Tuning | 27.04.23

Mercedes-AMG Klasy S zaprezentował ekskluzywny pakiet wnętrza MANUFAKTUR

Teraz jeszcze bardziej można spersonalizować swoją Klasę S Mercedes-AMG: specjalne lakiery i wysokiej jakości wykończenia wnętrza z ekskluzywnej skóry nappa z pikowaniem w romby.


Mercedes-AMG Klasy S zaprezentował ekskluzywny pakiet wnętrza MANUFAKTUR

MANUFAKTUR to linia indywidualizacji ekskluzywnych lakierów i wysokiej jakości wyposażenia wnętrz. Wyselekcjonowane materiały i kunszt wykonania udoskonalają projekt i zapewniają zmysłowe doznania szczególnego rodzaju. Klienci otrzymują samochód o szczególnej wartości – wyprodukowany zgodnie z ich osobistymi pomysłami i życzeniami.

 

Na zewnątrz dostępne są dwa lakiery stałe MANUFAKTUR vintage blue uni i Silikon szary uni MANUFAKTUR. Ponadto istnieje MANUFAKTUR grafitowy metalik, MANUFAKTUR mystic blue metallic, MANUFAKTUR oliwkowy metallic i MANUFAKTUR rubellit metallic czerwony. Paleta farb z wykończeniem matowym obejmuje MANUFAKTUR night black magno oraz MANUFAKTUR kalahari gold magno.

 

Pakiet wnętrza obejmuje przednie i tylne siedzenia wykończone skórą nappa MANUFAKTUR Exclusive. Charakteryzują się wyszukanym pikowaniem w romby. Emblemat AMG jest wytłoczony na przednich zagłówkach. Skórę nappa w kolorze MANUFAKTUR zastosowano również na podłokietnikach i panelach środkowych w drzwiach, konsoli środkowej wraz z podłokietnikami środkowymi oraz dolnej części deski rozdzielczej. Kolejną atrakcją pakietu wnętrza jest kierownica AMG Performance MANUFAKTUR ręcznie pokryta skórą nappa, dopasowaną kolorystycznie do danego koloru wnętrza. Czarne dywaniki z długim włosiem mają wyszywane logo AMG i lamówkę ze skóry nappa w szczególnie wysokiej jakości wykończeniu w kolorze wnętrza MANUFAKTUR. Podświetlane listwy progowe w wycięciach drzwi noszą napis AMG i ekskluzywny wzór MANUFAKTUR.

 

W ramach pakietu wnętrza Mercedesa-AMG Klasy S dostępnych jest pięć kombinacji kolorystycznych MANUFAKTUR: MANUFAKTUR jachtowo-niebiesko-czarny, MANUFAKTUR orzechowo-czarny, MANUFAKTUR głęboka biel/czarny, MANUFAKTUR truflowo-brązowo-czarny i MANUFAKTUR pastelowo-żółty/czarny.

 

Konsolę środkową zdobi napis MANUFAKTUR z błyszczącym chromowanym wykończeniem. Jest wykonany kursywą, co podkreśla roszczenia etykiety do wysokiej jakości rzemiosła. Dotyczy to również wyszywanego, odręcznego napisu MANUFAKTUR na tylnej półce.

 

Ponadto dostępny jest pakiet emblematów w kolorze platynowym lub złotym: dywaniki są wyhaftowane logo AMG w odpowiednich kolorach. Dodatkowo klient otrzymuje nastrojowe oświetlenie we wszystkich czterech drzwiach z animowaną projekcją logo AMG.Audi odświeża flagowy model rodziny Q pokazując udoskonalone Audi Q8
Wiadomości | 06.09.23

Audi odświeża flagowy model rodziny Q pokazując udoskonalone Audi Q8

Odmłodzona estetyka nadwozia z nowymi elementami przodu i tyłu, podkreśla silny charakter tego SUV’a coupe. Dostępny z pakietem zewnętrznym S line, który dodaje bardziej sportowego charakteru.

McLaren Artura światowa premiera
Premiery | 17.02.21

McLaren Artura światowa premiera

McLaren przedstawia zupełnie nowy supersamochód hybrydowy nowej generacji o wysokich osiągach.

Opel po raz pierwszy pokazuje przyszłość Astry
Wiadomości | 08.06.21

Opel po raz pierwszy pokazuje przyszłość Astry

Astra nowej generacji na nowo odkrywa Opla i strategię elektryfikacji. Model zostanie zaprojektowany, skonstruowany i wyprodukowany w Niemczech.