Premiery | 08.07.20

Premiera Lamborghini Sián Roadster

Limitowana wersja roadstera wizjonerskiego super sportowego samochodu V12, łącząca przełomowe technologie hybrydowe i design. Wideo.

Automobili Lamborghini przedstawia Lamborghini Sián Roadster: limitowaną edycję hybrydowego super sportowego samochodu z otwartym dachem, zaprojektowanego wokół kultowego silnika Lamborghini V12, z unikalnymi technologiami hybrydowymi i zapewniającymi niezrównane osiągi Lamborghini i hybrydy. Bezzaciskowa konstrukcja Sián Roadster stawia ekskluzywną grupę kierowców w jednym z najbardziej spektakularnych kokpitów w historii: zawsze otwartym na niebo; rezonuje z niepowtarzalnym dźwiękiem V12 z najpotężniejszego silnika Lamborghini do tej pory; i doświadczanie niezwykłych osiągnięć, jednocześnie ciesząc się z roli Siana Roadstera w drodze Lamborghini do przyszłej hybrydyzacji.

 

„Sián Roadster oddaje ducha Lamborghini”, mówi Stefano Domenicali, prezes i dyrektor generalny Automobili Lamborghini. „Jest to wyraz zapierającego dech w piersiach designu i niezwykłej wydajności, ale co najważniejsze, ucieleśnia ważne technologie przyszłości. Innowacyjny hybrydowy układ napędowy Sián zwiastuje kierunek dla supersportowych samochodów Lamborghini, a Sián Roadster z otwartym dachem potwierdza pragnienie doskonałego stylu życia Lamborghini, gdy idziemy w kierunku przyszłości wymagającej nowych rozwiązań ”.

 

Sián Roadster debiutuje w Blu Uranus, szczególnie wybranym przez Centro Stile Lamborghini, który wraz z działem Ad Personam współpracuje z każdym klientem Sián, aby całkowicie spersonalizować kolor i wykończenie swojego roadstera. Otoczony błękitem nieba i zielenią pól, przywołujący swobodę i radość z jazdy zapewnianą przez osiągi Sián Roadster z otwartym dachem, samochód jest wykończony kołami Oro Electrum: kolor wybrany przez Lamborghini w celu oznaczenia elektryfikacji. Uzupełniające się wnętrze to eleganckie połączenie bieli z detalami Blu Glauco i elementami aluminiowymi w Oro Electrum: nowe otwory wentylacyjne wykonane za pomocą druku 3D umożliwiają personalizację za pomocą inicjałów klienta.Hyundai przedstawia zupełnie nowy model BAYON
Premiery | 02.03.21

Hyundai przedstawia zupełnie nowy model BAYON

Całkowicie nowy stylowy i elegancki model w nadwoziu typu crossover SUV segmentu B, zaprojektowany specjalnie dla Europy.

Całkowicie nowa Sequoia, największy SUV Toyoty dostępny latem tego roku
Premiery | 26.01.22

Całkowicie nowa Sequoia, największy SUV Toyoty dostępny latem tego roku

Toyota Sequoia. Trzyrzędowy SUV, montowany w Teksasie USA, teraz z wydajnym hybrydowym układem napędowym o mocy 437 KM.

Lotus Winter Driving Academy
MotorSport | 20.01.21

Lotus Winter Driving Academy

Jazda Lotus Evora GT410 na lodzie to świetny test niezawodności, a przede wszystkim świetna zabawa. Zobacz ekscytujące wideo.