Wiadomości | 03.03.23

Czy słyszałeś o MINI Golden Bulldog Award?

W tym roku odbyła się druga edycja tego wydarzenia w Stanach Zjednoczonych i pomimo swojej nazwy jest ściśle związana z motoryzacją.


Czy słyszałeś o MINI Golden Bulldog Award?

MINI Golden Bulldog Award to nagroda dla najlepszych dealerów MINI w całych Stanach Zjednoczonych za osiąganie wyjątkowych wyników w sprzedaży, obsłudze i zadowoleniu klienta.
 
Nazwa nagrody jest inspirowana kultową postawą i duchem buldoga, który znajduje odzwierciedlenie w nowoczesnym MINI. W drugim roku od ustanowienia tej nagrody, nagroda Złotego Buldoga jest najwyższym wyróżnieniem, jakie może otrzymać dealer MINI w USA za ogólną wydajność operacyjną, najlepszą w swojej klasie obsługę klienta oraz przejrzystą i spójną reprezentację marki.
 
„Nasi dealerzy odgrywają kluczową rolę jako główny punkt kontaktu z klientem, reprezentując naszą markę za pomocą atrakcyjnego i wyjątkowego doświadczenia klienta„ MINI ”. powiedział Mike Peyton, wiceprezes MINI obu Ameryk. „Wraz z całym zespołem MINI gratulujemy tegorocznym zdobywcom Złotego Buldoga ich znakomitych wyników oraz ich nieustannego poświęcenia, ciężkiej pracy i zaangażowania w MINI”.
 
Wszystkich 104 dealerów MINI w USA oceniono na podstawie sześciu różnych kluczowych wskaźników wydajności (KPI) dotyczących sprzedaży i obsługi posprzedażowej, opartych na firmowym indeksie Balanced Score Card (BSC). Zwycięzcy osiągali lepsze wyniki od swoich rówieśników we wszystkich tych kategoriach przez cały 2022 rok.

 

Laureaci nagrody MINI Golden Bulldog Award 2023 (wykaz w kolejności alfabetycznej)

 

Dreyer and Reinbold MINI, Flow MINI, MINI Mall of Georgia, MINI of Annapolis, MINI of Austin, MINI of Marin, MINI of Mt. Laurel, MINI of Omaha, MINI of St. Louis, Schomp MINI, South Shore MINI.Unikalny egzemplarz pod młotkiem, 911 Classic Club Coupe sprzedany za rekordową cenę
Wiadomości | 12.06.23

Unikalny egzemplarz pod młotkiem, 911 Classic Club Coupe sprzedany za rekordową cenę

Za 1,2 miliona dolarów entuzjasta Porsche zapewnił sobie wyjątkowy pojazd, który Porsche Classic zbudował dla Porsche Club of America.

SEAT Ateca 2020 wkrótce nowa odsłona bestsellerowego SUV-a
Wiadomości | 08.06.20

SEAT Ateca 2020 wkrótce nowa odsłona bestsellerowego SUV-a

15 czerwca zostanie zaprezentowana odświeżona wersja pierwszego SUV-a SEAT-a. Model Ateca od momentu zaprezentowania w 2016 roku sprzedał się w ponad 300 000 egzemplarzach, otwierając drogę kolejnym hiszpańskim pojazdom z segmentu ? Tarraco i Arona.

Hyper-SUV Lotus Eletre, trzy wersje całkowicie nowego elektrycznego modelu
Super Cars | 25.10.22

Hyper-SUV Lotus Eletre, trzy wersje całkowicie nowego elektrycznego modelu

Firma Lotus przedstawiła ceny i dane techniczne jednego z najbardziej wyczekiwanych modeli w swojej historii, wielokrotnie nagradzanego Eletre Hyper-SUV.