Tuning | 10.07.20

Pakiet monochromatyczny dla SUV-ów marki Lincoln

Pakiet monochromatyczny Lincolna, który zadebiutował w pełnowymiarowym SUV-ie Navigator, jest teraz dostępny dla Lincolna Corsaira, Nautilusa i Aviatora Ponieważ SUV-y nadal rozwijają markę, Lincoln rozszerza ofertę o linię, oferując czyste, dramatyczne kolory, które pokazują odważne i eleganckie linie SUV-ów Lincoln Pakiet Monochromatic z czterema opcjami kolorystycznymi oferuje klientom inny sposób personalizacji pojazdu Lincoln dzięki modnej palecie


Pakiet monochromatyczny dla SUV-ów marki Lincoln

Elegancka, dramatyczna i uderzająca elegancja Monochromatic Package Lincolna, która zadebiutowała na flagowym SUVie Lincoln Navigator, teraz rozszerza się na rosnącą gamę SUV-ów marki - Corsair, Nautilus i Aviator.

 

Ponieważ monochromatyczne schematy kolorów zyskują przyczepność w różnych dziedzinach, w tym w modzie i wystroju wnętrz, SUV-y Lincoln nadal napędzają markę. W drugim kwartale tego roku udział detaliczny Lincoln SUV w dalszym ciągu osiągał duże zyski dla marki, przy szacowanym wzroście udziału w sprzedaży detalicznej o 1,5 procent do ponad 7 procent w segmencie SUV-ów premium. Aviator kontynuował silny wzrost marki z 10-procentowym udziałem w segmencie dużych SUV-ów premium, podczas gdy Corsair wzrósł do ponad 8,5 procent w segmencie małych SUV-ów premium.

 

Pakiet monochromatyczny - w nieskazitelnej bieli, ceramicznej perle, nieskończonej czerni, a teraz także w kolorze Asher Grey - oferuje klientom inny sposób personalizacji pojazdu Lincoln. Pakiet zewnętrzny z charakterystycznym grilem i z nazwą w monochromatycznym odcieniu, a także unikalne 20-calowe i 22-calowe czarne koła. W zależności od pojazdu dodatkowe elementy obejmują lusterka boczne w kolorze nadwozia, dolne poszycie i listwy wargowe kół.

 

„Monochromatyczna paleta jest czysta, uporządkowana i podkreśla piękne linie naszych SUV-ów Lincoln” - mówi Earl Lucas, główny projektant zewnętrzny Lincoln. „Począwszy od Corsaira, Nautilusa, Aviatora i Navigatora, ta opcja nie tylko pozwala nam zachować świeżość naszej oferty, ale także daje naszym klientom wyjątkową opcję personalizacji ich SUV-a Lincolna”.Pierwsza w pełni elektryczna limuzyna Volkswagena: światowa premiera modelu ID. AERO
Premiery | 27.06.22

Pierwsza w pełni elektryczna limuzyna Volkswagena: światowa premiera modelu ID. AERO

Dzisiejsza premiera studyjnego modelu ID. AERO w Chinach daje przedsmak tego, jak będzie wyglądać pierwsza elektryczna limuzyna Volkswagena.

Aston Martin przedstawia trzy nowe klejnoty w koronie wysokich osiągów
MotorSport | 13.02.24

Aston Martin przedstawia trzy nowe klejnoty w koronie wysokich osiągów

Aston Martin zaprezentował nowe trio swoich ultraluksusowych samochodów na czele z nowym bolidem Formuły 1 oraz sportowym Vantage i jego wersją wyścigową GT3.

Rolls-Royce Wraith, koniec produkcji jednego z najbardziej rewolucyjnych samochodów
Super Cars | 23.03.23

Rolls-Royce Wraith, koniec produkcji jednego z najbardziej rewolucyjnych samochodów

To arcydzieło robione na zamówienie, ograniczone do zaledwie 12 egzemplarzy na całym świecie, jest także ostatnim coupe z silnikiem V12, jakie kiedykolwiek wyprodukował Rolls-Royce.