Elektryczne | 25.07.20

Pierwszy polski samochód elektryczny, pierwszy zwiastun wideo

Premiera polskiej marki motoryzacyjnej samochodów elektrycznych już we wtorek 28 lipca o godz. 14. Jednak już teraz przedsmak tego, czego możemy spodziewać się we wtorek.

Spółka ElectroMobility Poland opublikowała krótki film promocyjny, na którym można zobaczyć fragmenty prototypów pierwszych, polskich samochodów elektrycznych. Jak wyglądają elektryczne hatchback i SUV w polskim wykonaniu? Tego dowiemy się już we wtorek.



Nowy McLaren W1 prawdziwy supersamochód
Super Cars | 09.10.24

Nowy McLaren W1 prawdziwy supersamochód

Nowy McLaren W1 to przełomowy następca dwóch najlepszych supersamochodów w historii – McLaren F1 i McLaren P1TM – i podnosi linię samochodów McLaren „1” na nowe wyżyny pod każdym względem osiągów.

Pojazd badawczy Mercedes-Benz F 400 Carving
Concept Cars | 20.10.21

Pojazd badawczy Mercedes-Benz F 400 Carving

Jednym z przykładów inowacji w inżynierii motoryzacyjnej jest pojazd badawczy F 400 Carving, który marka zaprezentowała na Tokyo Motor Show 20 lat temu.

Hyper-SUV Lotus Eletre, trzy wersje całkowicie nowego elektrycznego modelu
Super Cars | 25.10.22

Hyper-SUV Lotus Eletre, trzy wersje całkowicie nowego elektrycznego modelu

Firma Lotus przedstawiła ceny i dane techniczne jednego z najbardziej wyczekiwanych modeli w swojej historii, wielokrotnie nagradzanego Eletre Hyper-SUV.