Wiadomości | 20.02.23

Pokaz możliwości samochodu Lamborghini w specjalnej opcji „rajdowej”

Huracan Sterrato przybył do ekskluzywnego ośrodka narciarskiego we włoskich Alpach, udowadniając swoją sprawność na śniegu i lodzie.

Przechodząc z trybów jazdy po drogach do specjalnej opcji „rajdowej”, konfiguracja stałego napędu na cztery koła Huracána Sterrato z dynamicznym rozmachem podbiła nawierzchnie o niskiej przyczepności w zimowym miejscu docelowym.

 

Zmieniony system LDVI (Lamborghini Integrated Vehicle Dynamics) w Huracánie Sterrato zapewnia specjalnie skalibrowane ustawienia jazdy STRADA i SPORT do jazdy po drogach, z nowym trybem RALLY zoptymalizowanym pod kątem gruntu i luźnych nawierzchni, w tym śniegu: kolejny aspekt przyjemności supersportowego samochodu -kierować osobowością. Szersze rozstawy kół i zwiększony prześwit pozwoliły szybko ominąć śnieżną scenerię, a opony Sterrato Bridgestone Dueler AT002 typu run-flat, specjalnie przystosowane do terenowego Huracána i przystosowane do maksymalnej prędkości 260 km/h, zapewniły maksymalne osiągi w zimowych warunkach. Aluminiowe przednie podwozie, wzmocnione progi i tylny dyfuzor oraz wzmocnione nadkola chroniły Sterrato przed oblodzonymi przeszkodami i podkreślały jego potężną muskulaturę w wymagającym środowisku sportów zimowych.

 

Ten samochód przykuł uwagę narciarzy i urlopowiczów w śnieżnobiałym, zimowym kolorze Bianco Phanes z detalami z Grigio Telesto i czarnego włókna węglowego, w tym wzmocnionymi nadkolami. Przyszli właściciele Huracána Sterrato mogą również stworzyć swój własny, niepowtarzalny sportowy styl, korzystając z 350 kolorów nadwozia i ponad 60 opcji wykończenia wnętrza ze skóry i Alcantary w ramach programu personalizacji Lamborghini Ad Personam.

 

Silnik V10 Huracána Sterrato o pojemności 5,2 litra zapewnia maksymalną moc wyjściową 610 KM i moment obrotowy 560 Nm przy 6500 obr./min, w połączeniu z 7-biegową dwusprzęgłową skrzynią biegów i elektronicznie sterowanym napędem na wszystkie koła z tylnym mechanicznym samoblokującym mechanizmem różnicowym. Zaprojektowany, aby zapewniać optymalne osiągi na luźnych nawierzchniach, przyspiesza od 0 do 100 km/h (62 mph) w 3,4 sekundy i osiąga prędkość maksymalną 260 km/h (160 mph).

 

Produkcja 1499 supersportowych samochodów Huracán Sterrato rozpocznie się w tym miesiącu, a dostawy rozpoczną się wczesnym latem.Indywidualna konfiguracja sprawia, że każdy Bugatti Divo jest wyjątkowy
Wiadomości | 07.05.20

Indywidualna konfiguracja sprawia, że każdy Bugatti Divo jest wyjątkowy

Niezwykle potężny i bardzo ekskluzywny. Hiper sportowe samochody Bugatti zawsze były na najwyższym poziomie budowy samochodów. Są to unikalne elementy najwyższej jakości i kunsztu, opracowane i wyprodukowane z niezwykłą dbałością o szczegóły. Indywidualna konfiguracja sprawia, że każdy Bugatti Divo jest wyjątkowy.

Kindred Camaro LT napędzany doładowanym silnikiem V8 o mocy 650 KM
Tuning | 19.01.23

Kindred Camaro LT napędzany doładowanym silnikiem V8 o mocy 650 KM

Firma Kindred Motorworks, ogłosiła dzisiaj, że na aukcji Barrett-Jackson wystawi swojego Chevy Camaro LT, w cenie wywoławczej od 199 000 dolarów.

Ken Block prezentuje swoją zelektryfikowaną bestię
MotorSport | 09.08.22

Ken Block prezentuje swoją zelektryfikowaną bestię

Audi S1 e-tron quattro Hoonitron. Projekt jedynego w swoim rodzaju, całkowicie elektrycznego pojazdu, inspirowanego historycznym Audi Sport quattro S1.