Wiadomości | 04.05.23

Golf R 333, Volkswagen prezentuje limitowaną edycję hot hatcha

Więcej mocy, unikalny lakier i dostrojony dźwięk wydechu. Brzmi dobrze? 31 maja niemiecki producent samochodów zaprezentuje Golfa R 333, zobacz wideo zapowiedź.

Krótki zwiastun nie zawiera wielu szczegółów, ale daje nam dobry wgląd w niektóre poprawki wprowadzone przez Volkswagena.

 

Najbardziej oczywistym dodatkiem jest złoty lakier, wyglądający na znacznie bardziej wyrafinowany niż wybrane odcienie oferowane nabywcom Golfa R. Wzdłuż dolnej części drzwi biegnie również specjalnie zaprojektowana grafika, pasująca do czarnych nakładek lusterek po obu bokach. Możemy również zobaczyć zestaw 19-calowych kół marki Estoril, za którymi znajduje się zestaw niebieskich zacisków hamulcowych. VW wyposażył również modele Golfa R 333 Limited Edition w układ wydechowy Akrapovic z czterema końcówkami w jasnym wykończeniu. To z pewnością sprawi, że zabrzmi świetnie.Acura ZDX i ZDX Type S
Premiery | 19.08.23

Acura ZDX i ZDX Type S

Pierwszy w pełni elektryczny model Acury, ZDX, zaprojektowany w Acura Design Studio w Los Angeles, ZDX wprowadza najnowszy język stylizacji Acura, zapowiedziany przez Precision EV Concept.

Nowy Nissan Qashqai pierwsze informacje
Wiadomości | 13.11.20

Nowy Nissan Qashqai pierwsze informacje

Trwają przygotowania do oficjalnej premiery trzeciej generacji pionierskiego crossovera Nissana, zapowiedzianej na wiosnę 2021 roku.

Tunel w Świnoujściu, pamiętajmy o bezpieczeństwie
Wiadomości | 28.06.23

Tunel w Świnoujściu, pamiętajmy o bezpieczeństwie

W piątek 30 czerwca planowane jest oddanie do ruchu tunelu łączącego wyspy Uznam i Wolin w Świnoujściu. Przed otwarciem warto zapoznać się z zasadami bezpieczeństwa w tunelu jednojezdniowym.