Elektryczne | 18.03.21

Pierwsze w pełni elektryczne BMW i4

Na dorocznej konferencji BMW Group zaprezentowano nadchodzące BMW i4. Zobacz wideo i zdjęcia.

Na dorocznej konferencji BMW Group zaprezentowano nadchodzące BMW i4. „Dzięki sportowemu wyglądowi, najlepszej w swojej klasie dynamice jazdy i zerowej emisji lokalnej, BMW i4 jest prawdziwym BMW. To sprawia, że "serce marki BMW bije teraz w pełni elektryczne ”- powiedział Pieter Nota, członek zarządu BMW AG odpowiedzialny za klientów, marki, sprzedaż.

 

BMW i4 to w pełni elektryczne 4-drzwiowe Gran Coupé, które wejdzie na rynek w 2021 roku, w tym model BMW M Performance. Wyrafinowana równowaga typowego dla BMW sportowego charakteru, komfortu i zrównoważonych osiągów jest wyjątkowa w tym segmencie.

 

Linia modeli BMW i4 będzie dostępna w różnych wersjach obejmujących zasięg do 590 km (WLTP) i do 300 mil * (EPA). Dzięki mocy do 390 kW / 530 KM BMW i4 może przyspieszyć od zera do 100 km / hw około 4 sekundy.Elektryczny Hummer zostanie pokazany tej jesieni
Elektryczne | 30.07.20

Elektryczny Hummer zostanie pokazany tej jesieni

Całkowicie elektryczna super ciężarówka zadebiutuje jesienią tego roku, a produkcja rozpocznie się jesienią 2021 roku. Wideo

Aston Martin VANTAGE F1 Edition
Tuning | 22.03.21

Aston Martin VANTAGE F1 Edition

Oparty na modelu Vantage jako oficjalnego samochodu bezpieczeństwa Formuły 1. Korzysta z pakietu ulepszeń silnika, podwozia i aerodynamiki. Dostawy rozpoczną się w maju 2021 roku.

Jeep Commander najbardziej wyrafinowany model marki, jaki kiedykolwiek powstał w Brazylii
Premiery | 26.08.21

Jeep Commander najbardziej wyrafinowany model marki, jaki kiedykolwiek powstał w Brazylii

Produkowany w Brazylii ma wnieść markę na nowy poziom premium w tym kraju i uczynić gamę Jeepa jeszcze bardziej kompletną.