Premiery | 08.07.20

Premiera Lamborghini Sián Roadster

Limitowana wersja roadstera wizjonerskiego super sportowego samochodu V12, łącząca przełomowe technologie hybrydowe i design. Wideo.

Automobili Lamborghini przedstawia Lamborghini Sián Roadster: limitowaną edycję hybrydowego super sportowego samochodu z otwartym dachem, zaprojektowanego wokół kultowego silnika Lamborghini V12, z unikalnymi technologiami hybrydowymi i zapewniającymi niezrównane osiągi Lamborghini i hybrydy. Bezzaciskowa konstrukcja Sián Roadster stawia ekskluzywną grupę kierowców w jednym z najbardziej spektakularnych kokpitów w historii: zawsze otwartym na niebo; rezonuje z niepowtarzalnym dźwiękiem V12 z najpotężniejszego silnika Lamborghini do tej pory; i doświadczanie niezwykłych osiągnięć, jednocześnie ciesząc się z roli Siana Roadstera w drodze Lamborghini do przyszłej hybrydyzacji.

 

„Sián Roadster oddaje ducha Lamborghini”, mówi Stefano Domenicali, prezes i dyrektor generalny Automobili Lamborghini. „Jest to wyraz zapierającego dech w piersiach designu i niezwykłej wydajności, ale co najważniejsze, ucieleśnia ważne technologie przyszłości. Innowacyjny hybrydowy układ napędowy Sián zwiastuje kierunek dla supersportowych samochodów Lamborghini, a Sián Roadster z otwartym dachem potwierdza pragnienie doskonałego stylu życia Lamborghini, gdy idziemy w kierunku przyszłości wymagającej nowych rozwiązań ”.

 

Sián Roadster debiutuje w Blu Uranus, szczególnie wybranym przez Centro Stile Lamborghini, który wraz z działem Ad Personam współpracuje z każdym klientem Sián, aby całkowicie spersonalizować kolor i wykończenie swojego roadstera. Otoczony błękitem nieba i zielenią pól, przywołujący swobodę i radość z jazdy zapewnianą przez osiągi Sián Roadster z otwartym dachem, samochód jest wykończony kołami Oro Electrum: kolor wybrany przez Lamborghini w celu oznaczenia elektryfikacji. Uzupełniające się wnętrze to eleganckie połączenie bieli z detalami Blu Glauco i elementami aluminiowymi w Oro Electrum: nowe otwory wentylacyjne wykonane za pomocą druku 3D umożliwiają personalizację za pomocą inicjałów klienta.Mercedes-Benz Citan światowa premiera małej furgonetki w 2021 roku
Wiadomości | 16.11.20

Mercedes-Benz Citan światowa premiera małej furgonetki w 2021 roku

Mercedes-Benz zaprezentuje następcę kompaktowego małego vana Citan w drugiej połowie 2021 roku w ramach portfolio produktów Mercedes-Benz Vans. Platforma będzie zawierała również wersję w pełni elektryczną.

Gymkhana na wakacjach, co za jazda!
Wiadomości | 07.12.22

Gymkhana na wakacjach, co za jazda!

Subaru wypuściło dzisiaj drugi film Travisa Pastrany Gymkhana, Vacation Shred. Travis ściga się na Florydzie w najlepszym pojeździe, Subaru Family Huckster.

Całkowicie nowy, w pełni elektryczny Ram 1500 REV z zasięgiem do 805 km
Premiery | 05.04.23

Całkowicie nowy, w pełni elektryczny Ram 1500 REV z zasięgiem do 805 km

Pierwszy lekki pickup z napędem akumulatorowym firmy Ram Truck ma dziś światową premierę na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Nowym Jorku 2023.