Elektryczne | 31.08.21

Genesis GV60 znacznie więcej niż luksusowa jazda samochodem elektrycznym

Odważna stylistyka spotyka się z inteligentną jazdą w modelu Genesis GV60, wyznaczając początek nowej ery w luksusowej elektryfikacji z ulepszonym designem na czele.


Genesis GV60 znacznie więcej niż luksusowa jazda samochodem elektrycznym

Wraz z wprowadzeniem GV60, Genesis na nowo definiuje doświadczenie luksusowych pojazdów elektrycznych, łącząc młodzieńczy atletyzm ze zrównoważoną technologią, aby stworzyć nową ścieżkę dla kierowców, którzy koncentrują się na lepszej przyszłości.

Ale GV60 to znacznie więcej niż luksusowa jazda samochodem elektrycznym – oferując styl, moc i zrównoważony rozwój w jednym miejscu. Dzięki detalom konstrukcyjnym GV60 zapewnia nieograniczone wrażenia z mobilności, które są dostosowane do naszego nowoczesnego stylu życia. Od interaktywnych funkcji jazdy po detale zewnętrzne, które przekraczają granice, oto kilka najważniejszych cech stylistycznych GV60.

 

Poczwórne lampy

Poczwórne lampy, które tworzą charakterystyczną grafikę Two Lines, są jedną z najbardziej unikalnych sygnatur projektowych Genesis. GV60 reinterpretuje i wzmacnia tę sygnaturę w sportowy, dynamiczny podwójny klin, który podkreśla GV60 jako najbardziej atletyczną wersję Genesis w historii. Kiedy widzisz szybko poruszający się podpis Two Lines na drodze przechodzącej w ciszy, może to być tylko GV60.

 

Profil boczny

Powłoka nadwozia GV60 jest bezszwowa i minimalna, bez podcięć i linii znaków. Jednak muskularne objętości wypukłe pod powierzchnią, wypychające szeroką sylwetkę, charakteryzują moc i prezencję jak nigdy dotąd. Cichy, ale mocny, stonowana wewnętrzna pewność GV60 zrywa z głośną estetyką wydajności z przeszłości.

Profil boczny GV60 jest całkowicie wyjątkowy dzięki typologii specyficznej dla pojazdów elektrycznych. Elegancka sylwetka coupe kończąca się charakterystycznym tylnym spojlerem i długim rozstawem osi z krótkimi zwisami tworzy wyjątkową estetykę osiągów, która ośmiela się być śmiało inna i nieoczekiwana. To jest nowy kształt performance.

 

Linia chromowana DLO

Charakterystyczne, nonkonformistyczne chromowane wykończenie DLO GV60 owija się wokół przedniej szyby i płynie w kierunku tylnego spojlera podtrzymującego pływający dach i łączącego go ze słupkiem C poprzez „Volt DLO”. To charakterystyczne i unikalne chromowane wykończenie DLO podkreśla GV60 jako najbardziej atletyczny, młodzieńczy charakter w gamie i jest kolejnym gestem sygnalizującym, że nie ma żadnych zasad ani granic zapisanych w erze samochodów elektrycznych.

 

Kryształowa Kula

Kryształowa Kula jest najważniejszym elementem interaktywnych funkcji GV60. Przede wszystkim Crystal Sphere to funkcja bezpieczeństwa, która wyraźnie wskazuje, czy pojazd jest włączony, czy nie. Jest to ważne w przypadku pojazdu tak cichego jak pojazd elektryczny, w którym jedynym wskaźnikiem stanu jazdy są małe ikony na ekranie. Podczas ładowania Kryształowa Kula nie obraca się w tryb jazdy. Miłe przypomnienie aktualnego stanu GV60.

W Genesis mówimy o funkcjonalności emocjonalnej. Stworzyliśmy piękno tam, gdzie piękno nie istniało w pięknej Kryształowej Sferze dzięki grawerowaniu laserowemu i konfigurowanemu przez użytkownika nastrojowemu oświetleniu. Bezpieczeństwo i funkcjonalność otoczone emocjonalnym pięknem. To nasza obsesja do ostatniego szczegółu.Automobili Lamborghini prezentuje Huracán Tecnica
Premiery | 12.04.22

Automobili Lamborghini prezentuje Huracán Tecnica

Arcydzieło Lamborghini nowej generacji zaprojektowane, aby zapewnić to, co najlepsze zarówno na drodze, jak i na torze.

Alpine A110 Pikes Peak w drodze na na szczyt
MotorSport | 18.05.23

Alpine A110 Pikes Peak w drodze na na szczyt

Pieszczotliwie nazywana „wyścigiem do chmur”, ta wspinaczka na wzgórze obejmuje trasę o długości prawie 20 km ze 156 zakrętami, rozpoczynającą się na wysokości 2865 metrów.

Propozycje zmian w zakresie organizacji i bezpieczeństwa ruchu drogowego
Wiadomości | 13.12.22

Propozycje zmian w zakresie organizacji i bezpieczeństwa ruchu drogowego

GDDK i A była inicjatorem powołania Forum organizacji ruchu i bezpieczeństwa ruchu drogowego w celu zaktualizowania i poprawy oznakowania na drogach.