Premiery | 09.02.21

Premiera Audi e-tron GT

Elektryczne Gran Turismo to początek nowej ery dla Audi.

Przedstawimy nowe, w pełni elektryczne Audi e-tron GT. Przygotuj się na spotkanie z przyszłością. Elektryczny, sportowy i progresywny, takie jest Audi e-tron GT.

 

Mobilność elektryczna staje się dynamiczna i fascynująca, o czym świadczy Audi e-tron GT. Czterodrzwiowe coupé, które jednocześnie zostanie wprowadzone na rynek jako model RS, na nowo interpretuje klasyczną ideę gran turismo: jego konstrukcja jest bardzo emocjonująca, a technologia rewolucyjna. Dwa mocne silniki elektryczne zapewniają pewny elektryczny napęd na wszystkie koła i oszałamiające osiągi na drodze. Akumulator wysokonapięciowy o zawartości energii netto 85 kWh umożliwia osiągnięcie zasięgu do 487 kilometrów (dla Audi e-tron GT quattro) i niezwykle szybkie ładowanie.

Przedsprzedaż dwóch modeli z całkowicie elektrycznym napędem: e-tron GT quattro i RS e-tron GT, rozpocznie się jednocześnie w lutym 2021 roku.

 

 25 lat jako Oficjalny samochód MotoGP
MotorSport | 17.03.23

25 lat jako Oficjalny samochód MotoGP

Grande Premio de Portugal od 24 do 26 marca w Portimao to początek jubileuszowego sezonu BMW M, 25. sezonu z nowym samochodem bezpieczeństwa BMW M2 MotoGP.

Światowa premiera GMC HUMMER EV
Premiery | 21.10.20

Światowa premiera GMC HUMMER EV

GMC przedstawia trzecią generację pojazdów elektrycznych HUMMER EV Edition 1 pierwszy w swoim rodzaju supertruck zasilany całkowicie nową technologią akumulatorów Ultium. Wideo.

Całkowicie nowy Nissan Pathfinder
Premiery | 05.02.21

Całkowicie nowy Nissan Pathfinder

Trzydzieści pięć lat po premierze oryginalnego modelu Pathfinder powrócił do swoich surowych korzeni.