Wiadomości | 09.01.23

Elektryczny Ram 1500 Revolution zaprezentowany na targach CES 2023

Koncepcja elektrycznego pojazdu RAM jest zapowiedzią pierwszego pojazdu elektrycznego marki, który, na nowo zdefiniuje segment pickupów, gdy pojawi się na rynku w 2024 roku.

Marka Ram Truck przedstawiła na targach CES 2023 wizjonerską mapę drogową wraz z koncepcją pojazdu akumulatorowo-elektrycznego (BEV) Ram 1500 Revolution, która daje wgląd w przyszłość i pokazuje, jak wiodąca w branży marka samochodów ciężarowych ponownie zdefiniuje segment pickupów . Najnowocześniejszy koncept Ram 1500 Revolution BEV prezentuje ciężarówkę z innowacyjnymi funkcjami, które będą widoczne w przyszłych ciężarówkach Ram, a zwłaszcza na drodze elektryfikacji marki Ram.


 
Ram będzie się wyróżniał, oferując portfolio w pełni zelektryfikowanych rozwiązań, które lepiej zaspokoją potrzeby klientów, w tym Ram 1500 BEV, który na nowo zdefiniuje segment w 2024 r. W nadchodzących latach cała gama Ram będzie oferować zelektryfikowane rozwiązania z przełomową, najnowocześniejszą zaawansowaną technologią . Koncepcja Ram 1500 Revolution BEV określa, w jaki sposób Ram przebije przyszłe oferty pojazdów elektrycznych konkurencji.

 


Ram jest zaangażowany w innowacyjność i przywództwo w zakresie układów napędowych, oferując ofertę obejmującą wszystko, czego chcą i potrzebują nabywcy samochodów ciężarowych, spełniając rzeczywiste wymagania. Dziś Ram oferuje najbardziej oszczędne samochody 4x4 oraz najszybszy i najmocniejszy pickup prosto z fabryki.


 
W 2024 roku Ram ponownie zdefiniuje segment pickupów dzięki rewolucyjnemu modelowi produkcyjnemu Ram 1500 BEV. Będzie liderem w połączeniu obszarów, na których klientom zależy najbardziej: zasięgu, holowania, ładowności i czasu ładowania. Więcej informacji na temat wersji produkcyjnej pojawi się w nadchodzących miesiącach.

 

Koncepcja Ram 1500 Revolution BEV przedstawia oszałamiającą wizję najlepszego pickupa jako części przyszłości ciężarówek Ram. Zespół projektantów zewnętrznych Ram postanowił zrewolucjonizować segment pickupów, tworząc ultranowoczesną koncepcję, która emanuje heroiczną siłą, zachowuje swój cel i jest przyjazna dla środowiska.


 
Koncepcyjny Ram 1500 Revolution BEV wyróżnia się wyglądem zewnętrznym, który jest uderzająco „brutalny” – brutalny, a jednocześnie piękny. Drzwi zostały zaprojektowane na nowo w stylu wielkiego sedana, który prezentuje ogromną przestrzeń pasażerską bez słupka B. Jasne światła LED zostały sprytnie zintegrowane z rozbłyskami przedniego zderzaka, a postęp w oświetleniu podkreślają w pełni animowane tylne światła LED. Opierając się na reputacji Ram jako lidera samochodów terenowych i wyczynowych w Ameryce Północnej, Ram 1500 Revolution BEV Concept ma zintegrowaną konstrukcję deski rozdzielczej z osłoną podwozia i nowe obrotowe haki holownicze.Zobacz futurystyczne i wszechstronne wnętrze nowego Kia Carnival
Wiadomości | 13.07.20

Zobacz futurystyczne i wszechstronne wnętrze nowego Kia Carnival

Kia Motors Corporation zaprezentowała dziś wnętrze nowego Kia Carnival w serii zdjęć przedstawiających nowy pojazd w koreańskiej specyfikacji.

Najmocniejszy model produkcyjny Mercedesa-AMG GT 63 S E Performance
Super Cars | 02.02.22

Najmocniejszy model produkcyjny Mercedesa-AMG GT 63 S E Performance

843 KM w czterodrzwiowym coupé, które jest pierwszą hybrydą o wysokich osiągach i jednocześnie najmocniejszym do tej pory seryjnie produkowanym modelem marki z Affalterbach.

Volkswagen zakończył produkcję e-Golfa w Dreźnie i przystosowuje fabrykę do produkcji modelu ID.3
Wiadomości | 31.12.20

Volkswagen zakończył produkcję e-Golfa w Dreźnie i przystosowuje fabrykę do produkcji modelu ID.3

Koniec ery e-Golfa. W ubiegłym tygodniu zakończyła się produkcja e-Golfa, od marca 2017 roku w Dreźnie wyprodukowano 50.401 egzemplarzy tego modelu.