Elektryczne | 10.02.21

Porsche Taycan zdobywa nowy tytuł Guinness World Records

Zobacz do jakiej prędkości przyspieszył pojazd w zamkniętym budynku.

Jest rekord Guinnessa za największą prędkość pojazdu w pomieszczeniach - do niedawna wynosiła ona 138,4 km / h. Zasady - ściśle przestrzegane przez Rekordy Guinnessa - są zniechęcające. Keen musiał rozpocząć swoją próbę bicia rekordu i zakończyć ją na postoju, wszystko w przestrzeni budynku - nie było żadnego podbiegania, żadnej siatki bezpieczeństwa, żadnych otwartych drzwi, a zatem żadnej drogi ucieczki. Dlatego nie bez powodu rekord utrzymuje się przez siedem lat.

 

>>>29.04.2021.>>> 20 lat Porsche w Chinach. Porsche dostarczyło swoje pierwsze samochody sportowe do Chin 20 lat temu. Od tego czasu region stał się największym rynkiem firmy. WIDEO.

 

Rekord Guinnessa za największą prędkość osiągniętą przez pojazd w pomieszczeniu został potwierdzony przez niezależnych arbitrów na poziomie 165,1 km / h - ustanowiony przez Leha Keena w New Orleans Convention Center w Porsche Taycan Turbo S.

 

Niemniej jednak Keen entuzjastycznie kontynuował swoje planowanie. Potrzebował samochodu, który byłby pewny w trudnych warunkach, pojazdu, który należy do jednych z najtrudniej przyspieszających i, co najważniejsze, najtrudniej zwalniających samochodów dostępnych obecnie w sprzedaży i któremu zaufałby swojemu życiu, aby bezpiecznie pobić rekord. Samochodem, który spełniał te kryteria, był w pełni elektryczny Taycan Turbo S, z napędem na wszystkie koła w celu zmaksymalizowania przyczepności, mocnymi hamulcami z ceramiki węglowej. oraz możliwość przyspieszenia do 100 km / h od postoju w zaledwie 2,8 sekundy.

 

Wybór odpowiedniego budynku był równie trudny. Wejdź do Ernest N. Morial Convention Center w Nowym Orleanie w Luizjanie. Centrum kongresowe o powierzchni nieco ponad miliona stóp kwadratowych szczyci się największą przylegającą halą wystawienniczą w Stanach Zjednoczonych, idealną ze względu na odległość, jaką zapewniało. Jednak, podobnie jak w przypadku wielu innych obiektów wewnętrznych, wypolerowana powierzchnia betonu odtwarzała lód podczas przejeżdżania z dużą prędkością.KIA zaprezentowała nowe logo
Wiadomości | 10.01.21

KIA zaprezentowała nowe logo

Wideo z premiery. Nowe logo zawiera elementy symetrii, rytmu i wznoszące linie, które symbolizują rozwój marki z myślą o klientach.

Emory RS, zmodernizowana wersja klasycznego Porsche 356 w stylu Restomod
Tuning | 14.01.23

Emory RS, zmodernizowana wersja klasycznego Porsche 356 w stylu Restomod

Emory RS o mocy prawie 400 KM to samochód sportowy zbudowany przez firmę Emory Motorsports, która specjalizuje się w budowie samochodów zabytkowych z silnikami V8.

Nowy model od Lamborghini 8 lipca
Wiadomości | 06.07.20

Nowy model od Lamborghini 8 lipca

8 lipca 2020 po 18.00 dowiemy się co przygotowało dla nas AUTOMOBILI LAMBORGHINI. Z informacji przekazanych przez włoską markę samochodów sportowych wiemy jedynie, iż możemy się spodziewać nowego modelu.