Premiery | 21.10.20

Nissan Magnite zupełnie nowy SUV

Nissan zaprezentował dziś całkowicie nowy model Magnite SUV, łączący mocne osiągi, uderzający wygląd zewnętrzny i zaawansowane technologie. Model trafi do sprzedaży w Indiach na początku przyszłego roku.

Zbudowany zgodnie z filozofią „Make in India, make for the world”, Nissan Magnite jest pierwszym SUV-em Nissana na rynku indyjskim o długości poniżej 4 metrów i stanowi kolejny kamień milowy w realizacji globalnego planu transformacji Nissana NEXT. Model trafi do sprzedaży w Indiach na początku przyszłego roku, a na innych rynkach później.

 

Zaprojektowany w Japonii Nissan Magnite został stworzony, aby sprostać wyjątkowym wymaganiom i aspiracjom klientów w całych Indiach. Dzięki śmiałemu wyglądowi zewnętrznemu, przestronnemu wnętrzu, mocnemu silnikowi z turbodoładowaniem i zaawansowanej technologii bezpieczeństwa, jest idealnym towarzyszem miejskich przygód.

 

Nazwa „Magnite” to połączenie słów magnetyczny i rozpalający, przywołując ducha nowej ery w Indiach i na innych rozwijających się rynkach na całym świecie.Zupełnie nowa 100% elektryczna Dacia Spring
Elektryczne | 11.03.21

Zupełnie nowa 100% elektryczna Dacia Spring

Dzisiaj Dacia otwiera nowy rozdział w swojej historii, wprowadzając na rynek pierwszy w 100% elektryczny samochód marki.

Lotus potwierdza modele Elise, Exige oraz Evora
Wiadomości | 25.01.21

Lotus potwierdza modele Elise, Exige oraz Evora

Nowa seria samochodów sportowych została potwierdzona, a prototypowa produkcja Lotus Type 131 ma się rozpocząć w tym roku w światowej klasy zakładzie produkcyjnym w Hethel w Norfolk.

Projekt Hondy CR-V Hybrid Racer o mocy 800 koni mechanicznych wkrótce zostanie ujawniony
Wiadomości | 17.02.23

Projekt Hondy CR-V Hybrid Racer o mocy 800 koni mechanicznych wkrótce zostanie ujawniony

Inżynierowie z "szalonego" warsztatu Hondy zaprojektowali bestię na kołach bazując na modelu CR-V.