Premiery | 26.06.20

Lordstown zaprezentował dziś nową całkowicie elektryczną furgonetkę Endurance

Według CEO firmy Steve'a Burnsa będzie on miał najlepszą przyczepność, oszczędność paliwa, bezpieczeństwo i obsługę ze wszystkich pickupów, jakie kiedykolwiek wykonano.

Endurance będzie pierwszym pojazdem produkcyjnym, który wykorzysta ten system, o którym mówi się, że zmniejsza awarie, a także koszty eksploatacji i konserwacji. Silnik zasilany z akumulatora dostarczy 600 koni. Szacuje się, że ciężarówka ma udźwig 7500 funtów i zasięg ponad 250 mil.

 

„Naszym celem jest być pierwszą elektryczną furgonetką na świecie”, powiedział Burns, zanim ogłosił, że „prawdziwy pojazd produkcyjny McCoy” będzie dostępny na początku przyszłego roku. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, Endurance może pokonać Cybertrucka Elona Muska, który ma zadebiutować pod koniec 2021 roku, i będzie dostępny na rynku o kilka miesięcy.

 

Jeśli jesteś gotowy, aby wcisnąć pedał w metal, Lordstown przyjmuje teraz 1000 USD depozytów. Według firmy dokonano już 14 000 zamówień w przedsprzedaży. Wytrzymałość wycenia się na 52.500 dolarów, przed ulgami podatkowymi.Vision AMG całkowicie elektryczną przyszłość Mercedes-AMG
Elektryczne | 23.05.22

Vision AMG całkowicie elektryczną przyszłość Mercedes-AMG

Nowa platforma AMG.EA, która jest obecnie opracowywana w Affalterbach z myślą o całkowicie elektrycznych modelach o wysokich osiągach.

Pierwsze szkice projektowe Ferrari 296 GT3
MotorSport | 17.03.22

Pierwsze szkice projektowe Ferrari 296 GT3

Przyszłość Ferrari na scenie wyścigów GT nabiera kształtów i rozwija się wokół modelu 296 GTB, definiując ją na nowo zgodnie z wymaganiami toru i osiągów.

Audi od środka. Poznaj laboratorium projektowe
Wiadomości | 06.05.20

Audi od środka. Poznaj laboratorium projektowe

Poznaj laboratorium projektowe Audi bez konieczności ruszania się z domu. Zobacz jak przebiega proces projektowania w Audi z udziałem doświadczonych przewodników przy pomocy wirtualnych wycieczek oraz transmisji na żywo.