Wiadomości | 03.03.23

Czy słyszałeś o MINI Golden Bulldog Award?

W tym roku odbyła się druga edycja tego wydarzenia w Stanach Zjednoczonych i pomimo swojej nazwy jest ściśle związana z motoryzacją.


Czy słyszałeś o MINI Golden Bulldog Award?

MINI Golden Bulldog Award to nagroda dla najlepszych dealerów MINI w całych Stanach Zjednoczonych za osiąganie wyjątkowych wyników w sprzedaży, obsłudze i zadowoleniu klienta.
 
Nazwa nagrody jest inspirowana kultową postawą i duchem buldoga, który znajduje odzwierciedlenie w nowoczesnym MINI. W drugim roku od ustanowienia tej nagrody, nagroda Złotego Buldoga jest najwyższym wyróżnieniem, jakie może otrzymać dealer MINI w USA za ogólną wydajność operacyjną, najlepszą w swojej klasie obsługę klienta oraz przejrzystą i spójną reprezentację marki.
 
„Nasi dealerzy odgrywają kluczową rolę jako główny punkt kontaktu z klientem, reprezentując naszą markę za pomocą atrakcyjnego i wyjątkowego doświadczenia klienta„ MINI ”. powiedział Mike Peyton, wiceprezes MINI obu Ameryk. „Wraz z całym zespołem MINI gratulujemy tegorocznym zdobywcom Złotego Buldoga ich znakomitych wyników oraz ich nieustannego poświęcenia, ciężkiej pracy i zaangażowania w MINI”.
 
Wszystkich 104 dealerów MINI w USA oceniono na podstawie sześciu różnych kluczowych wskaźników wydajności (KPI) dotyczących sprzedaży i obsługi posprzedażowej, opartych na firmowym indeksie Balanced Score Card (BSC). Zwycięzcy osiągali lepsze wyniki od swoich rówieśników we wszystkich tych kategoriach przez cały 2022 rok.

 

Laureaci nagrody MINI Golden Bulldog Award 2023 (wykaz w kolejności alfabetycznej)

 

Dreyer and Reinbold MINI, Flow MINI, MINI Mall of Georgia, MINI of Annapolis, MINI of Austin, MINI of Marin, MINI of Mt. Laurel, MINI of Omaha, MINI of St. Louis, Schomp MINI, South Shore MINI.Podczas Salonu Samochodowego IAA w Monachium zadebiutuje Volkswagen ID.5 GTX
Elektryczne | 09.08.21

Podczas Salonu Samochodowego IAA w Monachium zadebiutuje Volkswagen ID.5 GTX

To pierwszy w pełni elektryczny SUV coupé Volkswagena. Dzięki płynnym liniom jest elegancki i sportowy.

Pickup od Mazdy zupełnie nowy BT-50
Premiery | 17.06.20

Pickup od Mazdy zupełnie nowy BT-50

Mazda przedstawia zupełnie nową Mazdę BT-50. Dostarczone przez Isuzu, całkowicie przeprojektowane po raz pierwszy od dziewięciu lat.

Marka Jeep ogłasza sprzedaż pięciomilionowego Jeepa Wranglera
Wiadomości | 31.08.23

Marka Jeep ogłasza sprzedaż pięciomilionowego Jeepa Wranglera

Pięciomilionowa wersja najbardziej terenowego i kultowego SUV-a na świecie zostaje sprzedana klientowi w New Jersey.