Premiery | 08.07.20

Premiera Lamborghini Sián Roadster

Limitowana wersja roadstera wizjonerskiego super sportowego samochodu V12, łącząca przełomowe technologie hybrydowe i design. Wideo.

Automobili Lamborghini przedstawia Lamborghini Sián Roadster: limitowaną edycję hybrydowego super sportowego samochodu z otwartym dachem, zaprojektowanego wokół kultowego silnika Lamborghini V12, z unikalnymi technologiami hybrydowymi i zapewniającymi niezrównane osiągi Lamborghini i hybrydy. Bezzaciskowa konstrukcja Sián Roadster stawia ekskluzywną grupę kierowców w jednym z najbardziej spektakularnych kokpitów w historii: zawsze otwartym na niebo; rezonuje z niepowtarzalnym dźwiękiem V12 z najpotężniejszego silnika Lamborghini do tej pory; i doświadczanie niezwykłych osiągnięć, jednocześnie ciesząc się z roli Siana Roadstera w drodze Lamborghini do przyszłej hybrydyzacji.

 

„Sián Roadster oddaje ducha Lamborghini”, mówi Stefano Domenicali, prezes i dyrektor generalny Automobili Lamborghini. „Jest to wyraz zapierającego dech w piersiach designu i niezwykłej wydajności, ale co najważniejsze, ucieleśnia ważne technologie przyszłości. Innowacyjny hybrydowy układ napędowy Sián zwiastuje kierunek dla supersportowych samochodów Lamborghini, a Sián Roadster z otwartym dachem potwierdza pragnienie doskonałego stylu życia Lamborghini, gdy idziemy w kierunku przyszłości wymagającej nowych rozwiązań ”.

 

Sián Roadster debiutuje w Blu Uranus, szczególnie wybranym przez Centro Stile Lamborghini, który wraz z działem Ad Personam współpracuje z każdym klientem Sián, aby całkowicie spersonalizować kolor i wykończenie swojego roadstera. Otoczony błękitem nieba i zielenią pól, przywołujący swobodę i radość z jazdy zapewnianą przez osiągi Sián Roadster z otwartym dachem, samochód jest wykończony kołami Oro Electrum: kolor wybrany przez Lamborghini w celu oznaczenia elektryfikacji. Uzupełniające się wnętrze to eleganckie połączenie bieli z detalami Blu Glauco i elementami aluminiowymi w Oro Electrum: nowe otwory wentylacyjne wykonane za pomocą druku 3D umożliwiają personalizację za pomocą inicjałów klienta.CUPRA Formentor premiera coraz bliżej
Wiadomości | 25.06.20

CUPRA Formentor premiera coraz bliżej

Pierwszy w pełni autorski model marki CUPRA wyjedzie na ulice jesienią tego roku. Hiszpański producent planuje umożliwić zamówienie sportowego CUV-a jeszcze w sierpniu. Nowy samochód, nagrodzony podczas Automotive Brand Contest 2019, będzie montowany w zakładach Martorell pod Barceloną.

Solterra tak będzie się nazywał nowy w pełni elektryczny SUV Subaru
Elektryczne | 11.05.21

Solterra tak będzie się nazywał nowy w pełni elektryczny SUV Subaru

Powstał jako joint-venture pomiędzy Subaru i Toyotą i będzie zbudowany na całkowicie nowej platformie e - SUBARU Global.

Elektryczny Buick Velite 7 oficjalnie zadebiutował na rynku chińskim
Elektryczne | 25.06.20

Elektryczny Buick Velite 7 oficjalnie zadebiutował na rynku chińskim

Kompaktowy SUV EV ma przekonujący zasięg wynoszący 500 kilometrów oraz spełnia globalne standardy GM dotyczące bezpieczeństwa i niezawodności akumulatorów.