Concept Cars | 12.01.22

Pierwsze oficjalne zdjęcia Mitsubishi Vision Ralliart Concept

Muskularny SUV oparty na Outlanderze drugiej generacji jest jednym z dwóch zupełnie nowych samochodów koncepcyjnych, które zostaną zaprezentowane podczas Tokyo Auto Salon 2022.


Pierwsze oficjalne zdjęcia Mitsubishi Vision Ralliart Concept

Wizja Ralliart Concept ucieleśnia wizję Mitsubishi Motors dotyczącą nowego Ralliarta i łączy w sobie inżynierię i pasję firmy do wyzwań Monozukuri (rzemiosło). Stylizacja zyskuje ekskluzywny wygląd z imponującą prezencją na drodze, a komfortowa jazda ze spokojem w różnych warunkach pogodowych i drogowych – charakterystyczna dla pojazdów Mitsubishi – jest jeszcze bardziej dopracowana.


 
Nadwozie charakteryzuje się odważną, muskularną stylistyką stworzoną przez przedni i tylny zderzak o funkcjonalnej urodzie oraz duży, poszerzony przedni i tylny nad błotnikami. Przedni grill z osłoną chłodnicy oraz duży tylny dyfuzor przypominający samochód wyścigowy podkreślają sportowy charakter modelu. Matowy, czarny kolor korpusu pokazuje niebieskie refleksy pod wpływem światła, tworząc głęboką, wielowymiarową ekspresję, która nadaje mu wysokiej jakości wrażenie.


 
Aby zapewnić wysokie osiągi podczas jazdy, Vision Ralliart Concept ma szeroką rozstawę i jest wyposażony w 22-calowe koła i opony o dużej średnicy. Duże tarcze hamulcowe i 6-tłoczkowe zaciski hamulcowe z przeciwbieżnymi tłokami, które zapewniają skuteczność hamowania dopasowującą się do potężnego momentu obrotowego silników, są przystosowane do podnoszenia przyspieszenia, pokonywania zakrętów i hamowania na wyższy poziom.Polska premiera Mercedes-AMG EQS 53
Premiery | 27.11.21

Polska premiera Mercedes-AMG EQS 53

Po raz pierwszy w Polsce można było zobaczyć nowy model: EQS-a 53 4MATIC+. Pierwsza sportowa maszyna z Affalterbach w 100% na prąd.

Całkowicie nowy Nissan Rogue prowadzi odrodzenie oferty Nissana w USA
Wiadomości | 19.10.20

Całkowicie nowy Nissan Rogue prowadzi odrodzenie oferty Nissana w USA

Zupełnie nowy crossover Nissan Rogue z 2021 roku pojawi się w salonach w całych Stanach Zjednoczonych pod koniec tego miesiąca, w ramach globalnego planu transformacji firmy Nissan NEXT.

Mercedes-Benz zaprezentuje nową Klasę T
Wiadomości | 28.03.22

Mercedes-Benz zaprezentuje nową Klasę T

Dzięki temu zupełnie nowemu modelowi marka Mercedes-Benz będzie oferować małego vana klasy premium dla aktywnego stylu życia.