Wiadomości | 19.11.20

Morgan P101 w limitowanej edycji

Firma Morgan Motor Company zaznacza koniec produkcji jednego ze swoich najbardziej lubianych modeli, 3 Wheeler, wraz z zapowiedzią edycji P101.

P101 oznacza Projekt 101, wewnętrzną nazwę nadaną projektowi ożywienia 3 Wheeler, gdy jego rozwój rozpoczął się ponad dekadę temu. Ograniczony do zaledwie 33 egzemplarzy model P101 został stworzony przez wewnętrzne działy projektowe i inżynieryjne firmy Morgan, aby uczcić ich oryginalny projekt i wynikający z niego sukces modelowy w całym cyklu produkcyjnym.

 

Obecny 3 Wheeler jest jednym z najpopularniejszych modeli firmy wszechczasów, ponad 2500 egzemplarzy wykonano od jego wprowadzenia na rynek w 2011 roku. 3 Wheeler jest eksportowany do wszystkich zakątków świata i otrzymał niezliczone pochwały motoryzacyjne z całego świata. przemysł. To uznanie, popularność samochodu i liczne „wyróżniające się” podróże drogowe właścicieli potwierdzają, że duch przygody i indywidualności żyje i ma się dobrze, zarówno w firmie Morgan, jak iw szeroko rozumianej branży motoryzacyjnej.

Każdy 3 Wheeler P101 jest dostępny w kolorze Deep Black lub Satin White Silver z odpowiednimi naklejkami. Ponadto klienci będą mogli wybierać spośród czterech pakietów graficznych P101, z których każdy będzie miał własne unikalne identyfikatory i żywą grafikę:

 

The Belly Tank - nawiązujące do malowań występujących u zawodników z brzuchami i „lakesterów”, które początkowo były inspiracją dla 3 Wheeler, pakiet graficzny The Belly Tank zawiera efekt postarzenia na winylu.

 

Dazzleship - The Dazzleship - przedstawiony w filmie startowym i na zdjęciach - to najodważniejszy z pakietów graficznych. Jego uderzający czarno-biały design jest inspirowany graficznym kamuflażem pojazdów wojskowych z epoki.

 

The Aviator - Wywołując poczucie lotnictwa, pakiet graficzny Aviator jest rozszerzeniem podobnej grafiki tematycznej oferowanej na trójkołowcach. Zainspirowany rysunkami nosa znalezionymi na samolotach RAF podczas II wojny światowej

 

Samochód wyścigowy - trzykołowe pojazdy marki Morgan rywalizowały w sportach motorowych niemal natychmiast po stworzeniu pierwszego egzemplarza. Pakiet graficzny samochodu wyścigowego zawiera paski i okrągłe paski i jest hołdem dla malowań zdobionych wczesną rasą MorganToyota Gazoo Racing przedstawia GR GT3 Concept
MotorSport | 14.01.22

Toyota Gazoo Racing przedstawia GR GT3 Concept

Tokyo Auto Salon 2022. GR GT3 Concept to samochód dla pasjonatów wyścigów oparty na doświadczeniu Toyoty w motorsporcie.

Prototyp SUV-a Maserati Grecale
Wiadomości | 18.02.21

Prototyp SUV-a Maserati Grecale

Sfotografowany przed historyczną fabryką Maserati w Modenie. Pracownicy jako pierwsi rozpowszechnili te obrazy w sieciach społecznościowych.

Premiera zupełnie nowego Lexusa LX
Premiery | 14.10.21

Premiera zupełnie nowego Lexusa LX

Flagowy SUV Lexusa LX 600, drugi model marki nowej generacji po modelu NX. Wyposażony w nowy 3,5-litrowy silnik V6 z podwójnym turbodoładowaniem.