Premiery | 19.04.21

Całkowicie nowy SUV Ford EVOS

Ford EVOS zadebiutował dzisiaj na targach Auto Shanghai 2021 jako pierwszy pojazd opracowany zgodnie z planem Forda China 2.0.


Całkowicie nowy SUV Ford EVOS

Stanowiący część planu Ford China 2.0, całkowicie nowy Ford EVOS jest pierwszym pojazdem firmy, opracowanym w dużej mierze przez zespół z Chin, wykorzystującym doświadczenie Forda w zakresie globalnego rozwoju produktów i zaprojektowany całkowicie zgodnie z chińskimi doświadczeniami konsumenckimi.

 

Ford EVOS jest pierwszym pojazdem, który odzwierciedla filozofię projektowania Forda „Progressive Energy in Strength” dzięki innowacyjnej sylwetce, która łączy zwinność i dynamikę coupe z siłą i poczuciem wolności SUV-a. Oświetlenie od wybrzeża do wybrzeża, parametryczna osłona chłodnicy 3D, tylne światła ze wzorem skali i bardziej charakterystyczne elementy projektu łączą dziedzictwo projektowe Forda z chińskimi wartościami estetycznymi.

 

Wewnątrz, inteligentny kokpit, łączący deskę rozdzielczą i drzwi, jednoczy całą wewnętrzną przestrzeń. Na tej podstawie poziomy ekran o szerokości 1,1 m, w tym 12,3-calowy cyfrowy zestaw wskaźników i 27-calowy ekran dotykowy 4K, jest umieszczony w miękkiej i zszywanej tablicy rozdzielczej, tworząc zaawansowaną cyfrową przestrzeń klasy premium.

 

Podobnie jak Mustang Mach-E, Ford EVOS jest wyposażony w całkowicie nową architekturę E/E w pełni połączonego z siecią pojazdu, która obsługuje dynamiczne, szybkie i bezproblemowe bezprzewodowe aktualizacje oprogramowania w celu poprawy jakości produktu, możliwości i doświadczenia klienta w miarę upływu czasu.


Dzięki EVOS Ford planuje również oferować klientom usługi subskrypcji na żądanie przez cały cykl użytkownika, który obejmuje szereg unikalnych dostosowanych treści i funkcji pokładowych, bardziej bezpośrednią komunikację z właścicielem w czasie rzeczywistym oraz konserwację o wartości dodanej. usługi za pośrednictwem bezprzewodowych aktualizacji oprogramowania.

 

Ford EVOS będzie produkowany przez firmę Changan Ford, sprzedawany i serwisowany za pośrednictwem sieci dystrybucji Ford NDSD w Chinach.Kultowy wolnossący 6-cylindrowy silnik BMW w prototypowym Coupe Oletha
Super Cars | 18.02.23

Kultowy wolnossący 6-cylindrowy silnik BMW w prototypowym Coupe Oletha

Niemiecka inżynieria i precyzja połączone z amerykańską pomysłowością i pasją. Czy słyszałeś już o modelu Smit Oletha Coupe?

Aston Martin Formula One Team po 60 latach powraca na tor
MotorSport | 04.01.21

Aston Martin Formula One Team po 60 latach powraca na tor

Rozpoczyna się nowa era, gdy brytyjski producent samochodów luksusowych powraca do wyścigów Grand Prix. Debiut podczas Grand Prix w Melbourne w Australii 21 marca.

Światowa premiera Hyundaia IONIQ 5
Premiery | 23.02.21

Światowa premiera Hyundaia IONIQ 5

Całkowicie elektryczny IONIQ 5 średniej wielkości CUV jako pierwszy model w nowej marce Hyundaia. Zobacz >>> wideo.