Wiadomości | 03.03.23

Czy słyszałeś o MINI Golden Bulldog Award?

W tym roku odbyła się druga edycja tego wydarzenia w Stanach Zjednoczonych i pomimo swojej nazwy jest ściśle związana z motoryzacją.


Czy słyszałeś o MINI Golden Bulldog Award?

MINI Golden Bulldog Award to nagroda dla najlepszych dealerów MINI w całych Stanach Zjednoczonych za osiąganie wyjątkowych wyników w sprzedaży, obsłudze i zadowoleniu klienta.
 
Nazwa nagrody jest inspirowana kultową postawą i duchem buldoga, który znajduje odzwierciedlenie w nowoczesnym MINI. W drugim roku od ustanowienia tej nagrody, nagroda Złotego Buldoga jest najwyższym wyróżnieniem, jakie może otrzymać dealer MINI w USA za ogólną wydajność operacyjną, najlepszą w swojej klasie obsługę klienta oraz przejrzystą i spójną reprezentację marki.
 
„Nasi dealerzy odgrywają kluczową rolę jako główny punkt kontaktu z klientem, reprezentując naszą markę za pomocą atrakcyjnego i wyjątkowego doświadczenia klienta„ MINI ”. powiedział Mike Peyton, wiceprezes MINI obu Ameryk. „Wraz z całym zespołem MINI gratulujemy tegorocznym zdobywcom Złotego Buldoga ich znakomitych wyników oraz ich nieustannego poświęcenia, ciężkiej pracy i zaangażowania w MINI”.
 
Wszystkich 104 dealerów MINI w USA oceniono na podstawie sześciu różnych kluczowych wskaźników wydajności (KPI) dotyczących sprzedaży i obsługi posprzedażowej, opartych na firmowym indeksie Balanced Score Card (BSC). Zwycięzcy osiągali lepsze wyniki od swoich rówieśników we wszystkich tych kategoriach przez cały 2022 rok.

 

Laureaci nagrody MINI Golden Bulldog Award 2023 (wykaz w kolejności alfabetycznej)

 

Dreyer and Reinbold MINI, Flow MINI, MINI Mall of Georgia, MINI of Annapolis, MINI of Austin, MINI of Marin, MINI of Mt. Laurel, MINI of Omaha, MINI of St. Louis, Schomp MINI, South Shore MINI.XPeng przedstawia projekt latającego samochodu nowej generacji
Concept Cars | 26.10.21

XPeng przedstawia projekt latającego samochodu nowej generacji

Do tej pory nowy model wykonał ponad 15 000 bezpiecznych lotów a masowa produkcja rozpocznie się w 2024 roku w przedziale cenowym nie wyższym niż 156 600 USD.

Bezemisyjny nowy Opel Vivaro-e
Wiadomości | 28.04.20

Bezemisyjny nowy Opel Vivaro-e

Opel Vivaro-e jest pierwszym całkowicie elektrycznym pojazdem użytkowym niemieckiego producenta motoryzacyjnego i pojawia się na rynku w momencie, gdy bezemisyjna dostawa towarów i usług staje się koniecznością w wielu obszarach. Dostępny w trzech długościach i wielu wariantach nadwozia. Całkowicie nowy Opel Vivaro-e to w pełni funkcjonalny samochód dostawczy dla firm o najwyższych wymaganiach. Będziemy mogli go zamówić już tego lata, pierwsze dostawy w ciągu roku. Vivaro-e jest produkowany w tym samym zakładzie na tej samej linii co wersje z silnikami wysokoprężnymi.

Nowy Peugeot E-Expert e-VAN nowej generacji
Wiadomości | 14.05.20

Nowy Peugeot E-Expert e-VAN nowej generacji

Nowy PEUGEOT e-Expert. Dwa poziomy zasięgu do 330 km w cyklu WLTP, Ttrzy długości nadwozia, możliwość holowania przyczepy o masie do 1000 kg i ładowność do 1275 kg, przestrzeń ładunkowa identyczna jak w wersjach z silnikiem spalinowym.