Premiery | 09.02.21

Premiera Audi e-tron GT

Elektryczne Gran Turismo to początek nowej ery dla Audi.

Przedstawimy nowe, w pełni elektryczne Audi e-tron GT. Przygotuj się na spotkanie z przyszłością. Elektryczny, sportowy i progresywny, takie jest Audi e-tron GT.

 

Mobilność elektryczna staje się dynamiczna i fascynująca, o czym świadczy Audi e-tron GT. Czterodrzwiowe coupé, które jednocześnie zostanie wprowadzone na rynek jako model RS, na nowo interpretuje klasyczną ideę gran turismo: jego konstrukcja jest bardzo emocjonująca, a technologia rewolucyjna. Dwa mocne silniki elektryczne zapewniają pewny elektryczny napęd na wszystkie koła i oszałamiające osiągi na drodze. Akumulator wysokonapięciowy o zawartości energii netto 85 kWh umożliwia osiągnięcie zasięgu do 487 kilometrów (dla Audi e-tron GT quattro) i niezwykle szybkie ładowanie.

Przedsprzedaż dwóch modeli z całkowicie elektrycznym napędem: e-tron GT quattro i RS e-tron GT, rozpocznie się jednocześnie w lutym 2021 roku.

 

 Poznaj Faraday Future oraz ich model FF 91
Elektryczne | 27.01.21

Poznaj Faraday Future oraz ich model FF 91

Pierwszy pojazd produkcyjny i flagowy model Faraday Future. Całkowicie elektryczny i gotowy do jazdy autonomicznej.

XPeng przedstawia projekt latającego samochodu nowej generacji
Concept Cars | 26.10.21

XPeng przedstawia projekt latającego samochodu nowej generacji

Do tej pory nowy model wykonał ponad 15 000 bezpiecznych lotów a masowa produkcja rozpocznie się w 2024 roku w przedziale cenowym nie wyższym niż 156 600 USD.

Acura przedstawia zupełnie nowy zelektryfikowany samochód wyścigowy ARX-06
MotorSport | 17.08.22

Acura przedstawia zupełnie nowy zelektryfikowany samochód wyścigowy ARX-06

Acura Motorsports opublikowała dzisiaj pierwsze oficjalne szczegóły zupełnie nowego, zelektryfikowanego prototypowego samochodu sportowego Acura ARX-06.