Wiadomości | 27.08.21

Jeep wprowadza specjalny kolor lakieru Tuscadero dostępny przez ograniczony czas

Tuscadero po raz pierwszy dołącza do palety kolorów nadwozia Jeep Wrangler w modelach Wrangler Sport, Sahara, Rubicon, 4xe i 392.


Jeep wprowadza specjalny kolor lakieru Tuscadero dostępny przez ograniczony czas

Hałaśliwy nowy Tuscadero, głęboka i intensywna chromatyczna purpura, dołącza do długiej linii żywych, specjalnych kolorów, które dodają indywidualizacji i atrakcyjności Jeepowi Wranglerowi dzięki specjalnej palecie kolorów prosto z fabryki. To pierwszy raz, kiedy Tuscadero jest dostępny w Jeepie Wranglerze. Dostępny we wszystkich modelach Wranglera, w tym Sport, Sahara, Rubicon, 4xe i 392, Tuscadero można zamawiać od teraz do listopada 2021 roku.


 
„Gdy marka Jeep świętuje 80. rocznicę, to idealny czas na wprowadzenie odważnego i niestandardowego koloru w najbardziej kultowym pojeździe Jeepa – oba zaprojektowane tak, aby przełamywać schematy i wyróżniać się na drodze i szlakach” – powiedział Jim Morrison , wiceprezes marki Jeep w Ameryce Północnej. „To, co jest wyjątkowe w kolorach takich jak Tuscadero, polega na tym, że przyciągają ogromnych entuzjastów, ponieważ są ekscytujące, autentyczne i wyróżniają się, podobnie jak społeczność Jeepa”.


 
Opcja lakieru zewnętrznego Tuscadero jest dostępna przez ograniczony czas i jest wyceniona na sugerowaną przez amerykańskiego producenta cenę detaliczną 395 USD.Mazda CX-50, SUV wyłącznie na rynek Ameryki Północnej
Premiery | 19.11.21

Mazda CX-50, SUV wyłącznie na rynek Ameryki Północnej

Mazda North American Operations zaprezentowała premierę SUV-a Mazda CX-50, który wkrótce zostanie wprowadzony na rynek północnoamerykański.

CUPRA Formentor oficjalnym samochodem FC Barcelona
Wiadomości | 07.07.20

CUPRA Formentor oficjalnym samochodem FC Barcelona

Autorski model hiszpańskiej marki został ogłoszony pierwszym w historii oficjalnym pojazdem klubu piłkarskiego FC Barcelona. Piłkarze klubu otrzymają możliwość szerokiej personalizacji swoich samochodów. W środę 8 lipca CUPRA uruchomi ogólnodostępną platformę do rezerwacji premierowej wersji samochodu.

Samochód koncepcyjny Alpine Alpenglow zostanie zaprezentowany jeszcze przed targami w Paryżu
Concept Cars | 11.10.22

Samochód koncepcyjny Alpine Alpenglow zostanie zaprezentowany jeszcze przed targami w Paryżu

Alpenglow ilustruje przyszłe modele Alpine, zarówno na drodze, jak i podczas zawodów.