Wiadomości | 19.11.20

Morgan P101 w limitowanej edycji

Firma Morgan Motor Company zaznacza koniec produkcji jednego ze swoich najbardziej lubianych modeli, 3 Wheeler, wraz z zapowiedzią edycji P101.

P101 oznacza Projekt 101, wewnętrzną nazwę nadaną projektowi ożywienia 3 Wheeler, gdy jego rozwój rozpoczął się ponad dekadę temu. Ograniczony do zaledwie 33 egzemplarzy model P101 został stworzony przez wewnętrzne działy projektowe i inżynieryjne firmy Morgan, aby uczcić ich oryginalny projekt i wynikający z niego sukces modelowy w całym cyklu produkcyjnym.

 

Obecny 3 Wheeler jest jednym z najpopularniejszych modeli firmy wszechczasów, ponad 2500 egzemplarzy wykonano od jego wprowadzenia na rynek w 2011 roku. 3 Wheeler jest eksportowany do wszystkich zakątków świata i otrzymał niezliczone pochwały motoryzacyjne z całego świata. przemysł. To uznanie, popularność samochodu i liczne „wyróżniające się” podróże drogowe właścicieli potwierdzają, że duch przygody i indywidualności żyje i ma się dobrze, zarówno w firmie Morgan, jak iw szeroko rozumianej branży motoryzacyjnej.

Każdy 3 Wheeler P101 jest dostępny w kolorze Deep Black lub Satin White Silver z odpowiednimi naklejkami. Ponadto klienci będą mogli wybierać spośród czterech pakietów graficznych P101, z których każdy będzie miał własne unikalne identyfikatory i żywą grafikę:

 

The Belly Tank - nawiązujące do malowań występujących u zawodników z brzuchami i „lakesterów”, które początkowo były inspiracją dla 3 Wheeler, pakiet graficzny The Belly Tank zawiera efekt postarzenia na winylu.

 

Dazzleship - The Dazzleship - przedstawiony w filmie startowym i na zdjęciach - to najodważniejszy z pakietów graficznych. Jego uderzający czarno-biały design jest inspirowany graficznym kamuflażem pojazdów wojskowych z epoki.

 

The Aviator - Wywołując poczucie lotnictwa, pakiet graficzny Aviator jest rozszerzeniem podobnej grafiki tematycznej oferowanej na trójkołowcach. Zainspirowany rysunkami nosa znalezionymi na samolotach RAF podczas II wojny światowej

 

Samochód wyścigowy - trzykołowe pojazdy marki Morgan rywalizowały w sportach motorowych niemal natychmiast po stworzeniu pierwszego egzemplarza. Pakiet graficzny samochodu wyścigowego zawiera paski i okrągłe paski i jest hołdem dla malowań zdobionych wczesną rasą Morgan



Unikalny egzemplarz specjalnej edycji McLarena 765LT
Tuning | 02.06.21

Unikalny egzemplarz specjalnej edycji McLarena 765LT

McLaren 765LT to najnowszy z linii Longtail McLaren i najbardziej dynamicznie zaawansowany i wciągający model LT w historii McLaren Automotive.

Toyota AYGO X prologue
Concept Cars | 17.03.21

Toyota AYGO X prologue

Zapowiedź nadchodzącej rewolucji w klasie małych aut segmentu A, czyli samochód o jeszcze bardziej pikantnej stylistyce.

GDDKiA: podsumowanie 2022 roku
Wiadomości | 02.01.23

GDDKiA: podsumowanie 2022 roku

Koniec roku to czas podsumowań. Zapraszamy zatem do naszego résumé ostatnich 12 miesięcy, w których udostępniliśmy do ruchu 322 km nowych dróg.