Tuning | 27.04.23

Mercedes-AMG Klasy S zaprezentował ekskluzywny pakiet wnętrza MANUFAKTUR

Teraz jeszcze bardziej można spersonalizować swoją Klasę S Mercedes-AMG: specjalne lakiery i wysokiej jakości wykończenia wnętrza z ekskluzywnej skóry nappa z pikowaniem w romby.


Mercedes-AMG Klasy S zaprezentował ekskluzywny pakiet wnętrza MANUFAKTUR

MANUFAKTUR to linia indywidualizacji ekskluzywnych lakierów i wysokiej jakości wyposażenia wnętrz. Wyselekcjonowane materiały i kunszt wykonania udoskonalają projekt i zapewniają zmysłowe doznania szczególnego rodzaju. Klienci otrzymują samochód o szczególnej wartości – wyprodukowany zgodnie z ich osobistymi pomysłami i życzeniami.

 

Na zewnątrz dostępne są dwa lakiery stałe MANUFAKTUR vintage blue uni i Silikon szary uni MANUFAKTUR. Ponadto istnieje MANUFAKTUR grafitowy metalik, MANUFAKTUR mystic blue metallic, MANUFAKTUR oliwkowy metallic i MANUFAKTUR rubellit metallic czerwony. Paleta farb z wykończeniem matowym obejmuje MANUFAKTUR night black magno oraz MANUFAKTUR kalahari gold magno.

 

Pakiet wnętrza obejmuje przednie i tylne siedzenia wykończone skórą nappa MANUFAKTUR Exclusive. Charakteryzują się wyszukanym pikowaniem w romby. Emblemat AMG jest wytłoczony na przednich zagłówkach. Skórę nappa w kolorze MANUFAKTUR zastosowano również na podłokietnikach i panelach środkowych w drzwiach, konsoli środkowej wraz z podłokietnikami środkowymi oraz dolnej części deski rozdzielczej. Kolejną atrakcją pakietu wnętrza jest kierownica AMG Performance MANUFAKTUR ręcznie pokryta skórą nappa, dopasowaną kolorystycznie do danego koloru wnętrza. Czarne dywaniki z długim włosiem mają wyszywane logo AMG i lamówkę ze skóry nappa w szczególnie wysokiej jakości wykończeniu w kolorze wnętrza MANUFAKTUR. Podświetlane listwy progowe w wycięciach drzwi noszą napis AMG i ekskluzywny wzór MANUFAKTUR.

 

W ramach pakietu wnętrza Mercedesa-AMG Klasy S dostępnych jest pięć kombinacji kolorystycznych MANUFAKTUR: MANUFAKTUR jachtowo-niebiesko-czarny, MANUFAKTUR orzechowo-czarny, MANUFAKTUR głęboka biel/czarny, MANUFAKTUR truflowo-brązowo-czarny i MANUFAKTUR pastelowo-żółty/czarny.

 

Konsolę środkową zdobi napis MANUFAKTUR z błyszczącym chromowanym wykończeniem. Jest wykonany kursywą, co podkreśla roszczenia etykiety do wysokiej jakości rzemiosła. Dotyczy to również wyszywanego, odręcznego napisu MANUFAKTUR na tylnej półce.

 

Ponadto dostępny jest pakiet emblematów w kolorze platynowym lub złotym: dywaniki są wyhaftowane logo AMG w odpowiednich kolorach. Dodatkowo klient otrzymuje nastrojowe oświetlenie we wszystkich czterech drzwiach z animowaną projekcją logo AMG.Dołącz do rywalizacji. Sprawdź się w Rajdzie Argentyny
Wiadomości | 22.04.20

Dołącz do rywalizacji. Sprawdź się w Rajdzie Argentyny

W odpowiedzi na zawieszenie Rajdowych Mistrzostw Świata FIA, z powodu pandemii koronawirusa, zespół ŠKODA Motorsport organizuje wirtualną wersję rajdu Argentyny opartą na popularnej platformie DiRT Rally 2.0. Do rywalizacji mogą włączyć się wszyscy amatorzy sportów motorowych i gier wideo. Entuzjaści rajdów będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności w walce z profesjonalnymi kierowcami, takimi jak jak Chris Ingram, Pontus Tidemand, Oliver Solberg, Martin Koči czy Petr Semerád.

Nowy w pełni elektryczny mały SUV Volvo, EX30
Premiery | 07.06.23

Nowy w pełni elektryczny mały SUV Volvo, EX30

Został zaprojektowany tak, aby emitować jak najmniejszy ślad CO2 ze wszystkich dotychczasowych samochodów Volvo, jednocześnie być bezpieczniejszym, wygodniejszym i przyjemniejszym.

Całkowicie nowy wielofunkcyjny Kia Carnival
Premiery | 23.02.21

Całkowicie nowy wielofunkcyjny Kia Carnival

Premiera zupełnie nowej Kia Carnival (MPV) 2022, która zastępuje odchodzący model Sedona.