Wiadomości | 19.11.20

Morgan P101 w limitowanej edycji

Firma Morgan Motor Company zaznacza koniec produkcji jednego ze swoich najbardziej lubianych modeli, 3 Wheeler, wraz z zapowiedzią edycji P101.

P101 oznacza Projekt 101, wewnętrzną nazwę nadaną projektowi ożywienia 3 Wheeler, gdy jego rozwój rozpoczął się ponad dekadę temu. Ograniczony do zaledwie 33 egzemplarzy model P101 został stworzony przez wewnętrzne działy projektowe i inżynieryjne firmy Morgan, aby uczcić ich oryginalny projekt i wynikający z niego sukces modelowy w całym cyklu produkcyjnym.

 

Obecny 3 Wheeler jest jednym z najpopularniejszych modeli firmy wszechczasów, ponad 2500 egzemplarzy wykonano od jego wprowadzenia na rynek w 2011 roku. 3 Wheeler jest eksportowany do wszystkich zakątków świata i otrzymał niezliczone pochwały motoryzacyjne z całego świata. przemysł. To uznanie, popularność samochodu i liczne „wyróżniające się” podróże drogowe właścicieli potwierdzają, że duch przygody i indywidualności żyje i ma się dobrze, zarówno w firmie Morgan, jak iw szeroko rozumianej branży motoryzacyjnej.

Każdy 3 Wheeler P101 jest dostępny w kolorze Deep Black lub Satin White Silver z odpowiednimi naklejkami. Ponadto klienci będą mogli wybierać spośród czterech pakietów graficznych P101, z których każdy będzie miał własne unikalne identyfikatory i żywą grafikę:

 

The Belly Tank - nawiązujące do malowań występujących u zawodników z brzuchami i „lakesterów”, które początkowo były inspiracją dla 3 Wheeler, pakiet graficzny The Belly Tank zawiera efekt postarzenia na winylu.

 

Dazzleship - The Dazzleship - przedstawiony w filmie startowym i na zdjęciach - to najodważniejszy z pakietów graficznych. Jego uderzający czarno-biały design jest inspirowany graficznym kamuflażem pojazdów wojskowych z epoki.

 

The Aviator - Wywołując poczucie lotnictwa, pakiet graficzny Aviator jest rozszerzeniem podobnej grafiki tematycznej oferowanej na trójkołowcach. Zainspirowany rysunkami nosa znalezionymi na samolotach RAF podczas II wojny światowej

 

Samochód wyścigowy - trzykołowe pojazdy marki Morgan rywalizowały w sportach motorowych niemal natychmiast po stworzeniu pierwszego egzemplarza. Pakiet graficzny samochodu wyścigowego zawiera paski i okrągłe paski i jest hołdem dla malowań zdobionych wczesną rasą MorganZatrzymanie prawa jazdy za przekroczenie prędkości powyżej 50 km/h w terenie zabudowanym niezgodne z konstytucją
Wiadomości | 13.12.22

Zatrzymanie prawa jazdy za przekroczenie prędkości powyżej 50 km/h w terenie zabudowanym niezgodne z konstytucją

Trybunał Konstytucyjny wydał dzisiaj wyrok w ważnej sprawie dla kierowców.

Volvo Concept Recharge elektryczna przyszłość Volvo Cars
Concept Cars | 01.07.21

Volvo Concept Recharge elektryczna przyszłość Volvo Cars

Elektryfikacja to coś więcej niż tylko zmiana układu napędowego. Można wiele o tym mówić lub pokazać samochód koncepcyjny.

Samochód koncepcyjny Alpine Alpenglow zostanie zaprezentowany jeszcze przed targami w Paryżu
Concept Cars | 11.10.22

Samochód koncepcyjny Alpine Alpenglow zostanie zaprezentowany jeszcze przed targami w Paryżu

Alpenglow ilustruje przyszłe modele Alpine, zarówno na drodze, jak i podczas zawodów.