Elektryczne | 18.03.21

Pierwsze w pełni elektryczne BMW i4

Na dorocznej konferencji BMW Group zaprezentowano nadchodzące BMW i4. Zobacz wideo i zdjęcia.

Na dorocznej konferencji BMW Group zaprezentowano nadchodzące BMW i4. „Dzięki sportowemu wyglądowi, najlepszej w swojej klasie dynamice jazdy i zerowej emisji lokalnej, BMW i4 jest prawdziwym BMW. To sprawia, że "serce marki BMW bije teraz w pełni elektryczne ”- powiedział Pieter Nota, członek zarządu BMW AG odpowiedzialny za klientów, marki, sprzedaż.

 

BMW i4 to w pełni elektryczne 4-drzwiowe Gran Coupé, które wejdzie na rynek w 2021 roku, w tym model BMW M Performance. Wyrafinowana równowaga typowego dla BMW sportowego charakteru, komfortu i zrównoważonych osiągów jest wyjątkowa w tym segmencie.

 

Linia modeli BMW i4 będzie dostępna w różnych wersjach obejmujących zasięg do 590 km (WLTP) i do 300 mil * (EPA). Dzięki mocy do 390 kW / 530 KM BMW i4 może przyspieszyć od zera do 100 km / hw około 4 sekundy.Fatalna decyzja Mercedesa na zeszłorocznym GP na Zandvoort w Holandii! Czy w tym roku będzie powtórka z „rozrywki”?
MotorSport | 21.08.23

Fatalna decyzja Mercedesa na zeszłorocznym GP na Zandvoort w Holandii! Czy w tym roku będzie powtórka z „rozrywki”?

W zeszłorocznym GP na Zandvoort zespół Lewisa Hamiltona podjął niemal karygodną decyzje odnośnie zmian opon.

Nowa Klasa C Mercedes-Benz limuzyna i kombi
Premiery | 23.02.21

Nowa Klasa C Mercedes-Benz limuzyna i kombi

Od 1982 roku Klasa C była najczęściej kupowanym modelem Mercedes-Benz. Łącznie sprzedano ponad 10,5 miliona samochodów w tej kategorii.

Światowa premiera nowego Hyundaia KONA N
Premiery | 27.04.21

Światowa premiera nowego Hyundaia KONA N

KONA N to nie tylko najnowszy model sportowej submarki N Hyundai, ale także pierwszy wyczynowy model marki z nadwoziem typu SUV.