Premiery | 14.09.23

Marka Jeep przedstawia nowego Gladiatora

Najbardziej wszechstronny i wyrafinowany Jeep Gladiator w historii o największych możliwościach terenowych na świecie z nową kultową osłoną chłodnicy z siedmioma szczelinami.

Marka Jeep zmienia najbardziej przystosowaną do jazdy terenowej średniej wielkości ciężarówkę na świecie i czyni ją jeszcze lepszą. Zaprezentowany na North American International Auto Show 2023 w Detroit, nowy Jeep Gladiator 2024 dodaje większe możliwości, więcej wyrafinowania, nowe technologie i więcej standardowych funkcji bezpieczeństwa do średniej wielkości pickupa, który jest zarówno w 100% ciężarówką, jak i w 100% Jeepem.

 

Jeep Gladiator, zajmujący pierwsze miejsce pod względem jakości nowych pojazdów wśród średniej wielkości samochodów ciężarowych w amerykańskim wstępnym badaniu jakości J.D. Power 2023, Jeep Gladiator w dalszym ciągu oferuje niezrównane połączenie niezrównanego holowania i najlepszej w swojej klasie ładowności 4x4, legendarnych możliwości Jeepa 4x4, swoboda na świeżym powietrzu oraz przemyślana funkcjonalność i wszechstronność. Opierając się na swojej tożsamości jako narzędzia stylu życia pełnego wolności i przygody, nowy Gladiator ucieleśnia grono wiernych entuzjastów.

 

„Nowy Jeep Gladiator 2024 uosabia siłę społeczności Jeepa i to, jak nieustannie dąży ona do większych możliwości, zaawansowanej technologii i większego wyrafinowania” – powiedział Jim Morrison, starszy wiceprezes i szef marki Jeep North America. „Nowy Gladiator czyni to, co najlepsze, jeszcze lepszym dzięki bardziej zaawansowanemu i wygodnemu wnętrzu ze standardowym 12,3-calowym ekranem dotykowym i dostępnymi elektrycznie sterowanymi fotelami przetestowanymi pod kątem brodzenia po wodzie, większym bezpieczeństwem i technologią, w tym standardowymi bocznymi kurtynami powietrznymi, oraz świeżym nadwoziem z nowa osłona chłodnicy z siedmioma szczelinami, siedem nowych konstrukcji kół i antena zintegrowana z przednią szybą, gotowa na szlak. Jeśli połączyć to wszystko ze składaną przednią szybą, trzema opcjami dachu, dwiema różnymi opcjami drzwi lub całkowitym zdjęciem drzwi, otrzymasz Gladiator jako jedyną ciężarówkę w branży, która może celebrować ten rodzaj wolności na świeżym powietrzu, a jednocześnie robić rzeczy w stylu prawdziwego ciężarówki. ”

 

Jeep Gladiator 2024 będzie dostępny w wersjach Sport, Willys, Mojave i Rubicon. Zamówienia można już składać, a pojazdy zaczną pojawiać się u dealerów Jeepa w USA pod koniec tego roku.Hyperion XP-1 Hydrogen Hypercar niesamowita przyszłość motoryzacji. Premiera
Super Cars | 15.08.20

Hyperion XP-1 Hydrogen Hypercar niesamowita przyszłość motoryzacji. Premiera

Zasięg ponad 1600 km, 5 min ładowania, bardzo niska waga. Dłuższa żywotność pojazdu. Wytrzymałość na ekstremalne temperatury. Niski koszt recyklingu.

Bentley pokazał limitowaną edycję Le Mans modelu Continental GT i GTC
MotorSport | 13.04.23

Bentley pokazał limitowaną edycję Le Mans modelu Continental GT i GTC

Kolekcja le Mans aby uczcić 20. rocznicę szóstego zwycięstwa Bentleya w 24-godzinnym wyścigu Le Mans i 100. rocznicę pierwszego przejazdu legendarnego wyścigu.

Acura Integra, niesamowite trzy modyfikacje
Tuning | 27.10.22

Acura Integra, niesamowite trzy modyfikacje

Acura nawiązała współpracę z trzema znanymi nazwiskami w społeczności tunerów i powiedziała im, aby zbudowali swoją idealną wersję.