Tuning | 16.06.21

Ken Block sprzedaje swojego Forda F-150 z 1977 roku zwanego HOONITRUCK

Legendarny Hoonitruck może być Twój za jedyne 1,100,000 dolarów. Zobacz wideo z prezentacji tego niesamowicie podrasowanego Forda.

Po udanej sprzedaży dwóch samochodów z kolekcji Kena, jego Forda RS200 z 1986 roku i jego Forda Fiesty Ex-Gymkhana „RX43”, możemy kupić kolejny samochód EPIC z osobistej kolekcji Kena Blocka.

 

HOONITRUCK zgromadził ponad 75 milionów wyświetleń na  YouTube, dryftując przez Gymkhana TEN i przeciwstawiając się śmierci w Climbkhana TWO, wjeżdżając na najniebezpieczniejszą górską autostradę świata. Jej wybryki wywołane dymem z opon wylądowały nawet w nominowanym do nagrody Emmy serialu Amazon „The Gymkhana Files”. -off unicorn mistrzowsko łączy klasyczną ikonę użytkową ze szczytem nowoczesnej technologii wyścigowej.

 

Pod maską znajduje się prototypowy silnik 3,5-litrowy Ford Performance/Roush Yates EcoBoost V6, wydobyty bezpośrednio z programu Ford GT Le Mans, który wytwarza 914 KM.Automobili Lamborghini zapowiada ponadczasową premierę
Wiadomości | 02.07.21

Automobili Lamborghini zapowiada ponadczasową premierę

Przygotuj się aby zobaczyć oficjalną prezentację najnowszego jedynego w swoim rodzaju modelu Lamborghini. Sprawdź szczegóły.

Mercedes-EQ zaprezentuje w pełni elektryczną luksusową limuzynę EQS
Wiadomości | 31.03.21

Mercedes-EQ zaprezentuje w pełni elektryczną luksusową limuzynę EQS

EQS zostanie wprowadzony na rynek późnym latem i wyznaczy nowe standardy w ofensywie modelowej Mercedes-EQ.

KIA Sonet światowa premiera online prosto z Indii
Premiery | 07.08.20

KIA Sonet światowa premiera online prosto z Indii

Nowa bestia rządzi miejską dżunglą dzięki futurystycznej technologii, agresywnemu projektowi, niezrównanemu stylowi i mocy. Tak KIA India opisuje premierę swojego nowego modelu.