Concept Cars | 29.09.22

OLI, laboratorium pomysłów dla przyszłych pojazdów elektrycznych marki Citroen

Citroen wierzy, że nadszedł właściwy czas, aby powiedzieć „dość” trendowi przerostów i kosztów i zamiast tego skupić się na tworzeniu czystych, uczciwych pojazdów.

Koncepcja Citroena Oli (wymawiana „all e”) skupia się na zrównoważonych i przystępnych rozwiązaniach, lekkości i prostocie.  Citroen twierdzi, że jego koncepcja Oli to „radykalne, odpowiedzialne” podejście do oferowania niedrogich samochodów elektrycznych, wykonanych z trwałych materiałów, lekkiej i prostej konstrukcji. Również optymistyczne podejście dla przyszłości marki.


Citroen wierzy, że nadszedł właściwy czas, aby powiedzieć „dość” trendowi przerostów i kosztów i zamiast tego skupić się na tworzeniu czystych, uczciwych pojazdów, które są lżejsze, mniej skomplikowane i naprawdę przystępne, a także pomysłowe i radosne.

 

Dziwaczny i nieskomplikowany Ami był znaczącym krokiem w tym kierunku, podczas gdy zelektryfikowane i całkowicie elektryczne modele, takie jak ë-C4 i nowy ë-C4-X, oraz lekkie pojazdy użytkowe, takie jak ë-Berlingo i ë-SpaceTourer, zapewniają już dostęp do zalety zelektryfikowanej motoryzacji z komfortem, osobowością i wartością, jakiej klienci oczekują od Citroëna.

 

Dzięki oli Citroen odważnie pokazuje, w jaki sposób podniesie stawkę przyszłej mobilności rodzinnej, ponownie przemyślejąc każdy szczegół, aby zmniejszyć zasoby i materiały, aby stworzyć przyjemne pojazdy, które są łatwiejsze w użyciu, zrozumiałe i niedrogie, z odpowiednim zasięgiem i ulepszonymi wszechstronność.

 

„oli to robocza platforma do odkrywania genialnych pomysłów, które są realistyczne dla przyszłej produkcji”, mówi Laurence Hansen. „Nie wszystkie się połączą, ani w fizycznej formie, którą tu widzisz, ale prezentowany wysoki poziom innowacji inspiruje przyszłe modele Citroena.Rolls-Royce Spectre, pierwsze na świecie ultraluksusowe elektryczne Super Coupe
Super Cars | 19.10.22

Rolls-Royce Spectre, pierwsze na świecie ultraluksusowe elektryczne Super Coupe

Spectre to coś więcej niż samochód. To deklaracja intencji i symbol świetlanej, śmiałej przyszłości, gdy Rolls-Royce wkracza w całkowicie elektryczną erę.

BMW M3 Touring potwierdzone
Wiadomości | 13.08.20

BMW M3 Touring potwierdzone

Firma potwierdza po raz pierwszy rozszerzenie gamy modeli w klasie premium średniej klasy o pięciodrzwiowy prototyp samochodu o wysokich osiągach, który będzie można zobaczyć podczas jazdy w pobliżu centrum rozwoju w Garching pod Monachium

Wnętrza modelu ENYAQ iV
Wiadomości | 07.11.20

Wnętrza modelu ENYAQ iV

ŠKODA prezentuje wnętrza modelu ENYAQ iV: inspirujące opcje Design Selections do wyboru.