Wiadomości | 03.03.23

Czy słyszałeś o MINI Golden Bulldog Award?

W tym roku odbyła się druga edycja tego wydarzenia w Stanach Zjednoczonych i pomimo swojej nazwy jest ściśle związana z motoryzacją.


Czy słyszałeś o MINI Golden Bulldog Award?

MINI Golden Bulldog Award to nagroda dla najlepszych dealerów MINI w całych Stanach Zjednoczonych za osiąganie wyjątkowych wyników w sprzedaży, obsłudze i zadowoleniu klienta.
 
Nazwa nagrody jest inspirowana kultową postawą i duchem buldoga, który znajduje odzwierciedlenie w nowoczesnym MINI. W drugim roku od ustanowienia tej nagrody, nagroda Złotego Buldoga jest najwyższym wyróżnieniem, jakie może otrzymać dealer MINI w USA za ogólną wydajność operacyjną, najlepszą w swojej klasie obsługę klienta oraz przejrzystą i spójną reprezentację marki.
 
„Nasi dealerzy odgrywają kluczową rolę jako główny punkt kontaktu z klientem, reprezentując naszą markę za pomocą atrakcyjnego i wyjątkowego doświadczenia klienta„ MINI ”. powiedział Mike Peyton, wiceprezes MINI obu Ameryk. „Wraz z całym zespołem MINI gratulujemy tegorocznym zdobywcom Złotego Buldoga ich znakomitych wyników oraz ich nieustannego poświęcenia, ciężkiej pracy i zaangażowania w MINI”.
 
Wszystkich 104 dealerów MINI w USA oceniono na podstawie sześciu różnych kluczowych wskaźników wydajności (KPI) dotyczących sprzedaży i obsługi posprzedażowej, opartych na firmowym indeksie Balanced Score Card (BSC). Zwycięzcy osiągali lepsze wyniki od swoich rówieśników we wszystkich tych kategoriach przez cały 2022 rok.

 

Laureaci nagrody MINI Golden Bulldog Award 2023 (wykaz w kolejności alfabetycznej)

 

Dreyer and Reinbold MINI, Flow MINI, MINI Mall of Georgia, MINI of Annapolis, MINI of Austin, MINI of Marin, MINI of Mt. Laurel, MINI of Omaha, MINI of St. Louis, Schomp MINI, South Shore MINI.Nowy Nissan GT-R zaprezentowany w Japonii
Premiery | 13.01.23

Nowy Nissan GT-R zaprezentowany w Japonii

Nissan zaprezentował dziś nowego GT-R przeznaczonego na rynek japoński, w tym dwie edycje specjalne, Nissan GT-R Premium Edition T-spec i Nissan GT-R NISMO Special Edition.

Już jutro światowa premiera Audi Q4 Sportback e-tron concept
Wiadomości | 06.07.20

Już jutro światowa premiera Audi Q4 Sportback e-tron concept

Jesteś gotowy? Zaprezentujemy Ci Audi Q4 Sportback e-tron Concept. Dołącz do światowej premiery już jutro 7 lipca po 19:00.

W Wielkiej Brytanii zatwierdzono jazdę samochodem bez użycia rąk
Wiadomości | 04.05.23

W Wielkiej Brytanii zatwierdzono jazdę samochodem bez użycia rąk

Ford jest pierwszym producentem samochodów, wprowadzając zaawansowany system wspomagania kierowcy bez użycia rąk poziomu 2, pierwszy system tej marki zatwierdzony w Europie.