Premiery | 21.10.20

Nissan Magnite zupełnie nowy SUV

Nissan zaprezentował dziś całkowicie nowy model Magnite SUV, łączący mocne osiągi, uderzający wygląd zewnętrzny i zaawansowane technologie. Model trafi do sprzedaży w Indiach na początku przyszłego roku.

Zbudowany zgodnie z filozofią „Make in India, make for the world”, Nissan Magnite jest pierwszym SUV-em Nissana na rynku indyjskim o długości poniżej 4 metrów i stanowi kolejny kamień milowy w realizacji globalnego planu transformacji Nissana NEXT. Model trafi do sprzedaży w Indiach na początku przyszłego roku, a na innych rynkach później.

 

Zaprojektowany w Japonii Nissan Magnite został stworzony, aby sprostać wyjątkowym wymaganiom i aspiracjom klientów w całych Indiach. Dzięki śmiałemu wyglądowi zewnętrznemu, przestronnemu wnętrzu, mocnemu silnikowi z turbodoładowaniem i zaawansowanej technologii bezpieczeństwa, jest idealnym towarzyszem miejskich przygód.

 

Nazwa „Magnite” to połączenie słów magnetyczny i rozpalający, przywołując ducha nowej ery w Indiach i na innych rozwijających się rynkach na całym świecie.Lotus Winter Driving Academy
MotorSport | 20.01.21

Lotus Winter Driving Academy

Jazda Lotus Evora GT410 na lodzie to świetny test niezawodności, a przede wszystkim świetna zabawa. Zobacz ekscytujące wideo.

Fiat zapowiada nowego SUV-a prosto z Brazylii
Wiadomości | 16.03.21

Fiat zapowiada nowego SUV-a prosto z Brazylii

Projekt Fiat 363. Najbardziej oczekiwany SUV roku i jedna z najważniejszych premier Fiata w 2021 roku zaczyna nabierać kształtu.

Przedstawiamy pierwsze na świecie zbudowane Lamborghini Huracan Off-Road
Tuning | 28.07.21

Przedstawiamy pierwsze na świecie zbudowane Lamborghini Huracan Off-Road

Pasjonaci z B is for Build przedstawili pierwszą na świecie wersję terenową Lamborghini Huracan, którego nazwali The Jumpacan. Ekstremalne wideo.