Wiadomości | 17.02.23

Projekt Hondy CR-V Hybrid Racer o mocy 800 koni mechanicznych wkrótce zostanie ujawniony

Inżynierowie z "szalonego" warsztatu Hondy zaprojektowali bestię na kołach bazując na modelu CR-V.

Najświższe wiadomości prosto z warsztatu Hondy.

 

Kreatywne umysły inżynierów z Honda Performance Development i Auto Development Center oraz projektantów z North America Auto Design Division amerykańskiej Hondy zaprojektowali i zbudowali najlepszą bestię o wysokich osiągach – Hondę CR-V Hybrid Racer ( w fazie projektowej). Potwór o zelektryfikowanej mocy około 800 koni mechanicznych.

 

Honda CR-V Hybrid Racer zostanie zaprezentowany 28 lutego 2023 r. 

 

Honda Performance Development, Inc. (HPD) jest spółką całkowicie zależną od American Honda Motor Co., Inc. i kieruje wszystkimi programami wyścigów wyczynowych Hondy i Acury w Ameryce Północnej. HPD specjalizuje się w projektowaniu i rozwoju układów napędowych, podwozi, elektroniki, części o wysokich osiągach, wsparciu technicznym i wsparciu wyścigowym. Od najlepszych wyścigów w INDYCAR i IMSA Sports Cars po komercyjne programy wyścigowe, HPD ma długą historię tworzenia, produkcji i wspierania klientów Honda Racing i Acura Motorsports od 1993 roku.Bentley pokazał limitowaną edycję Le Mans modelu Continental GT i GTC
MotorSport | 13.04.23

Bentley pokazał limitowaną edycję Le Mans modelu Continental GT i GTC

Kolekcja le Mans aby uczcić 20. rocznicę szóstego zwycięstwa Bentleya w 24-godzinnym wyścigu Le Mans i 100. rocznicę pierwszego przejazdu legendarnego wyścigu.

Nowa forma SUV-a typu Sport
Wiadomości | 12.10.23

Nowa forma SUV-a typu Sport

Toyota wprowadza na rynek japoński zupełnie nowy model Crown „Sport”, który oferuje ekscytującą atmosferę w pakiecie z łatwym do wsiadania, wysiadania i prowadzenia, zwinną i sportową jazdę.

Nowa Dacia Duster całkiem wytrzymały SUV
Wiadomości | 22.06.21

Nowa Dacia Duster całkiem wytrzymały SUV

Dacia ulepszyła i zaktualizowała swój flagowy model. Ta najnowsza wersja zawiera odświeżone elementy konstrukcyjne, najnowsze funkcje i technologię.