Wiadomości | 04.03.21

Porsche Studio Hanoi w Wietnamie

Wraz z otwarciem, producent samochodów sportowych prezentuje nową koncepcję miejskiego handlu detalicznego.


Porsche Studio Hanoi w Wietnamie

Pierwszy oficjalny salon w nowej koncepcji sprzedaży detalicznej został otwarty w Hanoi w Wietnamie. Idea Destination Porsche, która jest już wdrażana w Porsche Centres na całym świecie, teraz nadaje Porsche Studios jeszcze bardziej nowoczesny, butikowy charakter. Kolejny sklep oparty na pomyśle został niedawno otwarty w Tainan na Tajwanie.

 

>>>29.04.2021.>>> 20 lat Porsche w Chinach. Porsche dostarczyło swoje pierwsze samochody sportowe do Chin 20 lat temu. Od tego czasu region stał się największym rynkiem firmy. WIDEO.

 

Koncentrując się na doskonałej gościnności i rzucając światło na lokalnych twórców, nowy obiekt nie tylko umożliwia odwiedzającym zwiedzanie wystawianych samochodów, ale będzie służył jako dedykowana przestrzeń dla instalacji artystycznych i wystaw lokalnych artystów, którzy odzwierciedlają innowacyjnego ducha firmy. i zaangażowanie w zrównoważony rozwój. Studio posłuży również jako przestrzeń eventowa.

 

Nowa koncepcja Porsche Studio oferuje łatwy sposób na zanurzenie się w marce Porsche. Dzięki tym atrakcyjnym salonom butikowym odwiedzający mogą doświadczyć tego, o co chodzi w Porsche. W ciągu najbliższych miesięcy i lat ten model sprzedaży będzie wdrażany we wszystkich naszych salonach.Znamy datę premiery nowego Jeepa Wranglera
Wiadomości | 19.05.21

Znamy datę premiery nowego Jeepa Wranglera

Jeep Wrangler 4xe Plug-in Hybrid. Najbardziej zaawansowany technologicznie Wrangler w historii marki wkrótce w pełnej odsłonie.

Najstarsza marka motoryzacyjna na świecie zmienia logo
Wiadomości | 25.02.21

Najstarsza marka motoryzacyjna na świecie zmienia logo

25 lutego 2021 roku PEUGEOT zaprezentował swoje nowe logo: herb ozdobiony wspaniałą głową lwa.

Światowa premiera nowego Volkswagena Polo
Premiery | 22.04.21

Światowa premiera nowego Volkswagena Polo

Ewolucja na kolejny poziom: Nowe Polo jako jedno z pierwszych w swojej klasie oferuje częściowo zautomatyzowaną jazdę.