Premiery | 25.06.21

Całkowicie nowy INFINITI QX60

INFINITI zaprezentowało zupełnie nową, następną generację swojego bestsellerowego rodzinnego SUV-a, niestety w Europie go nie kupisz.

INFINITI QX60 kontynuuje jeden z najbardziej udanych modeli producenta samochodów, sprzedając ponad 400 000 sztuk w swojej historii i unowocześniając go nowoczesnym artyzmem i kunsztem. 

 

„QX60 jest niezwykle ważny dla INFINITI” — powiedział prezes INFINITI Peyman Kargar. „Całkowicie nowy INFINITI QX60 jest przykładem naszej nowej ekspresji nowoczesnego japońskiego luksusu. Jest mocny, intuicyjny i spokojny — dokładnie to, czego nasi klienci oczekują od naszego trzyrzędowego SUV-a klasy premium”.

 

Wnętrze nowego INFINITI QX60 zapewnia otwartą, zachęcającą atmosferę, a zespół projektowy INFINITI zwraca szczególną uwagę na bezproblemową integrację funkcji technologicznych w kabinie bogato wyposażonej w dopasowane, miękkie w dotyku materiały. Jest wyposażony w funkcje zaprojektowane z myślą o zapewnieniu możliwości i uczynieniu codziennych zadań łatwiejszymi i bardziej wydajnymi, w tym ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości, ładowanie bezprzewodowe, łączność Wi-Fi i fotele w drugim rzędzie za jednym dotknięciem, które bez wysiłku przesuwają się do przodu i do tyłu, zapewniając łatwy dostęp do trzeci rząd bez zdejmowania fotelika.

Jego sercem jest potężny silnik V-6, zupełnie nowa 9-biegowa automatyczna skrzynia biegów, dostępny inteligentny napęd na wszystkie koła oraz ulepszony system ProPILOT Assist z Navi Link, aby pomóc INFINITI QX60 zapewnić komfort, wyrafinowanie i pewność kierowcy i pasażerowie.

 

Podkreślając znaczenie wpływu QX60 i jego znaczenia dla właścicieli na całym świecie, INFINITI wyprodukuje crossovera w dwóch zakładach, z których każdy odpowiada na specyficzne potrzeby tych rynków. W Smyrna w stanie Tennessee QX60 będzie montowany z myślą o Ameryce Północnej i nabywcach na całym świecie. Wielokrotnie nagradzany zakład montażu pojazdów Nissan Smyrna wprowadza 640 000 pojazdów rocznie, zatrudnia 6700 pracowników i montuje pojazdy od 1983 roku. INFINITI montuje QX60 (wcześniej nazywany JX35) w Smyrnie od 2012 roku.

Od przyszłego roku INFINITI, wraz ze swoim partnerem Dongfeng, będzie również produkować QX60 w Chinach wyłącznie dla tamtejszych nabywców. Konkretne dostosowania dla tych klientów w Chinach pomagają firmie INFINITI w dalszym osiąganiu celu, jakim jest dostosowywanie swoich samochodów do potrzeb klientów tam, gdzie tego oczekują.Co planuje Toyota?
Wiadomości | 10.03.21

Co planuje Toyota?

X prolog. Toyota pokazała czego możemy się spodziewać w przyszłym tygodniu.

Hyundai i20 Nowej Generacji. Nowe zdjęcia wnętrza pojazdu
Wiadomości | 07.04.20

Hyundai i20 Nowej Generacji. Nowe zdjęcia wnętrza pojazdu

Hyundai ujawnia więcej szczegółów na temat wnętrza modelu i20 Nowej Generacji z wyjątkowym wykończeniem Lime Green. Bardziej dynamiczny wygląd, nowe zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i łączności oraz 48-woltowy hybrydowy układ napędowy.

Elektryczny Buick Velite 7 oficjalnie zadebiutował na rynku chińskim
Elektryczne | 25.06.20

Elektryczny Buick Velite 7 oficjalnie zadebiutował na rynku chińskim

Kompaktowy SUV EV ma przekonujący zasięg wynoszący 500 kilometrów oraz spełnia globalne standardy GM dotyczące bezpieczeństwa i niezawodności akumulatorów.