Premiery | 25.06.21

Całkowicie nowy INFINITI QX60

INFINITI zaprezentowało zupełnie nową, następną generację swojego bestsellerowego rodzinnego SUV-a, niestety w Europie go nie kupisz.

INFINITI QX60 kontynuuje jeden z najbardziej udanych modeli producenta samochodów, sprzedając ponad 400 000 sztuk w swojej historii i unowocześniając go nowoczesnym artyzmem i kunsztem. 

 

„QX60 jest niezwykle ważny dla INFINITI” — powiedział prezes INFINITI Peyman Kargar. „Całkowicie nowy INFINITI QX60 jest przykładem naszej nowej ekspresji nowoczesnego japońskiego luksusu. Jest mocny, intuicyjny i spokojny — dokładnie to, czego nasi klienci oczekują od naszego trzyrzędowego SUV-a klasy premium”.

 

Wnętrze nowego INFINITI QX60 zapewnia otwartą, zachęcającą atmosferę, a zespół projektowy INFINITI zwraca szczególną uwagę na bezproblemową integrację funkcji technologicznych w kabinie bogato wyposażonej w dopasowane, miękkie w dotyku materiały. Jest wyposażony w funkcje zaprojektowane z myślą o zapewnieniu możliwości i uczynieniu codziennych zadań łatwiejszymi i bardziej wydajnymi, w tym ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości, ładowanie bezprzewodowe, łączność Wi-Fi i fotele w drugim rzędzie za jednym dotknięciem, które bez wysiłku przesuwają się do przodu i do tyłu, zapewniając łatwy dostęp do trzeci rząd bez zdejmowania fotelika.

Jego sercem jest potężny silnik V-6, zupełnie nowa 9-biegowa automatyczna skrzynia biegów, dostępny inteligentny napęd na wszystkie koła oraz ulepszony system ProPILOT Assist z Navi Link, aby pomóc INFINITI QX60 zapewnić komfort, wyrafinowanie i pewność kierowcy i pasażerowie.

 

Podkreślając znaczenie wpływu QX60 i jego znaczenia dla właścicieli na całym świecie, INFINITI wyprodukuje crossovera w dwóch zakładach, z których każdy odpowiada na specyficzne potrzeby tych rynków. W Smyrna w stanie Tennessee QX60 będzie montowany z myślą o Ameryce Północnej i nabywcach na całym świecie. Wielokrotnie nagradzany zakład montażu pojazdów Nissan Smyrna wprowadza 640 000 pojazdów rocznie, zatrudnia 6700 pracowników i montuje pojazdy od 1983 roku. INFINITI montuje QX60 (wcześniej nazywany JX35) w Smyrnie od 2012 roku.

Od przyszłego roku INFINITI, wraz ze swoim partnerem Dongfeng, będzie również produkować QX60 w Chinach wyłącznie dla tamtejszych nabywców. Konkretne dostosowania dla tych klientów w Chinach pomagają firmie INFINITI w dalszym osiąganiu celu, jakim jest dostosowywanie swoich samochodów do potrzeb klientów tam, gdzie tego oczekują.Całkowicie nowa Kia Sportage
Premiery | 01.09.21

Całkowicie nowa Kia Sportage

Premiera online pierwszej wyłącznie europejskiej wersji Sportage w jej 28-letniej historii, również jako wersja hybrydowa typu plug-in. Na żywo podczas IAA Mobility w Monachium.

Nowe Lamborghini Huracán STO
Super Cars | 20.11.20

Nowe Lamborghini Huracán STO

Huracán STO jest najczystszym wcieleniem dziedzictwa Lamborghini Squadra Corse, bezpośrednio przenoszącym technologie z Huracán Super Trofeo EVO i czerpiącym z wyjątkowego osiągnięcia Huracána GT3 EVO

Światowa premiera Volkswagena ID.6
Premiery | 17.04.21

Światowa premiera Volkswagena ID.6

Trzeci model ID. w pełni elektrycznego rodzinnego SUV - a został zaprezentowany na targach Auto Shanghai.