Elektryczne | 18.03.21

Pierwsze w pełni elektryczne BMW i4

Na dorocznej konferencji BMW Group zaprezentowano nadchodzące BMW i4. Zobacz wideo i zdjęcia.

Na dorocznej konferencji BMW Group zaprezentowano nadchodzące BMW i4. „Dzięki sportowemu wyglądowi, najlepszej w swojej klasie dynamice jazdy i zerowej emisji lokalnej, BMW i4 jest prawdziwym BMW. To sprawia, że "serce marki BMW bije teraz w pełni elektryczne ”- powiedział Pieter Nota, członek zarządu BMW AG odpowiedzialny za klientów, marki, sprzedaż.

 

BMW i4 to w pełni elektryczne 4-drzwiowe Gran Coupé, które wejdzie na rynek w 2021 roku, w tym model BMW M Performance. Wyrafinowana równowaga typowego dla BMW sportowego charakteru, komfortu i zrównoważonych osiągów jest wyjątkowa w tym segmencie.

 

Linia modeli BMW i4 będzie dostępna w różnych wersjach obejmujących zasięg do 590 km (WLTP) i do 300 mil * (EPA). Dzięki mocy do 390 kW / 530 KM BMW i4 może przyspieszyć od zera do 100 km / hw około 4 sekundy.Nissan pokazał pierwszy zwiastun następcy Nissana 370Z. 16 września zobaczymy Z Proto Concept
Concept Cars | 07.09.20

Nissan pokazał pierwszy zwiastun następcy Nissana 370Z. 16 września zobaczymy Z Proto Concept

W 1969 roku Nissan wstrząsnął światem samochodów sportowych dzięki legendarnemu Z. pierwszej generacji. Teraz przygotuj się na Z Proto. To wszystko, co wiemy. Wszystko, co kochamy. A wszystko po co żyjemy w jednej literze: Z

BMW Concept i4
Wiadomości | 05.03.20

BMW Concept i4

Wraz z BMW Concept i4 ? Gran Coupé z napędem czysto elektrycznym ? napęd elektryczny dociera do głównej marki koncernu BMW. BMW Concept i4 jest zapowiedzią modelu BMW i4, którego produkcja rozpocznie się w 2021 roku.

Elektryczny Buick Velite 7 oficjalnie zadebiutował na rynku chińskim
Elektryczne | 25.06.20

Elektryczny Buick Velite 7 oficjalnie zadebiutował na rynku chińskim

Kompaktowy SUV EV ma przekonujący zasięg wynoszący 500 kilometrów oraz spełnia globalne standardy GM dotyczące bezpieczeństwa i niezawodności akumulatorów.