Wiadomości | 17.02.23

Projekt Hondy CR-V Hybrid Racer o mocy 800 koni mechanicznych wkrótce zostanie ujawniony

Inżynierowie z "szalonego" warsztatu Hondy zaprojektowali bestię na kołach bazując na modelu CR-V.

Najświższe wiadomości prosto z warsztatu Hondy.

 

Kreatywne umysły inżynierów z Honda Performance Development i Auto Development Center oraz projektantów z North America Auto Design Division amerykańskiej Hondy zaprojektowali i zbudowali najlepszą bestię o wysokich osiągach – Hondę CR-V Hybrid Racer ( w fazie projektowej). Potwór o zelektryfikowanej mocy około 800 koni mechanicznych.

 

Honda CR-V Hybrid Racer zostanie zaprezentowany 28 lutego 2023 r. 

 

Honda Performance Development, Inc. (HPD) jest spółką całkowicie zależną od American Honda Motor Co., Inc. i kieruje wszystkimi programami wyścigów wyczynowych Hondy i Acury w Ameryce Północnej. HPD specjalizuje się w projektowaniu i rozwoju układów napędowych, podwozi, elektroniki, części o wysokich osiągach, wsparciu technicznym i wsparciu wyścigowym. Od najlepszych wyścigów w INDYCAR i IMSA Sports Cars po komercyjne programy wyścigowe, HPD ma długą historię tworzenia, produkcji i wspierania klientów Honda Racing i Acura Motorsports od 1993 roku.Nowy samochód wyścigowy CUPRA Leon Competicion zadebiutuje podczas Mistrzostw Włoch TCR 2020
Wiadomości | 16.07.20

Nowy samochód wyścigowy CUPRA Leon Competicion zadebiutuje podczas Mistrzostw Włoch TCR 2020

Po prezentacji w lutym CUPRA Leon Competición przygotowuje się do wejścia na tor w ten weekend aby zadebiutować podczas Mistrzostw Włoch TCR 2020, które rozpoczną się w dniach 17-19 lipca na torze Mugello.

Volkswagen zapowiada nowego Multivana
Wiadomości | 14.04.21

Volkswagen zapowiada nowego Multivana

Zaprezentowany w 1985 roku Multivan i jego kolejne generacje stał się ikoną w swoim segmencie. W 2021 roku pojawi się najlepszy Volkswagen Multivan w historii.

Volvo Concept Recharge elektryczna przyszłość Volvo Cars
Concept Cars | 01.07.21

Volvo Concept Recharge elektryczna przyszłość Volvo Cars

Elektryfikacja to coś więcej niż tylko zmiana układu napędowego. Można wiele o tym mówić lub pokazać samochód koncepcyjny.