Premiery | 09.07.20

Oto nowy kompaktowy SUV Toyota Corolla Cross

Toyota prezentuje w Tajlandii nowego kompaktowego SUV-a Corolla Cross, o sile i funkcjonalności całej gamy modelowej Corolli. Światowa premiera modelu odbyła się dziś w Tajlandii, gdzie rozpoczęła się również sprzedaż tego modelu a następnie zostanie rozszerzona na coraz większą liczbę innych rynków. Zobacz wideo z premiery.

Od czasu wprowadzenia na rynek w Japonii w 1966 r. Seria Corolla sprzedała łącznie 48 milionów sztuk lub więcej w ponad 150 krajach i regionach na całym świecie, to najlepiej sprzedający się samochód Toyoty. Corolla stale ewoluuje zgodnie z potrzebami czasów i regionów, w których jest sprzedawana. Dodając nowy model do serii Corolla, aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na SUV-y, ulepszona oferta Corolla umożliwia klientom wybór modelu, który lepiej odpowiada ich różnorodnemu stylowi życia i etapom życia.

 

Slogan „Corolla spotyka SUV-a” jest kluczowym hasłem przy opracowywaniu Corolli Cross, model został zaprojektowany jako nowy typ SUV, który łączy w sobie dostojną wytrzymałość na zewnątrz i użyteczność w sposób, który przekracza oczekiwania klientów. Platforma TNGA umożliwiła Corolli Cross osiągnięcie wysokiej jakości osiągów, komfortowej jazdy i wyjątkowej ciszy. Oprócz wyjątkowego komfortu, Corolla Cross zapewnia przestronną kabinę, łatwe wsiadanie i wysiadanie z samochodu, wiodącą w swojej klasie przestrzeń bagażową odpowiednią na wszystkie scenariusze oraz wyposażenie bezpieczeństwa odziedziczone po serii Corolla. W ten sposób nowy model zapewnia klientom wygodę, użyteczność i spokój ducha.

 

Daizo Kameyama, główny inżynier odpowiedzialny za rozwój, skomentował odsłonięcie nowego modelu: „Teraz, gdy Corolla Cross dołączył do rodziny Corolla, mamy szczerą nadzieję, że nasi klienci z radością powitają pojazd, aby stać się częścią ich rodzin, podobnie jak ich partnerzy, rodzeństwo, a nawet przyjaciele. Chcemy, aby Corolla Cross pomagała klientom w tworzeniu nowej historii, ładując na swój pojazd ludzi, którzy są dla nich ważni, bagaż i ich marzenia na przyszłość. ”Mustang Mach-E potrzebuje 10 min ładowania aby przejechać dodatkowe 119 km
Wiadomości | 16.05.20

Mustang Mach-E potrzebuje 10 min ładowania aby przejechać dodatkowe 119 km

Ostatnie testy Forda pokazują, że nowy, całkowicie elektryczny Mustang Mach-E szacuje się, że zwiększy zasięg średnio o 119 km w ciągu około 10 minut ładowania, gdy używana jest stacja ładująca IONITY.

Chevrolet zapowiada model Corvette Z06
Wiadomości | 20.07.21

Chevrolet zapowiada model Corvette Z06

Dwa lata temu Chevrolet wprowadził pierwszą w historii Corvette Stingray z silnikiem umieszczonym centralnie. Tej jesieni zobaczymy zupełnie nowy model. Wideo.

Czy to koniec z tanim ubezpieczeniem OC?
Wiadomości | 05.03.22

Czy to koniec z tanim ubezpieczeniem OC?

Cenowa karuzela w branży motoryzacyjnej dopiero się rozkręca, ponieważ zmiany w mandatach czy cenach samochodów to nie wszystko. Modyfikacje mogą czekać kierowców również w zakresie cen OC.