Wiadomości | 11.02.21

Porsche przedstawia nowe 911 GT

Wkrótce premiera pierwszego modelu GT opartego na najnowszej generacji Porsche 911. Wideo.

Pierwszy model GT oparty na najnowszej generacji Porsche 911 (992) jest gotowy do wprowadzenia na rynek. Dużą wagę przywiązywano do transferu technologii ze sportów motorowych na drogi w trakcie jego rozwoju. Rezultat: znacznie lepsze osiągi na torze iw życiu codziennym.

 

>>>29.04.2021.>>> 20 lat Porsche w Chinach. Porsche dostarczyło swoje pierwsze samochody sportowe do Chin 20 lat temu. Od tego czasu region stał się największym rynkiem firmy. WIDEO.

 

Nowy sportowy samochód GT świętuje swoją światową premierę 16 lutego 2021 r. o godzinie 15:00.



Zapowiedź przyszłego elektrycznego hatchback-a od Renault
Elektryczne | 12.10.20

Zapowiedź przyszłego elektrycznego hatchback-a od Renault

Groupe Renault pokazała nowe krótkie wideo dwóch światowych nowości.

Zupełnie nowe BMW M3 G80
Wiadomości | 26.06.20

Zupełnie nowe BMW M3 G80

BMW M3 wchodzi w szóstą generacje modelu w 2020 roku. Pierwsze oficjalne zdjęcia nowego BMW M3 G80 zapewniają wyjątkowy wgląd w rozwój sedana o wysokich osiągach na najtrudniejszym torze testowym na świecie - Nordschleife na torze Nuerburgring. Wideo relacja

Jeep Renegade oraz Compass 4xe w wersji plug-in hybrid premiera 20 lipca
Wiadomości | 14.07.20

Jeep Renegade oraz Compass 4xe w wersji plug-in hybrid premiera 20 lipca

20 lipca marka Jeep zaprezentuje nowego Jeepa Renegade oraz Jeepa Compass 4xe, jako hybrydę plug-in jako zobowiązanie marki do zostania liderem zaawansowanych technologii przyjaznych dla środowiska.