Elektryczne | 27.01.21

Poznaj Faraday Future oraz ich model FF 91

Pierwszy pojazd produkcyjny i flagowy model Faraday Future. Całkowicie elektryczny i gotowy do jazdy autonomicznej.

 FF 91 to pierwszy pojazd produkcyjny i flagowy model. Całkowicie elektryczny, gotowy do jazdy autonomicznej i bezproblemowo połączony, uosabia nasze najnowsze osiągnięcia mobilności w zakresie wydajności, inteligencji i wrażeń użytkownika. To jest powód, dla którego nadano FF 91 przyszłościowy projekt, który wizualnie odróżnia go od wszystkiego innego na drodze.

 

Jak informują na swojej stronie:

" Faraday Future (FF) to globalna firma z siedzibą w Kalifornii, zajmująca się współdzieleniem inteligentnego ekosystemu mobilnego, która koncentruje się na tworzeniu nowej generacji inteligentnych ekosystemów mobilności. Założona w maju 2014 r. Firma ma siedzibę główną w Los Angeles, centrum badawczo-rozwojowe i Futurist Testing Lab oraz biura w Dolinie Krzemowej, Pekinie, Szanghaju i Chengdu. FF jest gotowa do przełamania granic między Internetem, IT, przemysłem kreatywnym i motoryzacyjnym dzięki ofertom produktów i usług, które integrują nową energię, sztuczną inteligencję, Internet i modele współdzielenia, które mają na celu ciągłe przekształcanie mobilności ludzkości."Pierwszy supersportowy samochód z konstrukcją przednią wykonaną w 100% z kutych kompozytów
Wiadomości | 14.03.23

Pierwszy supersportowy samochód z konstrukcją przednią wykonaną w 100% z kutych kompozytów

Zaledwie kilka tygodni przed wprowadzeniem na rynek pierwszego hybrydowego pojazdu elektrycznego typu plug-in, Lamborghini przedstawia unikalne rozwiązanie techniczne.

Volkswagen wprowadza na rynek zupełnie nowy kabriolet modelu T-Roc
Wiadomości | 30.04.20

Volkswagen wprowadza na rynek zupełnie nowy kabriolet modelu T-Roc

Pierwsze egzemplarze Volkswagena T-Roc w wersji kabriolet są w drodze do salonów sprzedaży. W samą porę na wiosnę. Pierwszy crossover kabriolet Volkswagena łączy to, co najlepsze w świecie kabrioletów i SUV-ów, łącząc przyjemność z jazdy z użytecznością i uderzającym designem oraz przekonuje atrakcyjną ceną: od 27.495 euro na rynku niemieckim.

Genesis oficjalnie pokazał zdjęcia G90
Wiadomości | 30.11.21

Genesis oficjalnie pokazał zdjęcia G90

Flagowy model Genesis zawiera najbardziej elegancką interpretację tożsamości projektowej Genesis, z super smukłą dwuliniową lampą zrealizowaną dzięki innowacjom technicznym.