Pierwsze Bugatti Divo dostarczone na zachodnie wybrzeże USA
Trzy z czterech pojazdów Divo zamówionych przez partnera handlowego Bugatti w Beverly Hills zostały niedawno dostarczone ich właścicielom.
Nowy SsangYong Korando eMotion
SsangYong Motors przyśpiesza rozwój nowych modeli, aby zabezpieczyć przyszłość. Produkcja pierwszego elektryka już się rozpoczęła.
CUPRA inicjuje kibicowanie FC Barcelona w meczach przy zamkniętych trybunach
CUPRA podjęła inicjatywę we współpracy z FC Barcelona, która zapewni ciepłą atmosferę kibiców na boisku Camp Nou po powrocie zawodów piłkarskich. Pod hasłem ?Wygrajmy ten mecz razem? oficjalny partner Barçy w branży motoryzacyjnej i mobilności wzywa fanów z całego świata do przesyłania zdjęć dopingujących ich drużynę z domu. Obrazy te, które można przesłać za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej CUPRA, będą wyświetlane na ekranach LED rozmieszczonych wokół boiska podczas meczów z zamkniętymi drzwiami na Camp Nou.