Wiadomości | 27.08.21

Jeep wprowadza specjalny kolor lakieru Tuscadero dostępny przez ograniczony czas

Tuscadero po raz pierwszy dołącza do palety kolorów nadwozia Jeep Wrangler w modelach Wrangler Sport, Sahara, Rubicon, 4xe i 392.


Jeep wprowadza specjalny kolor lakieru Tuscadero dostępny przez ograniczony czas

Hałaśliwy nowy Tuscadero, głęboka i intensywna chromatyczna purpura, dołącza do długiej linii żywych, specjalnych kolorów, które dodają indywidualizacji i atrakcyjności Jeepowi Wranglerowi dzięki specjalnej palecie kolorów prosto z fabryki. To pierwszy raz, kiedy Tuscadero jest dostępny w Jeepie Wranglerze. Dostępny we wszystkich modelach Wranglera, w tym Sport, Sahara, Rubicon, 4xe i 392, Tuscadero można zamawiać od teraz do listopada 2021 roku.


 
„Gdy marka Jeep świętuje 80. rocznicę, to idealny czas na wprowadzenie odważnego i niestandardowego koloru w najbardziej kultowym pojeździe Jeepa – oba zaprojektowane tak, aby przełamywać schematy i wyróżniać się na drodze i szlakach” – powiedział Jim Morrison , wiceprezes marki Jeep w Ameryce Północnej. „To, co jest wyjątkowe w kolorach takich jak Tuscadero, polega na tym, że przyciągają ogromnych entuzjastów, ponieważ są ekscytujące, autentyczne i wyróżniają się, podobnie jak społeczność Jeepa”.


 
Opcja lakieru zewnętrznego Tuscadero jest dostępna przez ograniczony czas i jest wyceniona na sugerowaną przez amerykańskiego producenta cenę detaliczną 395 USD.GDDKiA realizuje Krajowy System Zarządzania Ruchem Drogowym
Wiadomości | 01.09.21

GDDKiA realizuje Krajowy System Zarządzania Ruchem Drogowym

Głównym celem projektu jest przekazywanie użytkownikom dróg bieżących informacji o sytuacji na drogach. Zobacz wideo prezentację.

Nowa Toyota Aygo X całkowicie nowy kompaktowy miejski crossover
Premiery | 05.11.21

Nowa Toyota Aygo X całkowicie nowy kompaktowy miejski crossover

Całkowicie nowa Toyota Aygo X to wyjątkowy crossover w segmencie A, zaprojektowany i wyprodukowany w Europie, aby sprostać wymaganiom miejskiego i podmiejskiego życia w Europie.

Kia Motors India publikuje oficjalne zdjęcia zupełnie nowej Kia Sonet
Wiadomości | 30.07.20

Kia Motors India publikuje oficjalne zdjęcia zupełnie nowej Kia Sonet

Nowy, muskularny kompaktowy SUV może pochwalić się kultowym DNA designu Kia oraz odważną i mocną sylwetką.