Elektryczne | 27.01.21

Poznaj Faraday Future oraz ich model FF 91

Pierwszy pojazd produkcyjny i flagowy model Faraday Future. Całkowicie elektryczny i gotowy do jazdy autonomicznej.

 FF 91 to pierwszy pojazd produkcyjny i flagowy model. Całkowicie elektryczny, gotowy do jazdy autonomicznej i bezproblemowo połączony, uosabia nasze najnowsze osiągnięcia mobilności w zakresie wydajności, inteligencji i wrażeń użytkownika. To jest powód, dla którego nadano FF 91 przyszłościowy projekt, który wizualnie odróżnia go od wszystkiego innego na drodze.

 

Jak informują na swojej stronie:

" Faraday Future (FF) to globalna firma z siedzibą w Kalifornii, zajmująca się współdzieleniem inteligentnego ekosystemu mobilnego, która koncentruje się na tworzeniu nowej generacji inteligentnych ekosystemów mobilności. Założona w maju 2014 r. Firma ma siedzibę główną w Los Angeles, centrum badawczo-rozwojowe i Futurist Testing Lab oraz biura w Dolinie Krzemowej, Pekinie, Szanghaju i Chengdu. FF jest gotowa do przełamania granic między Internetem, IT, przemysłem kreatywnym i motoryzacyjnym dzięki ofertom produktów i usług, które integrują nową energię, sztuczną inteligencję, Internet i modele współdzielenia, które mają na celu ciągłe przekształcanie mobilności ludzkości."Audi A6 e-tron concept
Concept Cars | 19.04.21

Audi A6 e-tron concept

Audi prezentuje w pełni elektryczny, luksusowy samochód koncepcyjny zbudowany na zupełnie nowej platformie technologicznej z zasięgiem ponad 700 km.

Ford Explorer plug-in hybrid ma wszystko
Wiadomości | 17.05.20

Ford Explorer plug-in hybrid ma wszystko

Zupełnie nowy hybrydowy Ford Explorer Plug-In - z wydajnym napędem elektrycznym, 7-osobowy, komfortowy podczas jazdy w terenie jest teraz dostarczany klientom w całej Europie.

Bizzarrini Giotto, autentyczny i niezwykle rzadki
Super Cars | 01.02.23

Bizzarrini Giotto, autentyczny i niezwykle rzadki

Bizzarrini, legendarny włoski producent luksusowych samochodów sportowych powraca i dał nam pierwsze spojrzenie na swój zupełnie nowy samochód, Giotto.