Elektryczne | 11.02.21

Mach-E Błyskawica

Czy może pokonać ładunek błyskawicy?

W pełni elektryczny Mustang Mach-E 2021 można ładować superszybko. Ale czy może pokonać ładunek błyskawicy generowany przez 12-stopową cewkę Tesli? Dowiedz się, kiedy imponujące możliwości szybkiego ładowania prądem stałym Mustanga Mach-E idą w parze z błyskawicą.



Volvo Cars testuje bezprzewodowe ładowanie aut elektrycznych
Wiadomości | 10.03.22

Volvo Cars testuje bezprzewodowe ładowanie aut elektrycznych

Rozpoczęły się praktyczne testy technologii ładowania aut elektrycznych w środowisku miejskim by ocenić potencjał nowego rozwiązania.

Nowy Volkswagen ID.4 światowa premiera w pełni elektrycznego SUV-a
Premiery | 26.09.20

Nowy Volkswagen ID.4 światowa premiera w pełni elektrycznego SUV-a

Nowy Volkswagen ID.4 zaprezentowany w pełnej krasie. Pierwszy elektryczny SUV Volkswagena i drugi po ID.3 model skonstruowany w oparciu o modułową platformę podłogową MEB dla samochodów elektrycznych.

Pierwsze zdjęcia wnętrza Volkswagena ID.4
Elektryczne | 08.09.20

Pierwsze zdjęcia wnętrza Volkswagena ID.4

Przestronna kabina, oszczędność formy, efektowne oświetlenie i ekologiczne materiały ? wnętrze modelu ID.4 jest nowocześnie zaaranżowane i znakomicie oddaje charakter pierwszego w pełni elektrycznego SUV-a marki Volkswagen.