Premiery | 21.10.20

Nissan Magnite zupełnie nowy SUV

Nissan zaprezentował dziś całkowicie nowy model Magnite SUV, łączący mocne osiągi, uderzający wygląd zewnętrzny i zaawansowane technologie. Model trafi do sprzedaży w Indiach na początku przyszłego roku.

Zbudowany zgodnie z filozofią „Make in India, make for the world”, Nissan Magnite jest pierwszym SUV-em Nissana na rynku indyjskim o długości poniżej 4 metrów i stanowi kolejny kamień milowy w realizacji globalnego planu transformacji Nissana NEXT. Model trafi do sprzedaży w Indiach na początku przyszłego roku, a na innych rynkach później.

 

Zaprojektowany w Japonii Nissan Magnite został stworzony, aby sprostać wyjątkowym wymaganiom i aspiracjom klientów w całych Indiach. Dzięki śmiałemu wyglądowi zewnętrznemu, przestronnemu wnętrzu, mocnemu silnikowi z turbodoładowaniem i zaawansowanej technologii bezpieczeństwa, jest idealnym towarzyszem miejskich przygód.

 

Nazwa „Magnite” to połączenie słów magnetyczny i rozpalający, przywołując ducha nowej ery w Indiach i na innych rozwijających się rynkach na całym świecie.TIGER koncept pojazdu bezzałogowego od Hyundaia
Concept Cars | 10.02.21

TIGER koncept pojazdu bezzałogowego od Hyundaia

Przewożenie ładunków po odległym i niedostępnym terenie jako pojazd z napędem na cztery koła lub czteronożna maszyna krocząca.

Światowa premiera nowej Skody Enyaq iV
Premiery | 01.09.20

Światowa premiera nowej Skody Enyaq iV

Dziś wieczorem fani SKODY na całym świecie mogą być świadkami premiery nowej SKODY ENYAQ iV w Pradze. Dzięki nowej koncepcji wirtualnej prezentacji czeski producent samochodów oferuje kompleksowy program online na światową premierę swojego nowego flagowego modelu.

Lamborghini ujawniło pierwsze szczegóły swojego pierwszego samochodu hybrydowego
Wiadomości | 07.03.23

Lamborghini ujawniło pierwsze szczegóły swojego pierwszego samochodu hybrydowego

HPEV (High Performance Electrified Vehicle), o nazwie kodowej Lamborghini LB744, zadebiutuje wkrótce w tym roku.