Wiadomości | 09.10.20

Nowy SUV Peugeot 5008 prezentacja polskiej gamy

Model 5008 został wyprodukowany w liczbie ponad 300 000 samochodów od debiutu w 2017 roku.


Nowy SUV Peugeot 5008 prezentacja polskiej gamy

SUV PEUGEOT 5008 został wyprodukowany w liczbie ponad 300 000 samochodów od debiutu w 2017 roku. Model osiąga doskonałe wyniki sprzedaży w Europie i na rynkach pozaeuropejskich.

 

Od dzisiaj nowa edycja SUV-a PEUGEOT 5008 jest dostępna na polskim rynku.

Śmiały styl nowej edycji SUV-a wprowadza nas w kanony stylistyczne, które będą obowiązywały w przyszłości. Dzięki zmienionemu przodowi, nowym tylnym światłom Full LED, nowym kolorom nadwozia i oferowanemu po raz pierwszy pakietowi „Black Pack” samochód jest jeszcze bardziej okazały i nowoczesny.

 

Nowy SUV PEUGEOT 5008 został wyposażony w najnowsze technologie. Kolejna generacja PEUGEOT i-Cockpit® z nowym panelem cyfrowych zegarów z wysokiej jakości wyświetlaczem i nowym ekranem dotykowym 10” HD potęguje doznania z jazdy. Liczne systemy wspomagania prowadzenia samochodu najnowszej generacji zapewniają większe bezpieczeństwo.

 

Nowa jest również koncepcja gamy nowego SUV-a PEUGEOT 5008 – składa się z analogicznych wersji jak niedawno wprowadzona gama PEUGEOT 308. Obejmuje 3 poziomy wyposażenia. Dodatkowe wyposażenie jest dostępne w postaci pakietów.

Nowy SUV PEUGEOT 5008 to idealne uzupełnienie oferty marki w tym segmencie. To samochód stworzony, by przesuwać granice możliwości dzięki modularnemu wnętrzu, które można dowolnie konfigurować zapewniając komfortową podróż nawet siedmiu osobom. Doskonale wyposażony, wyróżniający się charakterystycznymi liniami i spektakularnym wnętrzem, na pewno zwiększy grono odbiorców na polskim rynku.

 

Paweł GAWRYLUK, dyrektor marki PEUGEOT w Polsce



Debiut najnowszej generacji Porsche 911 GT3 R
MotorSport | 02.08.22

Debiut najnowszej generacji Porsche 911 GT3 R

Nowe Porsche 911 GT3 R zostanie zaprezentowane publiczności podczas tegorocznego 24-godzinnego wyścigu na torze Spa-Francorchamps.

McLaren Racing potwierdził długoterminowe zaangażowanie w wyścigi IndyCar
MotorSport | 10.08.21

McLaren Racing potwierdził długoterminowe zaangażowanie w wyścigi IndyCar

Kolejny krok w kierunku pełnego powrotu do IndyCar, ogłaszając zawarcie umowy nabycia większościowego udziału w zespole Arrow McLaren SP IndyCar.

Odrestaurowany retro-futurystyczny Hyundai Pony Coupe
Concept Cars | 19.05.23

Odrestaurowany retro-futurystyczny Hyundai Pony Coupe

Przywrócony do życia przez Hyundai Motor Company koncepcyjny model Pony Coupe ma swoją światową premierę prawie 50 lat po pierwotnym debiucie nad włoskim jeziorem Como.