Tuning | 16.06.21

Ken Block sprzedaje swojego Forda F-150 z 1977 roku zwanego HOONITRUCK

Legendarny Hoonitruck może być Twój za jedyne 1,100,000 dolarów. Zobacz wideo z prezentacji tego niesamowicie podrasowanego Forda.

Po udanej sprzedaży dwóch samochodów z kolekcji Kena, jego Forda RS200 z 1986 roku i jego Forda Fiesty Ex-Gymkhana „RX43”, możemy kupić kolejny samochód EPIC z osobistej kolekcji Kena Blocka.

 

HOONITRUCK zgromadził ponad 75 milionów wyświetleń na  YouTube, dryftując przez Gymkhana TEN i przeciwstawiając się śmierci w Climbkhana TWO, wjeżdżając na najniebezpieczniejszą górską autostradę świata. Jej wybryki wywołane dymem z opon wylądowały nawet w nominowanym do nagrody Emmy serialu Amazon „The Gymkhana Files”. -off unicorn mistrzowsko łączy klasyczną ikonę użytkową ze szczytem nowoczesnej technologii wyścigowej.

 

Pod maską znajduje się prototypowy silnik 3,5-litrowy Ford Performance/Roush Yates EcoBoost V6, wydobyty bezpośrednio z programu Ford GT Le Mans, który wytwarza 914 KM.Ostatnie testy BMW i5 czyli w pełni elektrycznej wersji nowego BMW serii 5 Limuzyna
Elektryczne | 26.04.23

Ostatnie testy BMW i5 czyli w pełni elektrycznej wersji nowego BMW serii 5 Limuzyna

Elastyczna technologia układu napędowego oferowana w nowej gamie BMW serii 5, dająca teraz klientom wybór między układami spalinowymi, hybrydowymi plug-in i w pełni elektrycznymi

Nowy Mercedes-Benz Citan świętuje swoją premierę na Caravan Salon Düsseldorf
Premiery | 27.08.21

Nowy Mercedes-Benz Citan świętuje swoją premierę na Caravan Salon Düsseldorf

Kompaktowe wymiary zewnętrzne w połączeniu z dużą ilością miejsca i dużą ładownością otwierają dla nowego Mercedesa Citana różnorodne możliwości zastosowania.

Aston Martin prezentuje oszałamiający koncept DBR22
Concept Cars | 16.08.22

Aston Martin prezentuje oszałamiający koncept DBR22

Aston Martin wybrał tegoroczną imprezę Monterey Car Week, aby po raz pierwszy zaprezentować spektakularny model DBR22, dwumiejscowy samochód koncepcyjny z silnikiem V12.