Super Cars | 25.06.21

2250 KM w łodzi od Mercedes-AMG

Mercedes-AMG i Cigarette Racing zaprezentowały dziś zupełnie nową wysoce ekskluzywną łódź Cigarette 41' Nighthawk AMG Black Series w edycji specjalnej.


2250 KM w łodzi od Mercedes-AMG

Mercedes-AMG i Cigarette Racing zaprezentowały dziś zupełnie nową łódź Cigarette 41' Nighthawk AMG Black Series w edycji specjalnej, obok zapierającego dech w piersiach nowego wzorca osiągów na drogach, Mercedes-AMG GT Black Series. Jako trzynasta łódź opracowana wspólnie w ramach tego wieloletniego partnerstwa, ta łódź jest najnowszą z imponującej linii bardzo ekskluzywnych łodzi wyczynowych w edycji specjalnej. Nowy Cigarette 41’ Nighthawk AMG Black Series obiecuje bezpośrednie i niefiltrowane osiągi w połączeniu z kultowym designem i luksusowymi funkcjami, z ekskluzywnością i kunsztem wykonania, jakich nie ma żadna inna wyczynowa łódź w tym segmencie.

 

41-calowy Nighthawk AMG Black Series Edition czerpie z zaawansowanej inżynierii Cigarette, wykorzystując najnowocześniejsze elementy, takie jak unikalna dwustopniowa konstrukcja kadłuba, aby zapewnić jej niezwykłą wydajność na wodzie. Nisko położony środek ciężkości, który poprawia prowadzenie, i lekka masa całkowita, która poprawia prędkość, osiągnięto przy użyciu pokładu całkowicie z włókna węglowego i konstrukcji hardtopu wykonanej w całości z włókna węglowego. Inteligentne wykorzystanie materiałów kompozytowych i zastrzeżone techniki konstrukcyjne poprawiają integralność strukturalną, zapewniając większy komfort jazdy i skomponowaną charakterystykę prowadzenia nawet w najbardziej wymagających warunkach.

 

 Uderzający design 41’ Nighthawk AMG Edition jest wynikiem ścisłej współpracy między zespołem Cigarette Racing Team, zespołem projektowym Mercedes-AMG i Gordenem Wagenerem, dyrektorem ds. designu Daimler Group. Mercedes-AMG ucieleśnia najwyższy poziom luksusu na drodze, a Cigarette 41’ Nighthawk AMG Black Series obiecuje wyjątkowe osiągi na wodzie, ekscytującą przyjemność z jazdy oraz najwyższą jakość i kunszt wykonania w najdrobniejszych szczegółach. Nowy Cigarette 41’ Nighthawk AMG Black Series doskonale oddaje wspólne filozofie między AMG i Cigarette, czego wynikiem jest naprawdę niezwykła łódź z edycji specjalnej. Dzięki proporcjom, wyznaczającej standardy mocy i uderzającemu wzornictwu nowy Nighthawk AMG Black Series zapewnia legendarne osiągi Mercedes-AMG z budzącego podziw modelu Black Series, tworząc równie przekonujący wzór do naśladowania na wodzie.Kimera EVO37
Super Cars | 09.05.21

Kimera EVO37

Producent samochodów z północnych Włoch, przygotowuje się do zaprezentowania EVO37, nowoczesnego hołdu dla Lancii 037. Wideo.

Premiera nowego Jeepa Wranglera 4xe
Premiery | 27.05.21

Premiera nowego Jeepa Wranglera 4xe

Może jeździć na cztery koła w trybie w pełni elektrycznym, z mocą 380 KM, od 0 do 100 km/h w 6,4 sekundy a pełne ładowanie trwa mniej niż 3 godziny.

Nowa Toyota Aygo X całkowicie nowy kompaktowy miejski crossover
Premiery | 05.11.21

Nowa Toyota Aygo X całkowicie nowy kompaktowy miejski crossover

Całkowicie nowa Toyota Aygo X to wyjątkowy crossover w segmencie A, zaprojektowany i wyprodukowany w Europie, aby sprostać wymaganiom miejskiego i podmiejskiego życia w Europie.