Premiery | 08.07.20

Premiera Lamborghini Sián Roadster

Limitowana wersja roadstera wizjonerskiego super sportowego samochodu V12, łącząca przełomowe technologie hybrydowe i design. Wideo.

Automobili Lamborghini przedstawia Lamborghini Sián Roadster: limitowaną edycję hybrydowego super sportowego samochodu z otwartym dachem, zaprojektowanego wokół kultowego silnika Lamborghini V12, z unikalnymi technologiami hybrydowymi i zapewniającymi niezrównane osiągi Lamborghini i hybrydy. Bezzaciskowa konstrukcja Sián Roadster stawia ekskluzywną grupę kierowców w jednym z najbardziej spektakularnych kokpitów w historii: zawsze otwartym na niebo; rezonuje z niepowtarzalnym dźwiękiem V12 z najpotężniejszego silnika Lamborghini do tej pory; i doświadczanie niezwykłych osiągnięć, jednocześnie ciesząc się z roli Siana Roadstera w drodze Lamborghini do przyszłej hybrydyzacji.

 

„Sián Roadster oddaje ducha Lamborghini”, mówi Stefano Domenicali, prezes i dyrektor generalny Automobili Lamborghini. „Jest to wyraz zapierającego dech w piersiach designu i niezwykłej wydajności, ale co najważniejsze, ucieleśnia ważne technologie przyszłości. Innowacyjny hybrydowy układ napędowy Sián zwiastuje kierunek dla supersportowych samochodów Lamborghini, a Sián Roadster z otwartym dachem potwierdza pragnienie doskonałego stylu życia Lamborghini, gdy idziemy w kierunku przyszłości wymagającej nowych rozwiązań ”.

 

Sián Roadster debiutuje w Blu Uranus, szczególnie wybranym przez Centro Stile Lamborghini, który wraz z działem Ad Personam współpracuje z każdym klientem Sián, aby całkowicie spersonalizować kolor i wykończenie swojego roadstera. Otoczony błękitem nieba i zielenią pól, przywołujący swobodę i radość z jazdy zapewnianą przez osiągi Sián Roadster z otwartym dachem, samochód jest wykończony kołami Oro Electrum: kolor wybrany przez Lamborghini w celu oznaczenia elektryfikacji. Uzupełniające się wnętrze to eleganckie połączenie bieli z detalami Blu Glauco i elementami aluminiowymi w Oro Electrum: nowe otwory wentylacyjne wykonane za pomocą druku 3D umożliwiają personalizację za pomocą inicjałów klienta.Cztery nowe modele Lotus Elise jako hołd dla pionierskiej historii wyścigów
Wiadomości | 06.05.20

Cztery nowe modele Lotus Elise jako hołd dla pionierskiej historii wyścigów

Cztery nowe modele Lotus Elise w klasycznej kolekcji to hołd dla dziedzictwa pionierskiej historii wyścigów firmy Lotus. Wszystkie modele z serii Classic Heritage Editions posiadają natychmiast rozpoznawalne schematy kolorów Lotus Motorsport. Poszerzono również listę wyposażenia zewnętrznego i wewnętrznego. No i oczywiście, wisienka na torcie dla kolekcjonerów. Produkcja ograniczona do zaledwie 100 sztuk samochodów. Koniecznie zobacz wideo.

Audi skysphere concept światowa premiera online
Premiery | 10.08.21

Audi skysphere concept światowa premiera online

Elektryczny roadster kabriolet, pierwszy z nowej rodziny trzech samochodów koncepcyjnych, które Audi wykorzystuje do zaprezentowania swojej wizji przyszłości.

Jak zbudować 100 ekskluzywnych hipersamochodów Shelby SuperCars Tuatara 2020
Super Cars | 20.05.20

Jak zbudować 100 ekskluzywnych hipersamochodów Shelby SuperCars Tuatara 2020

SSC Tuatara to hipersamochód, który zmienia rzeczywistość na wielu frontach projektowych i inżynieryjnych. Projekt Tuatara, o nazwie kodowej Exceed, rozpoczął się w 2009 roku, kiedy założyciel i dyrektor generalny SSC North America Jerod Shelby zaczął szukać następcy modelu SSC Ultimate Aero, który utrzymał rekord Guinnessa za najszybszy produkcyjny samochodów na świecie w latach 2007-2010.