Premiery | 21.10.20

Nissan Magnite zupełnie nowy SUV

Nissan zaprezentował dziś całkowicie nowy model Magnite SUV, łączący mocne osiągi, uderzający wygląd zewnętrzny i zaawansowane technologie. Model trafi do sprzedaży w Indiach na początku przyszłego roku.

Zbudowany zgodnie z filozofią „Make in India, make for the world”, Nissan Magnite jest pierwszym SUV-em Nissana na rynku indyjskim o długości poniżej 4 metrów i stanowi kolejny kamień milowy w realizacji globalnego planu transformacji Nissana NEXT. Model trafi do sprzedaży w Indiach na początku przyszłego roku, a na innych rynkach później.

 

Zaprojektowany w Japonii Nissan Magnite został stworzony, aby sprostać wyjątkowym wymaganiom i aspiracjom klientów w całych Indiach. Dzięki śmiałemu wyglądowi zewnętrznemu, przestronnemu wnętrzu, mocnemu silnikowi z turbodoładowaniem i zaawansowanej technologii bezpieczeństwa, jest idealnym towarzyszem miejskich przygód.

 

Nazwa „Magnite” to połączenie słów magnetyczny i rozpalający, przywołując ducha nowej ery w Indiach i na innych rozwijających się rynkach na całym świecie.100-tysięczny pojazd NIO zjeżdża z linii produkcyjnej
Elektryczne | 08.04.21

100-tysięczny pojazd NIO zjeżdża z linii produkcyjnej

Zobacz niesamowite wideo jak startup z Chin buduje swoje elektryczne pojazdy NIO ES8, ES6 i EC6.

Wkrótce premiera nowej Skody Fabia czwartej generacji
Wiadomości | 25.02.21

Wkrótce premiera nowej Skody Fabia czwartej generacji

22 lata po debiucie Fabii Skoda prezentuje czwartą generację opartą na platformie MQB-A0. Zobacz przedpremierowe wideo i zdjęcia w kamuflażu.

Jeszcze lepszy nowy Jeep Compass
Premiery | 04.06.20

Jeszcze lepszy nowy Jeep Compass

Jeszcze więcej technologii i jeszcze lepsza łączność ze światem dla nowego Jeepa Compassa Made in Europe. Po raz pierwszy Compass występuje także w konfiguracji z napędem na przednie koła w połączeniu z automatyczną skrzynią biegów DDCT i nowym trybem jazdy Sport.