Premiery | 26.06.20

Lordstown zaprezentował dziś nową całkowicie elektryczną furgonetkę Endurance

Według CEO firmy Steve'a Burnsa będzie on miał najlepszą przyczepność, oszczędność paliwa, bezpieczeństwo i obsługę ze wszystkich pickupów, jakie kiedykolwiek wykonano.

Endurance będzie pierwszym pojazdem produkcyjnym, który wykorzysta ten system, o którym mówi się, że zmniejsza awarie, a także koszty eksploatacji i konserwacji. Silnik zasilany z akumulatora dostarczy 600 koni. Szacuje się, że ciężarówka ma udźwig 7500 funtów i zasięg ponad 250 mil.

 

„Naszym celem jest być pierwszą elektryczną furgonetką na świecie”, powiedział Burns, zanim ogłosił, że „prawdziwy pojazd produkcyjny McCoy” będzie dostępny na początku przyszłego roku. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, Endurance może pokonać Cybertrucka Elona Muska, który ma zadebiutować pod koniec 2021 roku, i będzie dostępny na rynku o kilka miesięcy.

 

Jeśli jesteś gotowy, aby wcisnąć pedał w metal, Lordstown przyjmuje teraz 1000 USD depozytów. Według firmy dokonano już 14 000 zamówień w przedsprzedaży. Wytrzymałość wycenia się na 52.500 dolarów, przed ulgami podatkowymi.Aston Martin Valour, produkcja ograniczona do 110 sztuk na całym świecie
Super Cars | 13.07.23

Aston Martin Valour, produkcja ograniczona do 110 sztuk na całym świecie

Specjalnie zaprojektowana 6-biegowa manualna skrzynia biegów w wyjątkowy sposób połączona z 5,2-litrowym silnikiem Twin Turbo V12 oraz ponadczasowy klasyczny wygląd.

Renault prezentuje nowoczesną, elektryczną wersję swojego kultowego Renault 4
Concept Cars | 18.10.22

Renault prezentuje nowoczesną, elektryczną wersję swojego kultowego Renault 4

Podczas Salonu Samochodowego w Paryżu Renault pokazało koncept 4EVER Trophy, który toruje drogę dla przyszłego, całkowicie elektrycznego SUV-a segmentu B.

Nowy PEUGEOT 208
Premiery | 06.07.23

Nowy PEUGEOT 208

Model 208 był najlepiej sprzedającym się samochodem w Europie w 2022 roku i jest kultowym modelem w gamie PEUGEOT. Teraz nabiera zupełnie nowego wymiaru.