Elektryczne | 21.06.21

Poznaj MG Marvel R Electric

Flagowy model MG to inteligentny, lifestylowy SUV, który poważnie podnosi poprzeczkę, jeśli chodzi o design, luksus i osiągi.

W 100% elektryczny, ma mocny, sportowy wygląd zewnętrzny, który zmienia się w futurystyczne, nowoczesne wnętrze.

 

Zaskocz swoje zmysły. MG publikuje więcej informacji o Marvel R Electric. Oczekuje się, że całkowicie elektryczny SUV pojawi się w europejskich sklepach marki MG jesienią tego roku. Model jest dostępny w przedsprzedaży, w przewidywanym europejskim przedziale cenowym od 40 000 € do 50 000 € (w tym VAT). Progresywny i luksusowy MG Marvel R Electric – dostępny w dwóch konfiguracjach (AWD i RWD) oraz trzech luksusowych wersjach wyposażenia (Comfort, Luxury i Performance).


Jasną misją MG jest udostępnienie mobilności elektrycznej kierowcom młodym duchem i gotowym na nowy elektryczny styl życia. Oferowanie inteligentnych, praktycznych, bezpiecznych i zaawansowanych technologicznie samochodów w różnych segmentach dla różnych potrzeb.

 

Marvel R Electric to zaawansowany technologicznie, całkowicie elektryczny SUV drugiej generacji MG i jego drugi model w segmencie C-SUV, obok hybrydy plug-in MG EHS. Marvel R Electric to jednak zupełnie inny samochód niż hybryda plug-in MG EHS. Dzięki długości 4674 mm i rozstawowi osi 2804 mm, Marvel R Electric jest idealny dla tych, którzy cenią przestronne wnętrze z obszernymi siedzeniami.

 

MG Marvel R Electric jeszcze bardziej podnosi poprzeczkę pod względem wzornictwa, technologii i atrakcyjności. To, co wyróżnia Marvel R Electric, to fakt, że flagowy model MG nie tylko oferuje wszystkie zalety jazdy na napędzie elektrycznym, ale także łączy wydajność z wysokimi osiągami (przyspieszenie 4,9 sekundy od 0-100 km/h i wysoka prędkość maksymalna 200 km/h) oraz przyjemność z jazdy i obsługi. Na przykład Marvel R Electric jest wyposażony w aluminiową ramę pomocniczą zawieszenia i części, które normalnie można znaleźć tylko w samochodach sportowych.Fiat 500 3+1 Światowa premiera
Elektryczne | 23.10.20

Fiat 500 3+1 Światowa premiera

Olivier François, prezes Fiat Brand, przedstawia światową premierę nowej 500 3 + 1 i całej gamy nowej 500 w Lingotto w Turynie. Wideo

Nowe Lamborghini Countach LPI 800-4
Premiery | 13.08.21

Nowe Lamborghini Countach LPI 800-4

Futurystyczna limitowana edycja składająca hołd kultowemu statusowi Countacha jako rewolucyjnego łamacza zasad projektowania i technologii, odtworzonego na potrzeby XXI wieku.

Cztery nowe modele Lotus Elise jako hołd dla pionierskiej historii wyścigów
Wiadomości | 06.05.20

Cztery nowe modele Lotus Elise jako hołd dla pionierskiej historii wyścigów

Cztery nowe modele Lotus Elise w klasycznej kolekcji to hołd dla dziedzictwa pionierskiej historii wyścigów firmy Lotus. Wszystkie modele z serii Classic Heritage Editions posiadają natychmiast rozpoznawalne schematy kolorów Lotus Motorsport. Poszerzono również listę wyposażenia zewnętrznego i wewnętrznego. No i oczywiście, wisienka na torcie dla kolekcjonerów. Produkcja ograniczona do zaledwie 100 sztuk samochodów. Koniecznie zobacz wideo.