Concept Cars | 12.01.22

Pierwsze oficjalne zdjęcia Mitsubishi Vision Ralliart Concept

Muskularny SUV oparty na Outlanderze drugiej generacji jest jednym z dwóch zupełnie nowych samochodów koncepcyjnych, które zostaną zaprezentowane podczas Tokyo Auto Salon 2022.


Pierwsze oficjalne zdjęcia Mitsubishi Vision Ralliart Concept

Wizja Ralliart Concept ucieleśnia wizję Mitsubishi Motors dotyczącą nowego Ralliarta i łączy w sobie inżynierię i pasję firmy do wyzwań Monozukuri (rzemiosło). Stylizacja zyskuje ekskluzywny wygląd z imponującą prezencją na drodze, a komfortowa jazda ze spokojem w różnych warunkach pogodowych i drogowych – charakterystyczna dla pojazdów Mitsubishi – jest jeszcze bardziej dopracowana.


 
Nadwozie charakteryzuje się odważną, muskularną stylistyką stworzoną przez przedni i tylny zderzak o funkcjonalnej urodzie oraz duży, poszerzony przedni i tylny nad błotnikami. Przedni grill z osłoną chłodnicy oraz duży tylny dyfuzor przypominający samochód wyścigowy podkreślają sportowy charakter modelu. Matowy, czarny kolor korpusu pokazuje niebieskie refleksy pod wpływem światła, tworząc głęboką, wielowymiarową ekspresję, która nadaje mu wysokiej jakości wrażenie.


 
Aby zapewnić wysokie osiągi podczas jazdy, Vision Ralliart Concept ma szeroką rozstawę i jest wyposażony w 22-calowe koła i opony o dużej średnicy. Duże tarcze hamulcowe i 6-tłoczkowe zaciski hamulcowe z przeciwbieżnymi tłokami, które zapewniają skuteczność hamowania dopasowującą się do potężnego momentu obrotowego silników, są przystosowane do podnoszenia przyspieszenia, pokonywania zakrętów i hamowania na wyższy poziom.Zbliżając się do premiery CUPRA Born sprawdź jak ją zaprojektowano
Elektryczne | 20.05.21

Zbliżając się do premiery CUPRA Born sprawdź jak ją zaprojektowano

Pierwszy w 100% elektryczny pojazd prowadzi markę do ekspansji na nowe rynki i rozpoczyna nowy model biznesowy.

Po niedawno zaprezentowanym nowym Polo nadszedł czas na Nowe Polo GTI
Wiadomości | 11.05.21

Po niedawno zaprezentowanym nowym Polo nadszedł czas na Nowe Polo GTI

Tradycyjnie jest to najbardziej sportowy model z serii Polo.

W setną rocznicę 24-godzinnego wyścigu Le Mans, Alpine zaprezentuje swój przyszły Hypercar na 2024 rok
MotorSport | 31.05.23

W setną rocznicę 24-godzinnego wyścigu Le Mans, Alpine zaprezentuje swój przyszły Hypercar na 2024 rok

Alpine zaprezentuje również samochód pokazowy A290_β oraz koncepcyjny Alpenglow i limitowaną edycję A110 R Le Mans.