Elektryczne | 11.02.21

MACH-E Pit-Stop

Czy można konkurować z mobilną załogą pit-stopu?

Możliwości aktualizacji bezprzewodowych pozwalają na aktualizację całkowicie elektrycznego Mustanga Mach-E 2021 z dowolnego miejsca. Ale czy mogą konkurować z mobilną załogą pit-stopu przywiązaną do skrzyni ciężarówki? Tylko jeden sposób, żeby się dowiedzieć.



TOYOTA GAZOO Racing sponsorem oraz fundatorem nagrody głównej GR Yarisa w eSports WRC
Wiadomości | 02.06.20

TOYOTA GAZOO Racing sponsorem oraz fundatorem nagrody głównej GR Yarisa w eSports WRC

TOYOTA GAZOO Racing coraz prężniej działa w świecie wirtualnego ścigania. W tym sezonie została sponsorem cyklu eSports WRC oraz ufundował nagrodę główną dla zwycięzcy GR Yarisa. Wyczynowy zespół Toyoty nawiązał także współpracę przy promocji oficjalnej gry WRC 9. Poniżej fim z fabryki gdzie odbywa się produkcja Yarisa GR.

Rynkowy sukces Forda Mustanga Mach-E
Elektryczne | 17.12.21

Rynkowy sukces Forda Mustanga Mach-E

Całkowicie elektryczny Ford Mustang Mach-E spotkał się z ogromnym zainteresowaniem klientów i bardzo dobrym przyjęciem przez dziennikarzy oraz specjalistów z branży na całym świecie.

Nissan JUKE Rally Tribute Concept
Concept Cars | 26.06.21

Nissan JUKE Rally Tribute Concept

Aby upamiętnić 50. rocznicę zwycięstwa Nissana w Rajdzie Safari kultowym 240Z, Nissan opublikował zdjęcia, które pokazują, jak wyglądałby współczesny samochód rajdowy Nissan oparty na modelu JUKE.