Tuning | 21.02.23

Cupra Formentorze VZ5 od MANHART Performance

Zespół MANHART Performance przedstawił dziś rozpoczęcie prac nad nowym programem dla pierwszego w historii modelu MANHART Cupra.


Cupra Formentorze VZ5 od MANHART Performance

CP 500 jest oparty na Formentorze VZ5 z pięciocylindrowym silnikiem o pojemności 2,5 litra. Początkowy pakiet etapu 1 zawiera szereg ulepszeń, które oferują lepszy wygląd zewnętrzy samochodu oraz większą wydajność wspaniałego zespołu napędowego.

 

Standardowa moc silnika 390 koni mechanicznych została zwiększona do 490 KM i 630 Nm za pomocą naszego zasilacza MHtronik. Wsuwany układ wydechowy MANHART ze sterowaniem zaworami oferuje ulepszony dzwięk z wydechu i podwójną rurę wydechową.

 

Postawa CP 500 oferuje połączenie 20 calowych kół Concave One i zestawu obniżania sprężyn firmy H&R. Zestaw oklein z charakterystycznym projektem stanowi uzupełnienie początkowego pakietu.

 

Oprócz etapu 1 planowany jest ewentualny etap 2, który zawierałby ulepszenia wydajności, w tym chłodnicę międzystopniową, wlot powietrza i zmianę mapowania ECU.Nowa LADA Niva Travel początek przedsprzedaży
Wiadomości | 25.01.21

Nowa LADA Niva Travel początek przedsprzedaży

SUV ze stałym napędem na wszystkie koła, wykonany w nowym designie, idealnie nadaje się zarówno do turystyki terenowej, jak i codziennych wycieczek po mieście.

Muzeum Porsche z perspektywy lotu dronem
Wiadomości | 20.02.21

Muzeum Porsche z perspektywy lotu dronem

W świecie fascynacji samochodami sportowymi nie ma lepszego wirtualnego sposobu na podziwianie widoku niż dronem.

Poznaj najlepiej sprzedający się samochód sportowy na świecie ostatniej dekady
Wiadomości | 19.04.23

Poznaj najlepiej sprzedający się samochód sportowy na świecie ostatniej dekady

W ciągu ostatnich 10 lat żaden inny samochód sportowy nie sprzedał się lepiej niż Mustang a siódma generacja będzie sprzedawana na ponad 100 rynkach na całym świecie.