Wiadomości | 04.03.21

Porsche Studio Hanoi w Wietnamie

Wraz z otwarciem, producent samochodów sportowych prezentuje nową koncepcję miejskiego handlu detalicznego.


Porsche Studio Hanoi w Wietnamie

Pierwszy oficjalny salon w nowej koncepcji sprzedaży detalicznej został otwarty w Hanoi w Wietnamie. Idea Destination Porsche, która jest już wdrażana w Porsche Centres na całym świecie, teraz nadaje Porsche Studios jeszcze bardziej nowoczesny, butikowy charakter. Kolejny sklep oparty na pomyśle został niedawno otwarty w Tainan na Tajwanie.

 

>>>29.04.2021.>>> 20 lat Porsche w Chinach. Porsche dostarczyło swoje pierwsze samochody sportowe do Chin 20 lat temu. Od tego czasu region stał się największym rynkiem firmy. WIDEO.

 

Koncentrując się na doskonałej gościnności i rzucając światło na lokalnych twórców, nowy obiekt nie tylko umożliwia odwiedzającym zwiedzanie wystawianych samochodów, ale będzie służył jako dedykowana przestrzeń dla instalacji artystycznych i wystaw lokalnych artystów, którzy odzwierciedlają innowacyjnego ducha firmy. i zaangażowanie w zrównoważony rozwój. Studio posłuży również jako przestrzeń eventowa.

 

Nowa koncepcja Porsche Studio oferuje łatwy sposób na zanurzenie się w marce Porsche. Dzięki tym atrakcyjnym salonom butikowym odwiedzający mogą doświadczyć tego, o co chodzi w Porsche. W ciągu najbliższych miesięcy i lat ten model sprzedaży będzie wdrażany we wszystkich naszych salonach.



Maserati Driving Experiences
Wiadomości | 09.03.21

Maserati Driving Experiences

Nowa edycja kursów jazdy Master Maserati na rok 2021 teraz także nowym modelem MC20.

Volkswagen prezentuje concept Atlas Cross Sport GT
Concept Cars | 26.07.21

Volkswagen prezentuje concept Atlas Cross Sport GT

Mocno zmodyfikowany Atlas Cross Sport pokazuje sportowy potencjał 5-miejscowego SUV-a o obniżonym zawieszeniu z silnikiem o mocy 300 KM.

Mercedes SL Widebody od MANSORY
Tuning | 23.03.23

Mercedes SL Widebody od MANSORY

Od 1954 roku kombinacja liter „SL” oznaczała w Mercedesie marzenia na czterech kołach, a każda pojedyncza seria modelowa wyznaczała styl swojej epoki i budziła pożądanie.