Elektryczne | 27.01.21

Poznaj Faraday Future oraz ich model FF 91

Pierwszy pojazd produkcyjny i flagowy model Faraday Future. Całkowicie elektryczny i gotowy do jazdy autonomicznej.

 FF 91 to pierwszy pojazd produkcyjny i flagowy model. Całkowicie elektryczny, gotowy do jazdy autonomicznej i bezproblemowo połączony, uosabia nasze najnowsze osiągnięcia mobilności w zakresie wydajności, inteligencji i wrażeń użytkownika. To jest powód, dla którego nadano FF 91 przyszłościowy projekt, który wizualnie odróżnia go od wszystkiego innego na drodze.

 

Jak informują na swojej stronie:

" Faraday Future (FF) to globalna firma z siedzibą w Kalifornii, zajmująca się współdzieleniem inteligentnego ekosystemu mobilnego, która koncentruje się na tworzeniu nowej generacji inteligentnych ekosystemów mobilności. Założona w maju 2014 r. Firma ma siedzibę główną w Los Angeles, centrum badawczo-rozwojowe i Futurist Testing Lab oraz biura w Dolinie Krzemowej, Pekinie, Szanghaju i Chengdu. FF jest gotowa do przełamania granic między Internetem, IT, przemysłem kreatywnym i motoryzacyjnym dzięki ofertom produktów i usług, które integrują nową energię, sztuczną inteligencję, Internet i modele współdzielenia, które mają na celu ciągłe przekształcanie mobilności ludzkości."Audi e-tron GT - Gran Turismo inne niż wszystkie
Elektryczne | 07.05.21

Audi e-tron GT - Gran Turismo inne niż wszystkie

W pełni elektryczne Gran Turismo jest dostępne w dwóch modelach, e-tron GT quattro oraz RS e-tron GT. Sprawdź ceny i specyfikacje.

Odświeżony LEXUS LC 2021. Ewolucja luksusowego coupe
Wiadomości | 17.04.20

Odświeżony LEXUS LC 2021. Ewolucja luksusowego coupe

LEXUS prezentuje odświeżony model luksusowego coupe Lexus LC na rok 2021. Dla Lexusa bardzo charakterystyczne jest nieustanne dopracowywanie każdego modelu w gamie. Inżynierowie marki wciąż poszukują sposobów udoskonalenia każdego szczegółu. Dzięki tej skrupulatności powstał odświeżony model LC na rok 2021. Luksusowe coupe Lexus LC na rok 2021 przeszło facelifting. Masa nieresorowana obniżona o około 10 kg. Zmiany w zawieszeniu dla płynniejszego i bardziej komfortowego działania, z nowymi ustawieniami amortyzatorów i zwiększoną sztywnością tylnego stabilizatora. Wprowadzenie Asystenta aktywnego pokonywania zakrętów (Active Cornering Assist). LC 500 zyskuje udoskonaloną, 10-biegową automatyczną skrzynię biegów. Skrócony czas zmiany biegów dla napędu Multi Stage Hybrid System Lexusa LC 500h. Nowe kolory wnętrza i nadwozia oraz nowy wzór 20-calowcyh, kutych felg aluminiowych. Zaktualizowany system multimediów z integracją ze smartfonem za pośrednictwem Apple CarPlay i Android Auto.

Nowe BMW serii 4 Coupe wyciekły zdjęcia przed wtorkową oficjalną premierą
Wiadomości | 01.06.20

Nowe BMW serii 4 Coupe wyciekły zdjęcia przed wtorkową oficjalną premierą

Albo go kochasz albo nienawidzisz, nowe BMW serii 4 coupe drugiej generacji. Obecnie jest jednym z najpopularniejszych samochodów w mediach społecznościowych. Niestety, nie jest tak z powodu jego niesamowitej wydajności, wystawnego luksusu, a nawet dobrego wyglądu - nie, to z powodu jego masywnego grilla. (-WIDEO-)