Wiadomości | 27.08.21

Jeep wprowadza specjalny kolor lakieru Tuscadero dostępny przez ograniczony czas

Tuscadero po raz pierwszy dołącza do palety kolorów nadwozia Jeep Wrangler w modelach Wrangler Sport, Sahara, Rubicon, 4xe i 392.


Jeep wprowadza specjalny kolor lakieru Tuscadero dostępny przez ograniczony czas

Hałaśliwy nowy Tuscadero, głęboka i intensywna chromatyczna purpura, dołącza do długiej linii żywych, specjalnych kolorów, które dodają indywidualizacji i atrakcyjności Jeepowi Wranglerowi dzięki specjalnej palecie kolorów prosto z fabryki. To pierwszy raz, kiedy Tuscadero jest dostępny w Jeepie Wranglerze. Dostępny we wszystkich modelach Wranglera, w tym Sport, Sahara, Rubicon, 4xe i 392, Tuscadero można zamawiać od teraz do listopada 2021 roku.


 
„Gdy marka Jeep świętuje 80. rocznicę, to idealny czas na wprowadzenie odważnego i niestandardowego koloru w najbardziej kultowym pojeździe Jeepa – oba zaprojektowane tak, aby przełamywać schematy i wyróżniać się na drodze i szlakach” – powiedział Jim Morrison , wiceprezes marki Jeep w Ameryce Północnej. „To, co jest wyjątkowe w kolorach takich jak Tuscadero, polega na tym, że przyciągają ogromnych entuzjastów, ponieważ są ekscytujące, autentyczne i wyróżniają się, podobnie jak społeczność Jeepa”.


 
Opcja lakieru zewnętrznego Tuscadero jest dostępna przez ograniczony czas i jest wyceniona na sugerowaną przez amerykańskiego producenta cenę detaliczną 395 USD.Toyota GAZOO Racing zaprezentuje GR GT3 Concept
Concept Cars | 11.01.22

Toyota GAZOO Racing zaprezentuje GR GT3 Concept

Podczas Tokyo Auto Salon 2022 Toyota pokaże światową premierę nowego wyścigowego samochodu koncepcyjnego.

Mercedes-AMG SL Najnowsza edycja ikony marki
Wiadomości | 21.10.21

Mercedes-AMG SL Najnowsza edycja ikony marki

Już za parę dni odbędzie się cyfrowa premiera najnowszej edycji odnowionego roadstera Mercedes-AMG SL. Zobacz pierwsze wideo wnętrza pojazdu i sprawdź datę premiery.

H1st vision, samochód koncepcyjny zaprojektowany przez Software République
Concept Cars | 19.06.23

H1st vision, samochód koncepcyjny zaprojektowany przez Software République

Prawdziwe doświadczenie wykraczające poza mobilność samochodową, wizja H1st to nie tylko samochód koncepcyjny: to namacalna wizja mobilności jutra.