Concept Cars | 12.01.22

Pierwsze oficjalne zdjęcia Mitsubishi Vision Ralliart Concept

Muskularny SUV oparty na Outlanderze drugiej generacji jest jednym z dwóch zupełnie nowych samochodów koncepcyjnych, które zostaną zaprezentowane podczas Tokyo Auto Salon 2022.


Pierwsze oficjalne zdjęcia Mitsubishi Vision Ralliart Concept

Wizja Ralliart Concept ucieleśnia wizję Mitsubishi Motors dotyczącą nowego Ralliarta i łączy w sobie inżynierię i pasję firmy do wyzwań Monozukuri (rzemiosło). Stylizacja zyskuje ekskluzywny wygląd z imponującą prezencją na drodze, a komfortowa jazda ze spokojem w różnych warunkach pogodowych i drogowych – charakterystyczna dla pojazdów Mitsubishi – jest jeszcze bardziej dopracowana.


 
Nadwozie charakteryzuje się odważną, muskularną stylistyką stworzoną przez przedni i tylny zderzak o funkcjonalnej urodzie oraz duży, poszerzony przedni i tylny nad błotnikami. Przedni grill z osłoną chłodnicy oraz duży tylny dyfuzor przypominający samochód wyścigowy podkreślają sportowy charakter modelu. Matowy, czarny kolor korpusu pokazuje niebieskie refleksy pod wpływem światła, tworząc głęboką, wielowymiarową ekspresję, która nadaje mu wysokiej jakości wrażenie.


 
Aby zapewnić wysokie osiągi podczas jazdy, Vision Ralliart Concept ma szeroką rozstawę i jest wyposażony w 22-calowe koła i opony o dużej średnicy. Duże tarcze hamulcowe i 6-tłoczkowe zaciski hamulcowe z przeciwbieżnymi tłokami, które zapewniają skuteczność hamowania dopasowującą się do potężnego momentu obrotowego silników, są przystosowane do podnoszenia przyspieszenia, pokonywania zakrętów i hamowania na wyższy poziom.Nissan przedstawia nowy model Townstar
Premiery | 28.09.21

Nissan przedstawia nowy model Townstar

Nowy model stanowi kompleksową i konkurencyjną ofertę w segmencie lekkich samochodów dostawczych wyposażonych w silniki benzynowe oraz elektryczne.

Światowa premiera LF-Z ELECTRIFIED
Concept Cars | 30.03.21

Światowa premiera LF-Z ELECTRIFIED

Lexus przyspiesza swoją zelektryfikowaną przyszłość dzięki debiutowi koncepcyjnemu samochodu BEV symbolizującego następną generację Lexusa.

Koncepcja Team Fordzilla P1. Wideo
Wiadomości | 27.08.20

Koncepcja Team Fordzilla P1. Wideo

Ford pokazał na gamescom 2020 pierwszy pojazd zaprojektowany we współpracy producenta samochodów i graczy. Zapowiedział również, że do końca tego roku zbuduje model w skali rzeczywistej, wspierając poszukiwania przez firmę podobieństw między światem wirtualnym i rzeczywistym.