Wiadomości | 04.12.20

Pierwsze spojrzenie na nowego Nissana Kicks 2021

Trwa odliczanie do debiutu nowego Nissan Kicks w 2021 roku.

Aby obejrzeć wirtualną prezentację nowego modelu Nissana odwiedź naszą stronę we wtorek, 8 grudnia 2020 r i  oglądaj online.



ŠKODA w jedynym starcie w słynnym 24-godzinnym wyścigu Le Mans
Wiadomości | 25.06.20

ŠKODA w jedynym starcie w słynnym 24-godzinnym wyścigu Le Mans

Specjalnie opracowana ŠKODA Sport miała lekki aluminiowy korpus i była oparta na udanym seryjnie produkowanym modelu 1101/1102 ?Tudor?. Václav Bobek i Jaroslav Netušil walczyli o pierwsze miejsce w swojej klasie, dopóki niewielka wada nie spowodowała wypadnięcia samochodu po 13 godzinach wyścigu.

Nazywam się Nivus. Vw Nivus. Już 28 Maja światowa premiera nowego VW prosto z Brazylii
Wiadomości | 22.05.20

Nazywam się Nivus. Vw Nivus. Już 28 Maja światowa premiera nowego VW prosto z Brazylii

( Aktualizacja 28.05.2020. Pełna premiera pod tym linkiem: https://autoshow.media/news/volkswagen-nivus-swiatowa-premiera-nowego-modelu-prosto-z-brazylii ) Już od jakiegoś czasu oddział brazylijski niemieckiego producenta samochodów informował nas na temat nowego SUV-a w całości zaprojektowanego w Brazylii. Wcześniej odbyła się również premiera nowego centrum multimedialnego, które również od podstaw zaprojektowano w Brazylii a swoją premierę będzie miało właśnie w nowym Volkswagenie Nivus. Oczekując premiery proponujemy zobaczyć poniższe wideo na temat powstania nowego systemu multimedialnego: VW Play.

Dacia przedstawia trzecią generację Dustera
Premiery | 29.11.23

Dacia przedstawia trzecią generację Dustera

Całkowicie nowy Duster jest wyposażony w nowe technologie, które jeszcze bardziej zwiększają bezpieczeństwo i komfort, co najważniejsze, Duster to nadal przystępny cenowo rodzinny SUV.