Concept Cars | 29.09.22

OLI, laboratorium pomysłów dla przyszłych pojazdów elektrycznych marki Citroen

Citroen wierzy, że nadszedł właściwy czas, aby powiedzieć „dość” trendowi przerostów i kosztów i zamiast tego skupić się na tworzeniu czystych, uczciwych pojazdów.

Koncepcja Citroena Oli (wymawiana „all e”) skupia się na zrównoważonych i przystępnych rozwiązaniach, lekkości i prostocie.  Citroen twierdzi, że jego koncepcja Oli to „radykalne, odpowiedzialne” podejście do oferowania niedrogich samochodów elektrycznych, wykonanych z trwałych materiałów, lekkiej i prostej konstrukcji. Również optymistyczne podejście dla przyszłości marki.


Citroen wierzy, że nadszedł właściwy czas, aby powiedzieć „dość” trendowi przerostów i kosztów i zamiast tego skupić się na tworzeniu czystych, uczciwych pojazdów, które są lżejsze, mniej skomplikowane i naprawdę przystępne, a także pomysłowe i radosne.

 

Dziwaczny i nieskomplikowany Ami był znaczącym krokiem w tym kierunku, podczas gdy zelektryfikowane i całkowicie elektryczne modele, takie jak ë-C4 i nowy ë-C4-X, oraz lekkie pojazdy użytkowe, takie jak ë-Berlingo i ë-SpaceTourer, zapewniają już dostęp do zalety zelektryfikowanej motoryzacji z komfortem, osobowością i wartością, jakiej klienci oczekują od Citroëna.

 

Dzięki oli Citroen odważnie pokazuje, w jaki sposób podniesie stawkę przyszłej mobilności rodzinnej, ponownie przemyślejąc każdy szczegół, aby zmniejszyć zasoby i materiały, aby stworzyć przyjemne pojazdy, które są łatwiejsze w użyciu, zrozumiałe i niedrogie, z odpowiednim zasięgiem i ulepszonymi wszechstronność.

 

„oli to robocza platforma do odkrywania genialnych pomysłów, które są realistyczne dla przyszłej produkcji”, mówi Laurence Hansen. „Nie wszystkie się połączą, ani w fizycznej formie, którą tu widzisz, ale prezentowany wysoki poziom innowacji inspiruje przyszłe modele Citroena.DS Aero Sport Lounge
Concept Cars | 14.05.20

DS Aero Sport Lounge

Samochód koncepcyjny nigdy nie powinien być fantazją. Powinien być wynikiem badań i podejścia, które przenosi markę w przyszłość. DS AERO SPORT LOUNGE reprezentuje średnioterminową wizję DS Automobiles. Ujawnia koncepcje, które mogą być wprowadzone do następnych modeli.

Bugatti Centodieci pomyślnie kończy testy w tunelu aerodynamicznym
Super Cars | 31.08.21

Bugatti Centodieci pomyślnie kończy testy w tunelu aerodynamicznym

Ograniczony do zaledwie dziesięciu egzemplarzy, misternie rozwijany i dopracowywany przez francuską luksusową markę, przy użyciu najnowocześniejszego tunelu aerodynamicznego. Wideo.

Dla kogo blokady alkoholowe?
Wiadomości | 28.03.23

Dla kogo blokady alkoholowe?

Czy Polacy popierają pomysł instalowania blokad alkoholowych? Blokada alkoholowa to rozwiązanie pełniące rolę złagodzenia kary za jazdę pod wpływem alkoholu.