Wiadomości | 14.06.23

Premiera, której nie było. Fiat zaprezentował swój nowy model 600e

W natłoku premier nowych modeli samochodów, Fiat postanowił zaprezentować swój nowy elektryczny model 600e po cichu, w nietypowy sposób.

FIAT wspiera Światowe Spotkanie na temat Braterstwa Ludzi „Nie sam”, duże międzynarodowe wydarzenie organizowane przez Watykańską Fundację „Fratelli Tutti”. Z tej okazji FIAT stworzył specjalny film, aby wysłać wiadomość o otwartości i integracji wobec innych kultur – tych samych wartości, które wyznaje globalna marka. „Open Doors”, hołd dla ludzkiego braterstwa, przedstawia Fiata 600e, który otwiera swoje drzwi dla ludzi podczas pierwszych przystanków na swojej globalnej trasie.


W filmie krótkometrażowym „Drzwi otwarte” widzimy Fiata 600e podróżującego przez różne miasta na całym świecie – od Hiroszimy po Buenos Aires, Akrę i Jerozolimę – i symbolicznie otwierając swoje drzwi, aby powitać ludzi z różnych krajów i kultur, zanim dotrą do Piotra do udziału w Światowym Spotkaniu Braterstwa Ludzkiego „Nie sam”. Narratorem filmu jest młoda dziewczyna, która opowiada o projekcie, używając najbardziej znaczących i dodających sił słów Ojca Świętego.Voltswagen, taki mały żarcik
Wiadomości | 31.03.21

Voltswagen, taki mały żarcik

Volkswagen of America nie zmieni nazwy na Voltswagen. Zmiana nazwy miała być ogłoszeniem w duchu prima aprilis.

Nissan KICKS e-POWER w specjalnej limitowanej edycji pokazany na Bangkok Motor Show 2020
Wiadomości | 15.07.20

Nissan KICKS e-POWER w specjalnej limitowanej edycji pokazany na Bangkok Motor Show 2020

Na 41. Międzynarodowym Salonie Motoryzacyjnym w Bangkoku w 2020 r. Nissan pokazał specjalną limitowaną edycję zupełnie nowego Nissana KICKS e -POWER.

Premiera Audi e-tron GT
Premiery | 09.02.21

Premiera Audi e-tron GT

Elektryczne Gran Turismo to początek nowej ery dla Audi.