Wiadomości | 14.06.23

Premiera, której nie było. Fiat zaprezentował swój nowy model 600e

W natłoku premier nowych modeli samochodów, Fiat postanowił zaprezentować swój nowy elektryczny model 600e po cichu, w nietypowy sposób.

FIAT wspiera Światowe Spotkanie na temat Braterstwa Ludzi „Nie sam”, duże międzynarodowe wydarzenie organizowane przez Watykańską Fundację „Fratelli Tutti”. Z tej okazji FIAT stworzył specjalny film, aby wysłać wiadomość o otwartości i integracji wobec innych kultur – tych samych wartości, które wyznaje globalna marka. „Open Doors”, hołd dla ludzkiego braterstwa, przedstawia Fiata 600e, który otwiera swoje drzwi dla ludzi podczas pierwszych przystanków na swojej globalnej trasie.


W filmie krótkometrażowym „Drzwi otwarte” widzimy Fiata 600e podróżującego przez różne miasta na całym świecie – od Hiroszimy po Buenos Aires, Akrę i Jerozolimę – i symbolicznie otwierając swoje drzwi, aby powitać ludzi z różnych krajów i kultur, zanim dotrą do Piotra do udziału w Światowym Spotkaniu Braterstwa Ludzkiego „Nie sam”. Narratorem filmu jest młoda dziewczyna, która opowiada o projekcie, używając najbardziej znaczących i dodających sił słów Ojca Świętego.Prawdopodobnie najtrudniejszy projekt na zamówienie, jakiego kiedykolwiek podjął się Bugatti
Super Cars | 10.08.23

Prawdopodobnie najtrudniejszy projekt na zamówienie, jakiego kiedykolwiek podjął się Bugatti

Bugatti Chiron Super Sport „Golden Era” to szczyt ręcznie wykonanego luksusu, które jest wynikiem dwóch lat innowacyjnego i szytego na miarę rzemiosła, obejmującego całkowicie nowe techniki.

SKODA ENYAQ iV wyczekiwana premiera pierwszego września
Elektryczne | 22.07.20

SKODA ENYAQ iV wyczekiwana premiera pierwszego września

Światowa premiera elektrycznej ŠKODY ENYAQ iV odbędzie się 1. września w Pradze

Zrobili to! Tesla Cybertruck w końcu dociera do klientów
Wiadomości | 05.12.23

Zrobili to! Tesla Cybertruck w końcu dociera do klientów

Kontrowersyjny, szalenie wyglądający elektryczny pick-up będzie oferowany w trzech poziomach wyposażenia.