Premiery | 26.06.20

Lordstown zaprezentował dziś nową całkowicie elektryczną furgonetkę Endurance

Według CEO firmy Steve'a Burnsa będzie on miał najlepszą przyczepność, oszczędność paliwa, bezpieczeństwo i obsługę ze wszystkich pickupów, jakie kiedykolwiek wykonano.

Endurance będzie pierwszym pojazdem produkcyjnym, który wykorzysta ten system, o którym mówi się, że zmniejsza awarie, a także koszty eksploatacji i konserwacji. Silnik zasilany z akumulatora dostarczy 600 koni. Szacuje się, że ciężarówka ma udźwig 7500 funtów i zasięg ponad 250 mil.

 

„Naszym celem jest być pierwszą elektryczną furgonetką na świecie”, powiedział Burns, zanim ogłosił, że „prawdziwy pojazd produkcyjny McCoy” będzie dostępny na początku przyszłego roku. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, Endurance może pokonać Cybertrucka Elona Muska, który ma zadebiutować pod koniec 2021 roku, i będzie dostępny na rynku o kilka miesięcy.

 

Jeśli jesteś gotowy, aby wcisnąć pedał w metal, Lordstown przyjmuje teraz 1000 USD depozytów. Według firmy dokonano już 14 000 zamówień w przedsprzedaży. Wytrzymałość wycenia się na 52.500 dolarów, przed ulgami podatkowymi.Samochód dostępny tylko dla wybranych klientów na zamówienie na zaproszenie
Super Cars | 31.05.23

Samochód dostępny tylko dla wybranych klientów na zamówienie na zaproszenie

Nowy Range Rover Sport SV EDITION ONE, napędzany wyłącznie nowym 4,4-litrowym silnikiem benzynowym Twin-Turbo MHEV V8 o mocy 635 KM.

Nowe BMW iX M60 bestia o maksymalnej mocy 619 KM
Elektryczne | 05.01.22

Nowe BMW iX M60 bestia o maksymalnej mocy 619 KM

Pierwszy samochód BMW M zaprojektowany od początku z myślą o elektromobilności, który łączy to, co najlepsze z trzech światów: BMW i, BMW X, BMW M.

Marka Jeep przedstawia pierwszego w pełni elektrycznego SUV-a Jeepa
Elektryczne | 01.03.22

Marka Jeep przedstawia pierwszego w pełni elektrycznego SUV-a Jeepa

Ten nowy, w pełni elektryczny pojazd marki Jeep zostanie wprowadzony na rynek na początku przyszłego roku.