Premiery | 28.05.20

Acura TLX światowa premiera sportowego sedana drugiej generacji

Acura prezentuje całkowicie nowego sportowego sedana drugiej generacji. Nowy TLX to najszybszy, najlepiej prowadzący się i najlepiej wyposażony sportowy sedan w historii Acury. Typ S to szczyt możliwości tego modelu.

Wygląd zewnętrzny nowego TLX przenosi dramatyczne proporcje i stylistykę wprowadzoną po raz pierwszy w koncepcji Acura Precision w 2016 r., A później ewoluowała w koncepcji Acura Type S, która zadebiutowała podczas Monterey Car Week w sierpniu 2019 r. Zwiastun opublikowany dzisiaj , prezentuje szeroką tylną sylwetkę nowego TLX i imponującą postawę z muskularnymi krzywiznami, poczwórnymi wylotami spalin o dużej średnicy i tylnymi dyfuzorami.

Acura, wiodąca luksusowa marka dla motoryzacji, która zapewnia precyzyjne wykonanie - przywiązanie do sugestywnego stylu, wysokiej wydajności i innowacyjnej inżynierii - wszystko oparte na jakości i niezawodności. W ofercie Acura znajduje się pięć charakterystycznych modeli - luksusowy sedan TLX, sportowy sedan ILX, luksusowy SUV RDX, siedmioosobowy Acura MDX, najlepiej sprzedający się trzyrzędowy luksusowy SUV w Ameryce oraz zelektryfikowany supersamochód NSX nowej generacji.

2021 TLX zapewnia muskularną konstrukcję i proporcje zapowiadane w koncepcji Type S ze standardowym 2,0-litrowym silnikiem Turbo TLX oferuje najwyższą w swojej klasie moc, o 66 koni mechanicznych więcej i prawie 100 funtów-stopę więcej momentu obrotowego niż wychodzący silnik wejściowy.

Niezwykle sztywna nowa konstrukcja nadwozia i zaawansowane nowe podwozie z przednim zawieszeniem z podwójnymi wahaczami wyostrza refleksy najlepiej sprzedającego się sedana Acury.

Nadchodząca wiosna 2021 roku, TLX Type S debiutuje nowy 3-litrowy silnik V6 Turbo firmy Acura i pierwszy w historii typ S, Super Handling All-Wheel Drive ™

Acura zaprezentowała dziś najszybszą, najlepiej prowadzącą się i najlepiej wyposażoną limuzynę w 35-letniej historii marki - zupełnie nową Acurę TLX 2021. Dzięki ekskluzywnej strukturze nadwozia i architekturze podwozia, całej gamie silników z turbodoładowaniem oraz atletycznej sylwetce o odważnych proporcjach, nowy TLX zapewnia znaczny wzrost zarówno stylu, jak i dynamiki. Pierwszy sedan Acura w pełni zaprojektowany zgodnie z etyką Precision Crafted Performance marki, 2021 TLX pojawi się u dealerów wczesną jesienią tego roku, a sugerowana przez producenta cena detaliczna (MSRP) rozpoczyna się w przedziale od 30 000 USD.

 Bugatti Centodieci pomyślnie kończy testy w tunelu aerodynamicznym
Super Cars | 31.08.21

Bugatti Centodieci pomyślnie kończy testy w tunelu aerodynamicznym

Ograniczony do zaledwie dziesięciu egzemplarzy, misternie rozwijany i dopracowywany przez francuską luksusową markę, przy użyciu najnowocześniejszego tunelu aerodynamicznego. Wideo.

Kultowy wolnossący 6-cylindrowy silnik BMW w prototypowym Coupe Oletha
Super Cars | 18.02.23

Kultowy wolnossący 6-cylindrowy silnik BMW w prototypowym Coupe Oletha

Niemiecka inżynieria i precyzja połączone z amerykańską pomysłowością i pasją. Czy słyszałeś już o modelu Smit Oletha Coupe?

Nissan prezentuje samochód pokazowy Concept 20-23
Concept Cars | 26.09.23

Nissan prezentuje samochód pokazowy Concept 20-23

Nowoczesna stylistyka tego małego, sympatycznego samochodu odzwierciedla atmosferę wyścigów online oraz udział Nissana w Formule E.