Super Cars | 25.06.21

2250 KM w łodzi od Mercedes-AMG

Mercedes-AMG i Cigarette Racing zaprezentowały dziś zupełnie nową wysoce ekskluzywną łódź Cigarette 41' Nighthawk AMG Black Series w edycji specjalnej.


2250 KM w łodzi od Mercedes-AMG

Mercedes-AMG i Cigarette Racing zaprezentowały dziś zupełnie nową łódź Cigarette 41' Nighthawk AMG Black Series w edycji specjalnej, obok zapierającego dech w piersiach nowego wzorca osiągów na drogach, Mercedes-AMG GT Black Series. Jako trzynasta łódź opracowana wspólnie w ramach tego wieloletniego partnerstwa, ta łódź jest najnowszą z imponującej linii bardzo ekskluzywnych łodzi wyczynowych w edycji specjalnej. Nowy Cigarette 41’ Nighthawk AMG Black Series obiecuje bezpośrednie i niefiltrowane osiągi w połączeniu z kultowym designem i luksusowymi funkcjami, z ekskluzywnością i kunsztem wykonania, jakich nie ma żadna inna wyczynowa łódź w tym segmencie.

 

41-calowy Nighthawk AMG Black Series Edition czerpie z zaawansowanej inżynierii Cigarette, wykorzystując najnowocześniejsze elementy, takie jak unikalna dwustopniowa konstrukcja kadłuba, aby zapewnić jej niezwykłą wydajność na wodzie. Nisko położony środek ciężkości, który poprawia prowadzenie, i lekka masa całkowita, która poprawia prędkość, osiągnięto przy użyciu pokładu całkowicie z włókna węglowego i konstrukcji hardtopu wykonanej w całości z włókna węglowego. Inteligentne wykorzystanie materiałów kompozytowych i zastrzeżone techniki konstrukcyjne poprawiają integralność strukturalną, zapewniając większy komfort jazdy i skomponowaną charakterystykę prowadzenia nawet w najbardziej wymagających warunkach.

 

 Uderzający design 41’ Nighthawk AMG Edition jest wynikiem ścisłej współpracy między zespołem Cigarette Racing Team, zespołem projektowym Mercedes-AMG i Gordenem Wagenerem, dyrektorem ds. designu Daimler Group. Mercedes-AMG ucieleśnia najwyższy poziom luksusu na drodze, a Cigarette 41’ Nighthawk AMG Black Series obiecuje wyjątkowe osiągi na wodzie, ekscytującą przyjemność z jazdy oraz najwyższą jakość i kunszt wykonania w najdrobniejszych szczegółach. Nowy Cigarette 41’ Nighthawk AMG Black Series doskonale oddaje wspólne filozofie między AMG i Cigarette, czego wynikiem jest naprawdę niezwykła łódź z edycji specjalnej. Dzięki proporcjom, wyznaczającej standardy mocy i uderzającemu wzornictwu nowy Nighthawk AMG Black Series zapewnia legendarne osiągi Mercedes-AMG z budzącego podziw modelu Black Series, tworząc równie przekonujący wzór do naśladowania na wodzie.Premiera Audi e-tron GT
Premiery | 09.02.21

Premiera Audi e-tron GT

Elektryczne Gran Turismo to początek nowej ery dla Audi.

Całkowicie elektryczny Mercedes EQS
Premiery | 15.04.21

Całkowicie elektryczny Mercedes EQS

Mercedes-EQ zaprezentował w pełni elektryczną luksusową limuzynę EQS. Zupełnie nowy model samochodu. Wideo, zdjęcia i dane techniczne.

Hilux liderem segmentu pick-upów we wrześniu 2020 roku
Wiadomości | 13.10.20

Hilux liderem segmentu pick-upów we wrześniu 2020 roku

Toyota umacnia swoją pozycję na rynku aut dostawczych. Wzrost sprzedaży Hiluxa o 60% rok do roku.