Wiadomości | 31.01.24

Pierwsze zdjęcia w pełni elektrycznego nowego Jeepa Wagoneer S

Marka Jeep dzieli się kolejnymi szczegółami na temat swojego pierwszego, globalnego, w pełni elektrycznego SUV-a, prezentując pierwsze spojrzenie na wnętrze nowego Jeepa Wagoneera S.


Pierwsze zdjęcia w pełni elektrycznego nowego Jeepa Wagoneer S

Marka Jeep odwołuje się do swojej legendarnej historii tworząc swoją zelektryfikowaną przyszłość.

 

Pierwszy w branży nowoczesny SUV – kultowy Jeep Wagoneer z 1963 roku – wyróżniał się luksusowym wnętrzem, ekskluzywnymi materiałami i wyposażeniem premium. Dziś marka Jeep dzieli się kolejnymi szczegółami na temat swojego pierwszego, globalnego, w pełni elektrycznego SUV-a, prezentując pierwsze spojrzenie na wnętrze nowego Jeepa Wagoneera S.

 

Zbudowany na zupełnie nowej, bardzo elastycznej, dedykowanej dla modeli BEV, platformie STLA-Large, Jeep Wagoneer S wyróżnia się świetnymi osiągami. Wnętrze nowego modelu, w którym zadbano o zaawansowane technologie, jest niezwykłe i płynnie łączy sztukę z technologią.

 

Wnętrze nowego Jeepa Wagoneer S oferuje najwyższej klasy technologię idealnie zintegrowaną z wykonanymi z rzemieślniczą starannością detalami. Z rozmysłem dobrane materiały i skoncentrowane na designie funkcje obejmują dostosowane do potrzeb kierowcy centrum sterowania z unikalnym, typowym dla marki Jeep przełącznikiem systemu Selec-Terrain i dynamicznym oświetleniem ambientowym z możliwością wyboru koloru. Jeep Wagoneer S będzie również wyposażony w standardzie dwuszybowy panoramiczny dach, a w ramach rozszerzenia wyłącznej współpracy marki Jeep z McIntosh, będzie oferował specjalnie dostrojony, ekskluzywny w segmencie, 19-głośnikowy, flagowy system audio McIntosh klasy premium.Europejski debiut Forda Mustanga wersja Bullitt, Geneva 2018
Wiadomości | 05.07.23

Europejski debiut Forda Mustanga wersja Bullitt, Geneva 2018

Rozmowę z Carlem Widmannem, głównym inżynierem Forda Mustanga, prawdopodobnie jako jedyni z Polski, nagraliśmy podczas "88th Geneva International Motor Show 2018".

Największy w Europie salon dealerski BMW Group otwarty w Katowicach
Wiadomości | 27.06.23

Największy w Europie salon dealerski BMW Group otwarty w Katowicach

Salon został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi standardami BMW Group, co czyni go jednym z pierwszych na świecie obiektów stworzonych w oparciu o koncepcję Retail.Next.

BMW XM, całkowicie nowy potężny hybrydowy SUV typu plug-in
Premiery | 28.09.22

BMW XM, całkowicie nowy potężny hybrydowy SUV typu plug-in

BMW XM jest punktem kulminacyjnym ofensywy modelowej w jubileuszowym roku marki, a także pierwszym oryginalnym samochodem BMW M od czasu BMW M1.