Tuning | 05.06.20

Podrasuj swoje REVERO GT. KARMA Automotive udostępnia nowe pakiety sportowe

Pakiety Revero GT Sports i Performance mają szereg ulepszeń wizualnych dla entuzjastów jazdy oraz zwiększają prędkość od 0 do 100 km/h do 3,9 sekundy.

Karma Automotive wprowadziła serię pakietów dostępnych dla Revero GT 2020, skierowaną do entuzjastów jazdy. Nowe pakiety Sport i Performance dla Revero GT przenoszą luksusowy samochód elektryczny na wyższy poziom wydajności dla właścicieli, którzy chcą udoskonalić jego obsługę w celu uzyskania doskonałych możliwości dynamicznych.

Dostępne teraz dla Revero GT 2020, pakiety sportowe i wydajnościowe zawierają zarówno aktualizacje funkcjonalne, jak i wizualne, dzięki czemu Revero GT jest jeszcze bardziej uderzające. Zarówno pakiet Sport, jak i Performance wyzwalają przyspieszenie od 0 do 100 km na godzinę w 3,9 sekundy oraz elektroniczne wektorowanie momentu obrotowego.

Zewnętrzna część pakietu sportowego jest standardowo pokryta czarną farbą Borrego, z chromowanym zaciemnieniem i lekkimi elementami zewnętrznymi z włókna węglowego, naszywkami błotników GTS, czerwonymi zaciskami, nawierconymi rotorami i 22-calowymi kołami Dune Twist Midnight Chrome. Odznaka Karmy, zaćmienie słońca, jest szczególnie monochromatyczna, co wskazuje na specjalny wariant o wysokich osiągach - unikalny element stylistyczny wspólny dla samochodu koncepcyjnego SC2 marki.

Wewnątrz pojazdu podobna zaciemniająca plakietka Karma jest umieszczona na kierownicy, uzupełniona eleganckim wykończeniem z włókna węglowego w całej kabinie. Insygnia GTS są z szacunkiem umieszczone na konsoli środkowej i wyświetlaczu UX / UI, co stanowi subtelny ukłon w stronę ulepszeń osiągów pojazdu.

Dla entuzjastów jazdy, którzy wolą ukradkiem podbijać drogi, pakiet Revero GT Performance oferuje wszystkie funkcjonalne ulepszenia pakietu sportowego, zachowując jednocześnie oryginalny wygląd Revero GT. W kabinie emblemat GTS w UX / UI zorientowanym na osiągi, w tym specjalny tryb śledzenia, stanowi silny ukłon w stronę ulepszeń pojazdu.

„Pakiety GT Sports i Performance oferują lepsze wrażenia dla entuzjastów jazdy. Dzięki tym pakietom połączyliśmy natychmiastowy moment obrotowy i możliwości dynamiczne elektrycznego samochodu sportowego z wygodami luksusowego sedana o zwiększonym zasięgu. Ulepszenia estetyczne naszego pakietu sportowego zwiększają osobowość GT, wzmacniając jego obecność jako luksusowego pojazdu elektrycznego, który czyni oświadczenie - mówi Joost de Vries, wiceprezes ds. Globalnej sprzedaży i obsługi klienta, Karma Automotive.

Karma Revero GT 2020 ma podwójne silniki elektryczne, które zasilają generator pokładowy pojazdu i oferują najlepsze z obu światów; wyjątkowa wydajność i łatwość obsługi, z możliwością przejechania do 80 mil bezemisyjnych przy samej mocy akumulatora i ogólnym zasięgu 360 mil, zasilane przez akumulator litowo-jonowy 28 kWh NMC (niklowo-manganowo-kobaltowy) o wysokiej gęstości całkowitej i mocy wyjściowej.

Wszystkie pojazdy Revero są montowane w dużej mierze ręcznie w Centrum Innowacji i Dostosowania Karmy (KICC), zakładzie produkcyjnym firmy w Moreno Valley w Kalifornii. To poświęcenie dla rzemiosła stanowi kontynuację filozofii Karmy, że własność powinna być osobista i wyjątkowa, łącząc właścicieli z pionierską technologią i inspiracja za ich pojazdami.

Revero GT można już dziś zamówić w sklepach detalicznych Karmy w Ameryce Północnej, zaczynając od 144 800 USD.Bugatti Chiron Sport kontra Dassault Rafale Marine
Super Cars | 20.05.21

Bugatti Chiron Sport kontra Dassault Rafale Marine

Ostateczne, wysokooktanowe spotkanie pomiędzy czołowymi francuskimi maszynami to spektakl, który warto zobaczyć. Wideo.

Premiera Audi e-tron GT
Premiery | 09.02.21

Premiera Audi e-tron GT

Elektryczne Gran Turismo to początek nowej ery dla Audi.

Przedstawiamy Lucid Gravity: nowa definicja elektrycznego SUV-a
Premiery | 16.11.23

Przedstawiamy Lucid Gravity: nowa definicja elektrycznego SUV-a

Zwiastuje początek nowej ery elektrycznych pojazdów typu SUV: bezprecedensowe połączenie cech niespotykanych wcześniej w jednym pojeździe i przewidywanego zasięgu przekraczającego 700 km.