Elektryczne | 21.06.21

Poznaj MG Marvel R Electric

Flagowy model MG to inteligentny, lifestylowy SUV, który poważnie podnosi poprzeczkę, jeśli chodzi o design, luksus i osiągi.

W 100% elektryczny, ma mocny, sportowy wygląd zewnętrzny, który zmienia się w futurystyczne, nowoczesne wnętrze.

 

Zaskocz swoje zmysły. MG publikuje więcej informacji o Marvel R Electric. Oczekuje się, że całkowicie elektryczny SUV pojawi się w europejskich sklepach marki MG jesienią tego roku. Model jest dostępny w przedsprzedaży, w przewidywanym europejskim przedziale cenowym od 40 000 € do 50 000 € (w tym VAT). Progresywny i luksusowy MG Marvel R Electric – dostępny w dwóch konfiguracjach (AWD i RWD) oraz trzech luksusowych wersjach wyposażenia (Comfort, Luxury i Performance).


Jasną misją MG jest udostępnienie mobilności elektrycznej kierowcom młodym duchem i gotowym na nowy elektryczny styl życia. Oferowanie inteligentnych, praktycznych, bezpiecznych i zaawansowanych technologicznie samochodów w różnych segmentach dla różnych potrzeb.

 

Marvel R Electric to zaawansowany technologicznie, całkowicie elektryczny SUV drugiej generacji MG i jego drugi model w segmencie C-SUV, obok hybrydy plug-in MG EHS. Marvel R Electric to jednak zupełnie inny samochód niż hybryda plug-in MG EHS. Dzięki długości 4674 mm i rozstawowi osi 2804 mm, Marvel R Electric jest idealny dla tych, którzy cenią przestronne wnętrze z obszernymi siedzeniami.

 

MG Marvel R Electric jeszcze bardziej podnosi poprzeczkę pod względem wzornictwa, technologii i atrakcyjności. To, co wyróżnia Marvel R Electric, to fakt, że flagowy model MG nie tylko oferuje wszystkie zalety jazdy na napędzie elektrycznym, ale także łączy wydajność z wysokimi osiągami (przyspieszenie 4,9 sekundy od 0-100 km/h i wysoka prędkość maksymalna 200 km/h) oraz przyjemność z jazdy i obsługi. Na przykład Marvel R Electric jest wyposażony w aluminiową ramę pomocniczą zawieszenia i części, które normalnie można znaleźć tylko w samochodach sportowych.Nowy Lexus LS flagowy sedan po liftingu
Premiery | 07.07.20

Nowy Lexus LS flagowy sedan po liftingu

Kontynuacja nieustannej ewolucji flagowego modelu marki i wprowadzenie Lexus Teammate ? najnowszych zaawansowanych technologii wspomagania jazdy

Dacia przechodzi do ofensywy i zapowiada nowy pojazd oparty na koncepcie Bigster
Wiadomości | 22.03.23

Dacia przechodzi do ofensywy i zapowiada nowy pojazd oparty na koncepcie Bigster

Konkurencyjna i niezwykle elastyczna produkuje sedany, hatchbacki i SUV-y z silnikami spalinowymi, alternatywne i hybrydowe, z napędem na dwa i cztery koła.

Bentley Mulliner Batur
Super Cars | 10.08.22

Bentley Mulliner Batur

Nowy, ekskluzywny, ręcznie budowany Grand Touring Bentleya zadebiutuje na tegorocznym Monterey Car Week.