Wiadomości | 04.03.21

Porsche Studio Hanoi w Wietnamie

Wraz z otwarciem, producent samochodów sportowych prezentuje nową koncepcję miejskiego handlu detalicznego.


Porsche Studio Hanoi w Wietnamie

Pierwszy oficjalny salon w nowej koncepcji sprzedaży detalicznej został otwarty w Hanoi w Wietnamie. Idea Destination Porsche, która jest już wdrażana w Porsche Centres na całym świecie, teraz nadaje Porsche Studios jeszcze bardziej nowoczesny, butikowy charakter. Kolejny sklep oparty na pomyśle został niedawno otwarty w Tainan na Tajwanie.

 

>>>29.04.2021.>>> 20 lat Porsche w Chinach. Porsche dostarczyło swoje pierwsze samochody sportowe do Chin 20 lat temu. Od tego czasu region stał się największym rynkiem firmy. WIDEO.

 

Koncentrując się na doskonałej gościnności i rzucając światło na lokalnych twórców, nowy obiekt nie tylko umożliwia odwiedzającym zwiedzanie wystawianych samochodów, ale będzie służył jako dedykowana przestrzeń dla instalacji artystycznych i wystaw lokalnych artystów, którzy odzwierciedlają innowacyjnego ducha firmy. i zaangażowanie w zrównoważony rozwój. Studio posłuży również jako przestrzeń eventowa.

 

Nowa koncepcja Porsche Studio oferuje łatwy sposób na zanurzenie się w marce Porsche. Dzięki tym atrakcyjnym salonom butikowym odwiedzający mogą doświadczyć tego, o co chodzi w Porsche. W ciągu najbliższych miesięcy i lat ten model sprzedaży będzie wdrażany we wszystkich naszych salonach.Nissan i NISMO prezentują samochód wyścigowy Nissan Z GT500 dla serii Super GT
MotorSport | 06.12.21

Nissan i NISMO prezentują samochód wyścigowy Nissan Z GT500 dla serii Super GT

Wideo prezentacja. Nowy wyścigowiec weźmie udział w Super GT Series począwszy od sezonu 2022.

Mazda zdobywa sześć nagród IIHS Safety Pick+
Wiadomości | 08.04.20

Mazda zdobywa sześć nagród IIHS Safety Pick+

Mazda Motor Corporation ogłosiła, że sześć modeli w specyfikacji na rynek USA, przebadanych przez Amerykański Ubezpieczeniowy Instytut Bezpieczeństwa Drogowego, zostało wyróżnionych najwyższą możliwą notą w rankingu bezpieczeństwa Top Safety Pick+.

W świecie samochodów nadchodzi era nowoczesnych systemów
Wiadomości | 24.10.23

W świecie samochodów nadchodzi era nowoczesnych systemów "by-wire". Co kryje się za tą tajemniczą nazwą?

Odkryj świat systemów "by-wire" w samochodach - przyszłość hamowania i sterowania dla nowej ery motoryzacji.