Premiery | 18.07.22

Premiera popularnego crossovera KIA XCeed nowej generacji

KIA zaprezentowała dzisiaj premierę nowego kompaktowego crossovera XCeed, najlepiej sprzedającego się modelu z rodziny Ceed.

Po sprzedaży ponad 120 000 egzemplarzy w Europie, bardzo udany kompaktowy crossover Kia XCeed otrzymał szereg ulepszeń produktowych na rok 2022, w tym odważny nowy wygląd zewnętrzny, ulepszone wnętrze i nową linię wyposażenia GT, która przenosi emocje Ceeda GT na popularny model. Te zmiany sprawią, że XCeed będzie jeszcze bardziej kuszącą propozycją w popularnym segmencie C-Crossoverów.

 

XCeed był niezwykle popularnym samochodem marki Kia. Nowy XCeed łączy szereg zmian konstrukcyjnych z konkurencyjną gamą układów napędowych, która obejmuje wersje mild hybrid, plug-in hybrid, benzynowe i wysokoprężne. Zarówno nadwozie, jak i wnętrze zostały ulepszone, aby lepiej pasować do sportowego, miejskiego charakteru XCeeda i uczynić go jeszcze bardziej wyrazistym członkiem szerszej rodziny modeli Ceed.

 

Wprowadzenie po raz pierwszy sportowej specyfikacji GT-line w połączeniu z silnikiem benzynowym o mocy 204 KM zapewnia ekscytujące i dynamiczne wrażenia z jazdy. Ten dedykowany sportowy model działa na wyobraźnię i wywołuje emocjonalną reakcję, przemawiając do klientów, którzy chcą racjonalnych korzyści płynących z większego pojazdu bez uszczerbku dla wyczucia stylu lub sportowego charakteru. Wyróżniający się model w gamie XCeed, linia GT przełamuje oczekiwania dzięki unikalnemu sportowemu wzornictwu i osiągom inspirowanym GT.

 

Jako jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie samochodów w swojej klasie, nowy XCeed jest flagowym modelem Kia dzięki najnowszym technologiom, w tym zaawansowanym systemom bezpieczeństwa, łączności i informacyjno-rozrywkowym. Zaprojektowane z myślą o poprawie codziennej użyteczności, przyjemności i bezpieczeństwa pasażerów, aktualizacje te kontynuują tradycję XCeeda jako lidera technologicznego w segmencie C-Crossover.

Jako dostawca zrównoważonych rozwiązań w zakresie mobilności, Kia przedstawia nowego XCeeda z szeroką gamą wydajnych i zelektryfikowanych układów napędowych. XCeed Plug-in Hybrid (PHEV) zapewnia zasięg 48 km w trybie elektrycznym, co odpowiada 60 km jazdy w mieście. Dostępne są również inne oszczędne jednostki napędowe, od szybkoobrotowych silników z turbodoładowaniem po innowacyjne układy łagodnej hybrydy, zapewniające XCeed jest przystosowany do każdego nowoczesnego stylu życia.

 

Podobnie jak w przypadku innych członków rodziny modeli Ceed, nowy XCeed będzie produkowany w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym Kia w Żylinie na Słowacji, a sprzedaż rozpocznie się we wrześniu 2022 roku.Genesis X Speedium Coupe, debiut samochodu koncepcyjnego w Nowym Jorku
Concept Cars | 21.04.22

Genesis X Speedium Coupe, debiut samochodu koncepcyjnego w Nowym Jorku

Zapowiedź, czego potencjalni właściciele Genesis mogą oczekiwać od następnej fali pojazdów elektrycznych tej marki.

CUPRA rozpoczyna produkcję nowego Formentora
Wiadomości | 29.09.20

CUPRA rozpoczyna produkcję nowego Formentora

Pierwszy samochód specjalnie opracowany i zaprojektowany dla CUPRY, który będzie dostępny z szeroką gamą do siedmiu silników, w tym z wersjami hybrydowymi typu plug-in.

Nowy Nissan GT-R zaprezentowany w Japonii
Premiery | 13.01.23

Nowy Nissan GT-R zaprezentowany w Japonii

Nissan zaprezentował dziś nowego GT-R przeznaczonego na rynek japoński, w tym dwie edycje specjalne, Nissan GT-R Premium Edition T-spec i Nissan GT-R NISMO Special Edition.