Tuning | 30.09.21

Porsche 968 L'ART w stylu retro

Unikalny wygląd zewnętrzny i wewnętrzny specjalnie przeprojektowanego Porsche 968, które w tym roku obchodzi 30-lecie istnienia, przenosi styl retro do ery nowożytnej.

Paryska marka modowa „L'Art De L'Automobile” uosabia związek między pojazdami a modą. Jej założyciel, Arthur Kar, we współpracy z Porsche spełnił swoje marzenie: specjalnie przeprojektowane Porsche 968.
Artystyczny samochód nosi nazwę „968 L'ART” i uosabia ambicję Kar, aby przenieść postrzeganie sztuki do świata motoryzacji. Pojazd zadebiutuje podczas Tygodnia Mody w Paryżu i będzie prezentowany jako część instalacji artystycznej w dzielnicy Marais w stolicy Francji od 30 września do 3 października 2021 roku.


968 L'ART został stworzony z wielką dbałością o szczegóły przez okres 18 miesięcy w warsztacie w Paryżu. To nie przypadek, że podstawą tego artystycznego samochodu jest Porsche 968, które w tym roku obchodzi 30-lecie istnienia. Co więcej, stylistyka auta nadającego się do codziennego użytku doskonale wpisuje się w stylistykę streetwearowej marki. Projekt tego artystycznego samochodu oparty jest na stylu retro z wczesnych lat 90., ale z odświeżonym i nowoczesnym stylem.

 

Dach w pełni sprawnego pojazdu został usunięty, zamieniając go w roadster. Kar i jego zespół opracowali odcień zieleni specjalnie na potrzeby projektu. Kolejną atrakcją jest tył inspirowany klasycznym Porsche Speedsterem. Tylne światła zostały całkowicie przeprojektowane i mają napis „KAR”, który zastosowano również w okularach przeciwsłonecznych L'Art.SKODA wyznacza nowe standardy w projektowaniu wnętrz dzięki indywidualnym wyborom stylistycznym ENYAQ iV
Wiadomości | 29.07.20

SKODA wyznacza nowe standardy w projektowaniu wnętrz dzięki indywidualnym wyborom stylistycznym ENYAQ iV

Dzięki ENYAQ iV, który swoją światową premierę obchodzi w Pradze na początku września, ŠKODA otwiera nowe możliwości w aranżacji wnętrz dzięki indywidualnym wyborom stylistycznym. Wideo.

Hiszpańska marka hipersamochodów Hispano Suiza wraca do Stanów Zjednoczonych
Super Cars | 10.03.22

Hiszpańska marka hipersamochodów Hispano Suiza wraca do Stanów Zjednoczonych

Amerykański kolekcjoner samochodów odebrał w ten weekend swój ekskluzywny samochód wykonany na zamówienie i zbudowany według jego własnych specyfikacji.

Audi Online TV
Wiadomości | 04.05.20

Audi Online TV

Audi udostępniło specjalny dodatek do konfiguratora pokazujący w przystępny sposób techniczne szczegóły wybranych modeli Audi. Klienci przed skonfigurowaniem wybranego modelu mogą obejrzeć film na jego temat. Na chwilę obecną mamy do dyspozycji filmy do dwóch modeli, Q7 oraz Q5. Sukcesywnie ilość dostępnych filmów będzie się zwiększać.