Premiery | 25.06.21

Całkowicie nowy INFINITI QX60

INFINITI zaprezentowało zupełnie nową, następną generację swojego bestsellerowego rodzinnego SUV-a, niestety w Europie go nie kupisz.

INFINITI QX60 kontynuuje jeden z najbardziej udanych modeli producenta samochodów, sprzedając ponad 400 000 sztuk w swojej historii i unowocześniając go nowoczesnym artyzmem i kunsztem. 

 

„QX60 jest niezwykle ważny dla INFINITI” — powiedział prezes INFINITI Peyman Kargar. „Całkowicie nowy INFINITI QX60 jest przykładem naszej nowej ekspresji nowoczesnego japońskiego luksusu. Jest mocny, intuicyjny i spokojny — dokładnie to, czego nasi klienci oczekują od naszego trzyrzędowego SUV-a klasy premium”.

 

Wnętrze nowego INFINITI QX60 zapewnia otwartą, zachęcającą atmosferę, a zespół projektowy INFINITI zwraca szczególną uwagę na bezproblemową integrację funkcji technologicznych w kabinie bogato wyposażonej w dopasowane, miękkie w dotyku materiały. Jest wyposażony w funkcje zaprojektowane z myślą o zapewnieniu możliwości i uczynieniu codziennych zadań łatwiejszymi i bardziej wydajnymi, w tym ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości, ładowanie bezprzewodowe, łączność Wi-Fi i fotele w drugim rzędzie za jednym dotknięciem, które bez wysiłku przesuwają się do przodu i do tyłu, zapewniając łatwy dostęp do trzeci rząd bez zdejmowania fotelika.

Jego sercem jest potężny silnik V-6, zupełnie nowa 9-biegowa automatyczna skrzynia biegów, dostępny inteligentny napęd na wszystkie koła oraz ulepszony system ProPILOT Assist z Navi Link, aby pomóc INFINITI QX60 zapewnić komfort, wyrafinowanie i pewność kierowcy i pasażerowie.

 

Podkreślając znaczenie wpływu QX60 i jego znaczenia dla właścicieli na całym świecie, INFINITI wyprodukuje crossovera w dwóch zakładach, z których każdy odpowiada na specyficzne potrzeby tych rynków. W Smyrna w stanie Tennessee QX60 będzie montowany z myślą o Ameryce Północnej i nabywcach na całym świecie. Wielokrotnie nagradzany zakład montażu pojazdów Nissan Smyrna wprowadza 640 000 pojazdów rocznie, zatrudnia 6700 pracowników i montuje pojazdy od 1983 roku. INFINITI montuje QX60 (wcześniej nazywany JX35) w Smyrnie od 2012 roku.

Od przyszłego roku INFINITI, wraz ze swoim partnerem Dongfeng, będzie również produkować QX60 w Chinach wyłącznie dla tamtejszych nabywców. Konkretne dostosowania dla tych klientów w Chinach pomagają firmie INFINITI w dalszym osiąganiu celu, jakim jest dostosowywanie swoich samochodów do potrzeb klientów tam, gdzie tego oczekują.Mustang najlepiej sprzedający się samochód sportowy na świecie
Wiadomości | 17.04.20

Mustang najlepiej sprzedający się samochód sportowy na świecie

Światowa ikona motoryzacji, która bije rekordy popularności obchodzi dziś swoje 56 urodziny. Tym samym "Dziki Koń" zapracował sobie na tytuł najlepiej sprzedającego się samochodu sportowego na świecie piąty raz z rzędu. Pierwsze egzemplarze Forda Mustanga zjechały z linii produkcyjnej 17 kwietnia 1964 roku. Podczas tego dnia Mustang może świętować dwa światowe osiągnięcia sprzedaży, zdobywając tytuł najlepiej sprzedającego się samochodu sportowego na świecie oraz piąty tytuł najlepiej sprzedającego się sportowego coupe. Mustang to również najlepiej sprzedający się amerykański samochód sportowy ostatnich 50 lat.

Jeep Gladiator Rubicon Sideburn Concept
Tuning | 07.04.23

Jeep Gladiator Rubicon Sideburn Concept

W efektownym kolorze, napędzany 3,6-litrowym silnikiem Pentastar V-6. Coroczne Wielkanocne Safari Jeepem po pustyni Moab w stanie Utah (USA), edycja 2023.

The Surgeon. Jedyny w swoim rodzaju Bentley Flying Spur Hybrid
Super Cars | 07.12.22

The Surgeon. Jedyny w swoim rodzaju Bentley Flying Spur Hybrid

Znakomity samochód jest kontynuacją wprowadzenia na rynek limitowanej linii sneakersów inspirowanych Bentleyem.