Premiery | 14.09.23

Marka Jeep przedstawia nowego Gladiatora

Najbardziej wszechstronny i wyrafinowany Jeep Gladiator w historii o największych możliwościach terenowych na świecie z nową kultową osłoną chłodnicy z siedmioma szczelinami.

Marka Jeep zmienia najbardziej przystosowaną do jazdy terenowej średniej wielkości ciężarówkę na świecie i czyni ją jeszcze lepszą. Zaprezentowany na North American International Auto Show 2023 w Detroit, nowy Jeep Gladiator 2024 dodaje większe możliwości, więcej wyrafinowania, nowe technologie i więcej standardowych funkcji bezpieczeństwa do średniej wielkości pickupa, który jest zarówno w 100% ciężarówką, jak i w 100% Jeepem.

 

Jeep Gladiator, zajmujący pierwsze miejsce pod względem jakości nowych pojazdów wśród średniej wielkości samochodów ciężarowych w amerykańskim wstępnym badaniu jakości J.D. Power 2023, Jeep Gladiator w dalszym ciągu oferuje niezrównane połączenie niezrównanego holowania i najlepszej w swojej klasie ładowności 4x4, legendarnych możliwości Jeepa 4x4, swoboda na świeżym powietrzu oraz przemyślana funkcjonalność i wszechstronność. Opierając się na swojej tożsamości jako narzędzia stylu życia pełnego wolności i przygody, nowy Gladiator ucieleśnia grono wiernych entuzjastów.

 

„Nowy Jeep Gladiator 2024 uosabia siłę społeczności Jeepa i to, jak nieustannie dąży ona do większych możliwości, zaawansowanej technologii i większego wyrafinowania” – powiedział Jim Morrison, starszy wiceprezes i szef marki Jeep North America. „Nowy Gladiator czyni to, co najlepsze, jeszcze lepszym dzięki bardziej zaawansowanemu i wygodnemu wnętrzu ze standardowym 12,3-calowym ekranem dotykowym i dostępnymi elektrycznie sterowanymi fotelami przetestowanymi pod kątem brodzenia po wodzie, większym bezpieczeństwem i technologią, w tym standardowymi bocznymi kurtynami powietrznymi, oraz świeżym nadwoziem z nowa osłona chłodnicy z siedmioma szczelinami, siedem nowych konstrukcji kół i antena zintegrowana z przednią szybą, gotowa na szlak. Jeśli połączyć to wszystko ze składaną przednią szybą, trzema opcjami dachu, dwiema różnymi opcjami drzwi lub całkowitym zdjęciem drzwi, otrzymasz Gladiator jako jedyną ciężarówkę w branży, która może celebrować ten rodzaj wolności na świeżym powietrzu, a jednocześnie robić rzeczy w stylu prawdziwego ciężarówki. ”

 

Jeep Gladiator 2024 będzie dostępny w wersjach Sport, Willys, Mojave i Rubicon. Zamówienia można już składać, a pojazdy zaczną pojawiać się u dealerów Jeepa w USA pod koniec tego roku.Volvo Cars ma być w pełni elektryczne do 2030 roku
Wiadomości | 02.03.21

Volvo Cars ma być w pełni elektryczne do 2030 roku

Chce zostać liderem rynku samochodów elektrycznych premium i planuje stać się firmą produkującą w pełni elektryczne samochody.

Audi grandsphere concept
Concept Cars | 02.09.21

Audi grandsphere concept

Luksusowy sedan z napędem elektrycznym jak prywatny odrzutowiec na drogę. Na targach IAA 2021 Audi prezentuje studyjne studium Audi grandsphere concept.

Lamborghini Urus nowe możliwości personalizacji z pakietem Pearl Capsule
Tuning | 17.06.20

Lamborghini Urus nowe możliwości personalizacji z pakietem Pearl Capsule

Automobili Lamborghini przedstawia Urusa w nowej edycji designu, Pearl Capsule: początek nowych przygód w nowych kolorach i funkcjach dla super SUV-a Lamborghini.