Elektryczne | 18.03.21

Pierwsze w pełni elektryczne BMW i4

Na dorocznej konferencji BMW Group zaprezentowano nadchodzące BMW i4. Zobacz wideo i zdjęcia.

Na dorocznej konferencji BMW Group zaprezentowano nadchodzące BMW i4. „Dzięki sportowemu wyglądowi, najlepszej w swojej klasie dynamice jazdy i zerowej emisji lokalnej, BMW i4 jest prawdziwym BMW. To sprawia, że "serce marki BMW bije teraz w pełni elektryczne ”- powiedział Pieter Nota, członek zarządu BMW AG odpowiedzialny za klientów, marki, sprzedaż.

 

BMW i4 to w pełni elektryczne 4-drzwiowe Gran Coupé, które wejdzie na rynek w 2021 roku, w tym model BMW M Performance. Wyrafinowana równowaga typowego dla BMW sportowego charakteru, komfortu i zrównoważonych osiągów jest wyjątkowa w tym segmencie.

 

Linia modeli BMW i4 będzie dostępna w różnych wersjach obejmujących zasięg do 590 km (WLTP) i do 300 mil * (EPA). Dzięki mocy do 390 kW / 530 KM BMW i4 może przyspieszyć od zera do 100 km / hw około 4 sekundy.Całkowicie nowy w pełni elektryczny Lexus RZ 450e
Elektryczne | 16.12.21

Całkowicie nowy w pełni elektryczny Lexus RZ 450e

Pierwszym elektrycznym samochodem Lexusa, który pojawi się w 2022 roku, będzie elegancki, zorientowany na osiągi SUV o nazwie RZ.

Podrasuj swojego w pełni elektrycznego Polestar 2
Tuning | 25.06.20

Podrasuj swojego w pełni elektrycznego Polestar 2

Opcjonalny pakiet Performance dla Polestar 2 obejmuje czterotłokowy układ hamulcowy Brembo o podwyższonej zdolności hamowania i zoptymalizowanej regeneracji energii dla elektrycznego układu napędowego, regulowane amortyzatory z podwójnym przepływem Öhlins, z 22 dostępnymi ustawieniami dla preferencji kierowcy, 20-calowe lekkie kute felgi aluminiowe, zmniejszające masę nieresorowaną o 3,3 funta. każdy, a także kołpaki zaworów i pasy bezpieczeństwa.

SEAT przedstawia nową markę SEAT MÓ
Elektryczne | 17.06.20

SEAT przedstawia nową markę SEAT MÓ

16 czerwca w barcelońskim centrum CASA SEAT hiszpański producent ogłosił powstanie nowej marki SEAT MÓ, skoncentrowanej na miejskiej mobilności. Pierwszymi pojazdami marki są elektryczny skuter SEAT MÓ eScooter 125 oraz elektryczna hulajnoga SEAT MÓ eKickScooter 65. W wydarzeniu wzięli udział m.in. burmistrz Barcelony Ada Colau, CEO i wiceprezes SEAT-a ds. finansowych Carsten Isensee oraz Wayne Griffths, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu SEAT-a i CEO CUPRY.