Elektryczne | 21.06.21

Poznaj MG Marvel R Electric

Flagowy model MG to inteligentny, lifestylowy SUV, który poważnie podnosi poprzeczkę, jeśli chodzi o design, luksus i osiągi.

W 100% elektryczny, ma mocny, sportowy wygląd zewnętrzny, który zmienia się w futurystyczne, nowoczesne wnętrze.

 

Zaskocz swoje zmysły. MG publikuje więcej informacji o Marvel R Electric. Oczekuje się, że całkowicie elektryczny SUV pojawi się w europejskich sklepach marki MG jesienią tego roku. Model jest dostępny w przedsprzedaży, w przewidywanym europejskim przedziale cenowym od 40 000 € do 50 000 € (w tym VAT). Progresywny i luksusowy MG Marvel R Electric – dostępny w dwóch konfiguracjach (AWD i RWD) oraz trzech luksusowych wersjach wyposażenia (Comfort, Luxury i Performance).


Jasną misją MG jest udostępnienie mobilności elektrycznej kierowcom młodym duchem i gotowym na nowy elektryczny styl życia. Oferowanie inteligentnych, praktycznych, bezpiecznych i zaawansowanych technologicznie samochodów w różnych segmentach dla różnych potrzeb.

 

Marvel R Electric to zaawansowany technologicznie, całkowicie elektryczny SUV drugiej generacji MG i jego drugi model w segmencie C-SUV, obok hybrydy plug-in MG EHS. Marvel R Electric to jednak zupełnie inny samochód niż hybryda plug-in MG EHS. Dzięki długości 4674 mm i rozstawowi osi 2804 mm, Marvel R Electric jest idealny dla tych, którzy cenią przestronne wnętrze z obszernymi siedzeniami.

 

MG Marvel R Electric jeszcze bardziej podnosi poprzeczkę pod względem wzornictwa, technologii i atrakcyjności. To, co wyróżnia Marvel R Electric, to fakt, że flagowy model MG nie tylko oferuje wszystkie zalety jazdy na napędzie elektrycznym, ale także łączy wydajność z wysokimi osiągami (przyspieszenie 4,9 sekundy od 0-100 km/h i wysoka prędkość maksymalna 200 km/h) oraz przyjemność z jazdy i obsługi. Na przykład Marvel R Electric jest wyposażony w aluminiową ramę pomocniczą zawieszenia i części, które normalnie można znaleźć tylko w samochodach sportowych.Bugatti Divo ostatni z 40 pojazdów dostarczony do klienta
Super Cars | 22.07.21

Bugatti Divo ostatni z 40 pojazdów dostarczony do klienta

Poznaj hipersportowy samochód, dzięki któremu firma wskrzesiła swoją tradycję budowy nadwozi na zamówienie, tworząc unikalny model, który przetrwa wieczność.

Szkoła jazdy BMW Driving Experience
Wiadomości | 30.11.21

Szkoła jazdy BMW Driving Experience

Udział w akademii BMW Driving Experience to idealny pomysł dla osób, które chcą poprawić swoje umiejętności za kierownicą i przetestować najnowsze modele bawarskiej marki.

Nazywam się Nivus. Vw Nivus. Już 28 Maja światowa premiera nowego VW prosto z Brazylii
Wiadomości | 22.05.20

Nazywam się Nivus. Vw Nivus. Już 28 Maja światowa premiera nowego VW prosto z Brazylii

( Aktualizacja 28.05.2020. Pełna premiera pod tym linkiem: https://autoshow.media/news/volkswagen-nivus-swiatowa-premiera-nowego-modelu-prosto-z-brazylii ) Już od jakiegoś czasu oddział brazylijski niemieckiego producenta samochodów informował nas na temat nowego SUV-a w całości zaprojektowanego w Brazylii. Wcześniej odbyła się również premiera nowego centrum multimedialnego, które również od podstaw zaprojektowano w Brazylii a swoją premierę będzie miało właśnie w nowym Volkswagenie Nivus. Oczekując premiery proponujemy zobaczyć poniższe wideo na temat powstania nowego systemu multimedialnego: VW Play.