Wiadomości | 04.05.23

Golf R 333, Volkswagen prezentuje limitowaną edycję hot hatcha

Więcej mocy, unikalny lakier i dostrojony dźwięk wydechu. Brzmi dobrze? 31 maja niemiecki producent samochodów zaprezentuje Golfa R 333, zobacz wideo zapowiedź.

Krótki zwiastun nie zawiera wielu szczegółów, ale daje nam dobry wgląd w niektóre poprawki wprowadzone przez Volkswagena.

 

Najbardziej oczywistym dodatkiem jest złoty lakier, wyglądający na znacznie bardziej wyrafinowany niż wybrane odcienie oferowane nabywcom Golfa R. Wzdłuż dolnej części drzwi biegnie również specjalnie zaprojektowana grafika, pasująca do czarnych nakładek lusterek po obu bokach. Możemy również zobaczyć zestaw 19-calowych kół marki Estoril, za którymi znajduje się zestaw niebieskich zacisków hamulcowych. VW wyposażył również modele Golfa R 333 Limited Edition w układ wydechowy Akrapovic z czterema końcówkami w jasnym wykończeniu. To z pewnością sprawi, że zabrzmi świetnie.Nissan i NISMO prezentują samochód wyścigowy Nissan Z GT500 dla serii Super GT
MotorSport | 06.12.21

Nissan i NISMO prezentują samochód wyścigowy Nissan Z GT500 dla serii Super GT

Wideo prezentacja. Nowy wyścigowiec weźmie udział w Super GT Series począwszy od sezonu 2022.

Audi RS 4 w wersji od ABT
Tuning | 01.10.20

Audi RS 4 w wersji od ABT

Obecne Audi RS 4 może pochwalić się imponującą linią rodową, która sięga RS2. Chociaż niedawno przeszedł lifting, ABT Sportsline już prezentuje kolejny etap swojej ewolucji. Specjalna edycja ABT RS4-S

Beijing Auto Show, samochód koncepcyjny Weltmeister Maven Concept pojawił się po raz pierwszy offline
Concept Cars | 01.10.20

Beijing Auto Show, samochód koncepcyjny Weltmeister Maven Concept pojawił się po raz pierwszy offline

Będzie to pierwszy model firmy WM Motor, który będzie realizował nową strategię technologiczną firmy, z funkcjami głębokiego uczenia AI i wiodącymi na świecie zaletami mocy obliczeniowej.