Concept Cars | 12.01.22

Pierwsze oficjalne zdjęcia Mitsubishi Vision Ralliart Concept

Muskularny SUV oparty na Outlanderze drugiej generacji jest jednym z dwóch zupełnie nowych samochodów koncepcyjnych, które zostaną zaprezentowane podczas Tokyo Auto Salon 2022.


Pierwsze oficjalne zdjęcia Mitsubishi Vision Ralliart Concept

Wizja Ralliart Concept ucieleśnia wizję Mitsubishi Motors dotyczącą nowego Ralliarta i łączy w sobie inżynierię i pasję firmy do wyzwań Monozukuri (rzemiosło). Stylizacja zyskuje ekskluzywny wygląd z imponującą prezencją na drodze, a komfortowa jazda ze spokojem w różnych warunkach pogodowych i drogowych – charakterystyczna dla pojazdów Mitsubishi – jest jeszcze bardziej dopracowana.


 
Nadwozie charakteryzuje się odważną, muskularną stylistyką stworzoną przez przedni i tylny zderzak o funkcjonalnej urodzie oraz duży, poszerzony przedni i tylny nad błotnikami. Przedni grill z osłoną chłodnicy oraz duży tylny dyfuzor przypominający samochód wyścigowy podkreślają sportowy charakter modelu. Matowy, czarny kolor korpusu pokazuje niebieskie refleksy pod wpływem światła, tworząc głęboką, wielowymiarową ekspresję, która nadaje mu wysokiej jakości wrażenie.


 
Aby zapewnić wysokie osiągi podczas jazdy, Vision Ralliart Concept ma szeroką rozstawę i jest wyposażony w 22-calowe koła i opony o dużej średnicy. Duże tarcze hamulcowe i 6-tłoczkowe zaciski hamulcowe z przeciwbieżnymi tłokami, które zapewniają skuteczność hamowania dopasowującą się do potężnego momentu obrotowego silników, są przystosowane do podnoszenia przyspieszenia, pokonywania zakrętów i hamowania na wyższy poziom.Audi zaprasza na jazdę próbną Q6 e-tron
Elektryczne | 26.07.23

Audi zaprasza na jazdę próbną Q6 e-tron

Audi Q6 E-tron, odliczanie trwa. Opracowanie pierwszego modelu opartego na nowej platformie Premium Platform Electric (PPE) dobiega końca.

Oficjalny program personalizacji rozpoczyna się od Bugatti Chiron Pur Sport
Super Cars | 10.12.21

Oficjalny program personalizacji rozpoczyna się od Bugatti Chiron Pur Sport

Bugatti Sur Mesure staje się oficjalnym programem dostosowywania w odpowiedzi na stale rosnące zapotrzebowanie na spersonalizowane modele Bugatti.

Audi zapowiada prezentacje modelu RS Q e-tron przygotowanego na Rajd Dakar
Wiadomości | 21.07.21

Audi zapowiada prezentacje modelu RS Q e-tron przygotowanego na Rajd Dakar

Niespełna rok po opracowaniu wstępnej koncepcji, Audi Sport rozpoczęło testy Audi RS Q e-tron, z którym po raz pierwszy wystartuje w Rajdzie Dakar w 2022 roku.