Super Cars | 25.06.21

2250 KM w łodzi od Mercedes-AMG

Mercedes-AMG i Cigarette Racing zaprezentowały dziś zupełnie nową wysoce ekskluzywną łódź Cigarette 41' Nighthawk AMG Black Series w edycji specjalnej.


2250 KM w łodzi od Mercedes-AMG

Mercedes-AMG i Cigarette Racing zaprezentowały dziś zupełnie nową łódź Cigarette 41' Nighthawk AMG Black Series w edycji specjalnej, obok zapierającego dech w piersiach nowego wzorca osiągów na drogach, Mercedes-AMG GT Black Series. Jako trzynasta łódź opracowana wspólnie w ramach tego wieloletniego partnerstwa, ta łódź jest najnowszą z imponującej linii bardzo ekskluzywnych łodzi wyczynowych w edycji specjalnej. Nowy Cigarette 41’ Nighthawk AMG Black Series obiecuje bezpośrednie i niefiltrowane osiągi w połączeniu z kultowym designem i luksusowymi funkcjami, z ekskluzywnością i kunsztem wykonania, jakich nie ma żadna inna wyczynowa łódź w tym segmencie.

 

41-calowy Nighthawk AMG Black Series Edition czerpie z zaawansowanej inżynierii Cigarette, wykorzystując najnowocześniejsze elementy, takie jak unikalna dwustopniowa konstrukcja kadłuba, aby zapewnić jej niezwykłą wydajność na wodzie. Nisko położony środek ciężkości, który poprawia prowadzenie, i lekka masa całkowita, która poprawia prędkość, osiągnięto przy użyciu pokładu całkowicie z włókna węglowego i konstrukcji hardtopu wykonanej w całości z włókna węglowego. Inteligentne wykorzystanie materiałów kompozytowych i zastrzeżone techniki konstrukcyjne poprawiają integralność strukturalną, zapewniając większy komfort jazdy i skomponowaną charakterystykę prowadzenia nawet w najbardziej wymagających warunkach.

 

 Uderzający design 41’ Nighthawk AMG Edition jest wynikiem ścisłej współpracy między zespołem Cigarette Racing Team, zespołem projektowym Mercedes-AMG i Gordenem Wagenerem, dyrektorem ds. designu Daimler Group. Mercedes-AMG ucieleśnia najwyższy poziom luksusu na drodze, a Cigarette 41’ Nighthawk AMG Black Series obiecuje wyjątkowe osiągi na wodzie, ekscytującą przyjemność z jazdy oraz najwyższą jakość i kunszt wykonania w najdrobniejszych szczegółach. Nowy Cigarette 41’ Nighthawk AMG Black Series doskonale oddaje wspólne filozofie między AMG i Cigarette, czego wynikiem jest naprawdę niezwykła łódź z edycji specjalnej. Dzięki proporcjom, wyznaczającej standardy mocy i uderzającemu wzornictwu nowy Nighthawk AMG Black Series zapewnia legendarne osiągi Mercedes-AMG z budzącego podziw modelu Black Series, tworząc równie przekonujący wzór do naśladowania na wodzie.Nowy hipersamochód Ferrari 499P, powrót do elitarnej klasy WEC
MotorSport | 05.11.22

Nowy hipersamochód Ferrari 499P, powrót do elitarnej klasy WEC

Napęd na cztery koła, silnik V6 z podwójnym turbodoładowaniem i jednostka elektryczna dostarczająca na koła 500 kW mocy.

Indywidualna konfiguracja sprawia, że każdy Bugatti Divo jest wyjątkowy
Wiadomości | 07.05.20

Indywidualna konfiguracja sprawia, że każdy Bugatti Divo jest wyjątkowy

Niezwykle potężny i bardzo ekskluzywny. Hiper sportowe samochody Bugatti zawsze były na najwyższym poziomie budowy samochodów. Są to unikalne elementy najwyższej jakości i kunsztu, opracowane i wyprodukowane z niezwykłą dbałością o szczegóły. Indywidualna konfiguracja sprawia, że każdy Bugatti Divo jest wyjątkowy.

Całkowicie nowy Bolt EUV
Premiery | 15.02.21

Całkowicie nowy Bolt EUV

Dzisiaj Chevrolet rozszerzył swoją ofertę pojazdów elektrycznych o całkowicie elektryczny model Bolt EUV oraz przeprojektowany model Bolt EV.