Wiadomości | 19.11.20

Morgan P101 w limitowanej edycji

Firma Morgan Motor Company zaznacza koniec produkcji jednego ze swoich najbardziej lubianych modeli, 3 Wheeler, wraz z zapowiedzią edycji P101.

P101 oznacza Projekt 101, wewnętrzną nazwę nadaną projektowi ożywienia 3 Wheeler, gdy jego rozwój rozpoczął się ponad dekadę temu. Ograniczony do zaledwie 33 egzemplarzy model P101 został stworzony przez wewnętrzne działy projektowe i inżynieryjne firmy Morgan, aby uczcić ich oryginalny projekt i wynikający z niego sukces modelowy w całym cyklu produkcyjnym.

 

Obecny 3 Wheeler jest jednym z najpopularniejszych modeli firmy wszechczasów, ponad 2500 egzemplarzy wykonano od jego wprowadzenia na rynek w 2011 roku. 3 Wheeler jest eksportowany do wszystkich zakątków świata i otrzymał niezliczone pochwały motoryzacyjne z całego świata. przemysł. To uznanie, popularność samochodu i liczne „wyróżniające się” podróże drogowe właścicieli potwierdzają, że duch przygody i indywidualności żyje i ma się dobrze, zarówno w firmie Morgan, jak iw szeroko rozumianej branży motoryzacyjnej.

Każdy 3 Wheeler P101 jest dostępny w kolorze Deep Black lub Satin White Silver z odpowiednimi naklejkami. Ponadto klienci będą mogli wybierać spośród czterech pakietów graficznych P101, z których każdy będzie miał własne unikalne identyfikatory i żywą grafikę:

 

The Belly Tank - nawiązujące do malowań występujących u zawodników z brzuchami i „lakesterów”, które początkowo były inspiracją dla 3 Wheeler, pakiet graficzny The Belly Tank zawiera efekt postarzenia na winylu.

 

Dazzleship - The Dazzleship - przedstawiony w filmie startowym i na zdjęciach - to najodważniejszy z pakietów graficznych. Jego uderzający czarno-biały design jest inspirowany graficznym kamuflażem pojazdów wojskowych z epoki.

 

The Aviator - Wywołując poczucie lotnictwa, pakiet graficzny Aviator jest rozszerzeniem podobnej grafiki tematycznej oferowanej na trójkołowcach. Zainspirowany rysunkami nosa znalezionymi na samolotach RAF podczas II wojny światowej

 

Samochód wyścigowy - trzykołowe pojazdy marki Morgan rywalizowały w sportach motorowych niemal natychmiast po stworzeniu pierwszego egzemplarza. Pakiet graficzny samochodu wyścigowego zawiera paski i okrągłe paski i jest hołdem dla malowań zdobionych wczesną rasą MorganRozpoczęło się odliczanie do premiery nowego Volkswagena ID.7
Elektryczne | 06.04.23

Rozpoczęło się odliczanie do premiery nowego Volkswagena ID.7

Niecałe dwa tygodnie przed premierą Volkswagen podaje dalsze szczegóły dotyczące limuzyny ID.7 przeznaczonej do jazdy na długich dystansach.

Opel przedstawił dziś całkowicie nową, szóstą generację modelu Astra
Wiadomości | 13.07.21

Opel przedstawił dziś całkowicie nową, szóstą generację modelu Astra

W tym roku odbędzie się premiera rynkowa nowego Opla Astry jako pięciodrzwiowego pojazdu o niskiej sportowej sylwetce.

Taigo, pierwszy SUV coupe marki Volkswagen, debiutuje na polskim rynku
Wiadomości | 12.01.22

Taigo, pierwszy SUV coupe marki Volkswagen, debiutuje na polskim rynku

Nowy model Volkswagena w niedużym nadwoziu łączy charakter SUV-a, topową technologię rodem z samochodów klasy premium i stylowy design. Ile kosztuje?