Tuning | 30.09.21

Porsche 968 L'ART w stylu retro

Unikalny wygląd zewnętrzny i wewnętrzny specjalnie przeprojektowanego Porsche 968, które w tym roku obchodzi 30-lecie istnienia, przenosi styl retro do ery nowożytnej.

Paryska marka modowa „L'Art De L'Automobile” uosabia związek między pojazdami a modą. Jej założyciel, Arthur Kar, we współpracy z Porsche spełnił swoje marzenie: specjalnie przeprojektowane Porsche 968.
Artystyczny samochód nosi nazwę „968 L'ART” i uosabia ambicję Kar, aby przenieść postrzeganie sztuki do świata motoryzacji. Pojazd zadebiutuje podczas Tygodnia Mody w Paryżu i będzie prezentowany jako część instalacji artystycznej w dzielnicy Marais w stolicy Francji od 30 września do 3 października 2021 roku.


968 L'ART został stworzony z wielką dbałością o szczegóły przez okres 18 miesięcy w warsztacie w Paryżu. To nie przypadek, że podstawą tego artystycznego samochodu jest Porsche 968, które w tym roku obchodzi 30-lecie istnienia. Co więcej, stylistyka auta nadającego się do codziennego użytku doskonale wpisuje się w stylistykę streetwearowej marki. Projekt tego artystycznego samochodu oparty jest na stylu retro z wczesnych lat 90., ale z odświeżonym i nowoczesnym stylem.

 

Dach w pełni sprawnego pojazdu został usunięty, zamieniając go w roadster. Kar i jego zespół opracowali odcień zieleni specjalnie na potrzeby projektu. Kolejną atrakcją jest tył inspirowany klasycznym Porsche Speedsterem. Tylne światła zostały całkowicie przeprojektowane i mają napis „KAR”, który zastosowano również w okularach przeciwsłonecznych L'Art.Toyota zaprezentowała nowy model Harrier dostępny w Japonii
Wiadomości | 14.04.20

Toyota zaprezentowała nowy model Harrier dostępny w Japonii

Toyota pokazała kolejną generację modelu Harrier (Urban SUV), który od 1997 roku jest liderem w tym segmencie sprzedaży pojazdów w Japonii oraz ogłosiła, że planuje sprzedaż nowego modelu Harrier około czerwca 2020 r. W wyraźnym odróżnieniu od innych SUV-ów Harrier łączy prostotę, elegancję i solidność w płynnej formie coupe. Wysokiej jakości wnętrze zapewnia poczucie bezpieczeństwa od pierwszej chwili w kabinie. Gdy pojazd jedzie, poczucie komfortu powstaje dzięki responsywnej jeździe, a cicha kabina w naturalny sposób prowadzi do przyjemnych rozmów z przyjaciółmi. Spędzanie czasu z nowym Harrier będzie wzbogacającym doświadczeniem.

Podrasuj swoje REVERO GT. KARMA Automotive udostępnia nowe pakiety sportowe
Tuning | 05.06.20

Podrasuj swoje REVERO GT. KARMA Automotive udostępnia nowe pakiety sportowe

Pakiety Revero GT Sports i Performance mają szereg ulepszeń wizualnych dla entuzjastów jazdy oraz zwiększają prędkość od 0 do 100 km/h do 3,9 sekundy.

Po niedawno zaprezentowanym nowym Polo nadszedł czas na Nowe Polo GTI
Wiadomości | 11.05.21

Po niedawno zaprezentowanym nowym Polo nadszedł czas na Nowe Polo GTI

Tradycyjnie jest to najbardziej sportowy model z serii Polo.