Wiadomości | 27.08.21

Jeep wprowadza specjalny kolor lakieru Tuscadero dostępny przez ograniczony czas

Tuscadero po raz pierwszy dołącza do palety kolorów nadwozia Jeep Wrangler w modelach Wrangler Sport, Sahara, Rubicon, 4xe i 392.


Jeep wprowadza specjalny kolor lakieru Tuscadero dostępny przez ograniczony czas

Hałaśliwy nowy Tuscadero, głęboka i intensywna chromatyczna purpura, dołącza do długiej linii żywych, specjalnych kolorów, które dodają indywidualizacji i atrakcyjności Jeepowi Wranglerowi dzięki specjalnej palecie kolorów prosto z fabryki. To pierwszy raz, kiedy Tuscadero jest dostępny w Jeepie Wranglerze. Dostępny we wszystkich modelach Wranglera, w tym Sport, Sahara, Rubicon, 4xe i 392, Tuscadero można zamawiać od teraz do listopada 2021 roku.


 
„Gdy marka Jeep świętuje 80. rocznicę, to idealny czas na wprowadzenie odważnego i niestandardowego koloru w najbardziej kultowym pojeździe Jeepa – oba zaprojektowane tak, aby przełamywać schematy i wyróżniać się na drodze i szlakach” – powiedział Jim Morrison , wiceprezes marki Jeep w Ameryce Północnej. „To, co jest wyjątkowe w kolorach takich jak Tuscadero, polega na tym, że przyciągają ogromnych entuzjastów, ponieważ są ekscytujące, autentyczne i wyróżniają się, podobnie jak społeczność Jeepa”.


 
Opcja lakieru zewnętrznego Tuscadero jest dostępna przez ograniczony czas i jest wyceniona na sugerowaną przez amerykańskiego producenta cenę detaliczną 395 USD.Poznaliśmy cenę CUPRA Formentor VZ5 w Polsce
Wiadomości | 15.11.21

Poznaliśmy cenę CUPRA Formentor VZ5 w Polsce

Najszybszy hiszpański crossover, 390 KM, pięciocylindrowy silnik TSI o pojemności 2,5 l, najnowocześniejsze systemy wspomagania i ekscytujący design.

Opel Mokka światowa premiera
Premiery | 22.09.20

Opel Mokka światowa premiera

Michael Lohscheller, dyrektor generalny firmy Opel, przedstawił dzisiaj publiczności nowego Opla Mokkę. Prezentacja odbyła się w centrali firmy w Rüsselsheim.

Charge Cars zadebiutuje w Los Angeles z zupełnie nowym modelem EV Charge ’67
Elektryczne | 01.10.22

Charge Cars zadebiutuje w Los Angeles z zupełnie nowym modelem EV Charge ’67

Charge ’67 jest produkowany z zupełnie nowych części, ma klasyczny wygląd, karoserię z włókna węglowego, 536 koni mechanicznych i nie tylko.