Wiadomości | 14.09.20

Nowy Opel Insignia oficjalne rozpoczęcie regularnej produkcji

Oficjalnie rozpoczęła się produkcja nowego flagowego Opla. Pierwsza nowa Insignia - Sports Tourer w kolorze satynowej stali szarej - zjechała z linii produkcyjnej w głównej fabryce.


Nowy Opel Insignia oficjalne rozpoczęcie regularnej produkcji

Jak już zapowiedziano, od 2021 roku zakład w Rüsselsheim będzie produkował nowego Opla Astrę oraz model DS Automobiles innej marki Groupe PSA, a także Opel Insignia. Zarówno Astra następnej generacji, jak i model DS Automobiles będą oparte na nowoczesnym modelu Groupe PSA i zelektryfikowana platforma EMP2.

Nowy Opel Insignia jest bardziej nowoczesny, dynamiczny i wydajniejszy niż kiedykolwiek wcześniej i był dostępny na zamówienie w modelach Grand Sport, Sports Tourer i GSi (169 kW / 230 KM, zużycie paliwa NEDC Grand Sport1: miasto 9,1 l / 100 km, poza miastem 5,8 l / 100 km, średnio 7,0 l / 100 km, 161 g / km CO2) od marca.

W podstawowej cenie 29 965 euro limuzyna Grand Sport w wersji Business Edition już teraz oferuje takie funkcje, jak komfortowe fotele, klimatyzację oraz kompatybilny z Apple CarPlay i Android Auto Multimedia Navi z 7-calowym kolorowym ekranem dotykowym. W innych miejscach reflektory LED zapewniają optymalną widoczność w ciemności. Nowa Insignia jest pierwszym modelem Opla, który oferuje wyłącznie pełne systemy LED. Systemy wspomagające, takie jak ostrzeganie przed kolizją czołową z wykrywaniem pieszych i automatyczne hamowanie awaryjne oraz asystent utrzymania pasa ruchu dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo pasażerów i użytkowników dróg.

 Zmierz się z najbardziej brutalnym wyścigiem świata
Wiadomości | 23.06.20

Zmierz się z najbardziej brutalnym wyścigiem świata

Nissan w najtrudniejszym i najdłuższym wyścigu na świecie, debiutując na arenie międzynarodowej wyścigów samochodowych oszałamia fanów, nie tylko kończąc - ale wygrywając swoją klasę.

100% elektryczny Citroen AMI
Wiadomości | 29.04.20

100% elektryczny Citroen AMI

27 lutego Citroën zaprezentował Ami, 100% electric, przełomowe i innowacyjne rozwiązanie mobilności w mieście dostępne dla wszystkich. Ami jest drugim pojazdem ofensywy elektrycznej rozpoczętej przez Citroëna w 2020 roku. Dzięki Ami Citroën oferuje wyjątkową odpowiedź na wyzwanie mobilności w mieście, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców miast. Ami to indywidualne rozwiązanie mobilności, jest w 100% elektryczny i dostępny dla wszystkich.

Premiera GMC HUMMER EV SUV
Premiery | 04.04.21

Premiera GMC HUMMER EV SUV

Nowy od dawna wyczekiwany supertruck Hummer poszerza gamę całkowicie elektrycznych samochodów ciężarowych GMC.