Premiery | 26.06.20

Lordstown zaprezentował dziś nową całkowicie elektryczną furgonetkę Endurance

Według CEO firmy Steve'a Burnsa będzie on miał najlepszą przyczepność, oszczędność paliwa, bezpieczeństwo i obsługę ze wszystkich pickupów, jakie kiedykolwiek wykonano.

Endurance będzie pierwszym pojazdem produkcyjnym, który wykorzysta ten system, o którym mówi się, że zmniejsza awarie, a także koszty eksploatacji i konserwacji. Silnik zasilany z akumulatora dostarczy 600 koni. Szacuje się, że ciężarówka ma udźwig 7500 funtów i zasięg ponad 250 mil.

 

„Naszym celem jest być pierwszą elektryczną furgonetką na świecie”, powiedział Burns, zanim ogłosił, że „prawdziwy pojazd produkcyjny McCoy” będzie dostępny na początku przyszłego roku. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, Endurance może pokonać Cybertrucka Elona Muska, który ma zadebiutować pod koniec 2021 roku, i będzie dostępny na rynku o kilka miesięcy.

 

Jeśli jesteś gotowy, aby wcisnąć pedał w metal, Lordstown przyjmuje teraz 1000 USD depozytów. Według firmy dokonano już 14 000 zamówień w przedsprzedaży. Wytrzymałość wycenia się na 52.500 dolarów, przed ulgami podatkowymi.Lexus przedstawia podrasowany model LX 600 OFFROAD
Tuning | 12.01.22

Lexus przedstawia podrasowany model LX 600 OFFROAD

Podczas Tokyo Auto Salon 2022 Lexus zaprezentował nowy, spersonalizowany model LX w wersji mocno terenowej.

Skonfiguruj nowego Cadillaca Escalade 2021
Wiadomości | 23.04.20

Skonfiguruj nowego Cadillaca Escalade 2021

Klienci mogą teraz spersonalizować Escalade 2021 za pomocą nowego wizualizatora 3D. Wizualizator Cadillac Escalade to wciągające cyfrowe wrażenia 360 stopni z widokami pod każdym kątem nowego Escalade, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Ostatnio ulepszona funkcjonalność pozwala również klientom doświadczyć choreografii oświetlenia zewnętrznego w nowym otoczeniu nocnym. Konsumenci mogą również wskoczyć do wnętrza i eksplorować widok z miejsc w pierwszym lub drugim rzędzie.

Nowy kompaktowy miejski van Mercedes-Benz Klasa T
Wiadomości | 28.07.20

Nowy kompaktowy miejski van Mercedes-Benz Klasa T

Mercedes-Benz Klasa T: nowy kompaktowy miejski van dla rodzin oraz miłośników aktywnego wypoczynku, a także do pracy