Premiery | 09.02.21

Premiera Audi e-tron GT

Elektryczne Gran Turismo to początek nowej ery dla Audi.

Przedstawimy nowe, w pełni elektryczne Audi e-tron GT. Przygotuj się na spotkanie z przyszłością. Elektryczny, sportowy i progresywny, takie jest Audi e-tron GT.

 

Mobilność elektryczna staje się dynamiczna i fascynująca, o czym świadczy Audi e-tron GT. Czterodrzwiowe coupé, które jednocześnie zostanie wprowadzone na rynek jako model RS, na nowo interpretuje klasyczną ideę gran turismo: jego konstrukcja jest bardzo emocjonująca, a technologia rewolucyjna. Dwa mocne silniki elektryczne zapewniają pewny elektryczny napęd na wszystkie koła i oszałamiające osiągi na drodze. Akumulator wysokonapięciowy o zawartości energii netto 85 kWh umożliwia osiągnięcie zasięgu do 487 kilometrów (dla Audi e-tron GT quattro) i niezwykle szybkie ładowanie.

Przedsprzedaż dwóch modeli z całkowicie elektrycznym napędem: e-tron GT quattro i RS e-tron GT, rozpocznie się jednocześnie w lutym 2021 roku.

 

 Lexus NX 300h najlepszy samochód hybrydowy w Wielkiej Brytanii
Wiadomości | 03.07.20

Lexus NX 300h najlepszy samochód hybrydowy w Wielkiej Brytanii

Auto Trader, jedna z największych internetowych stron internetowych sprzedaży używanych i nowych samochodów w Wielkiej Brytanii, ogłosiła niedawno, że Lexus NX 300h został uznany za najlepszy samochód hybrydowy w Wielkiej Brytanii w konkursie New Car Awards 2020.

KIA EV6 debiutuje na Times Square
Premiery | 19.05.21

KIA EV6 debiutuje na Times Square

Zobacz premierę wideo prosto z Nowego Jorku. Nowy crossover Kia EV6 zapoczątkowuje nową erę ekscytującej jazdy na napędzie elektrycznym.

Nowe Porsche Panamera światowa premiera 26 Sierpnia
Wiadomości | 13.08.20

Nowe Porsche Panamera światowa premiera 26 Sierpnia

Odliczanie trwa!