Elektryczne | 11.03.21

Nowy Pickup Canoo

Całkowicie elektryczny, całkowicie amerykański - gotowy do pracy i na weekend. Debiut nowej ciężarówki.

Canoo to firma z siedzibą w Los Angeles, która opracowała przełomowe pojazdy elektryczne, które na nowo odkrywają świat motoryzacyjny dzięki odważnym innowacjom w projektowaniu, pionierskim technologiom i unikalnemu modelowi biznesowemu, który przeciwstawia się tradycyjnej własności, stawiając klientów na pierwszym miejscu. Wyróżniający się doświadczonym zespołem - w sumie ponad 350 pracowników z wiodących firm technologicznych i motoryzacyjnych - Canoo zaprojektował modułową platformę elektryczną, zbudowaną specjalnie w celu zapewnienia maksymalnej przestrzeni we wnętrzu pojazdu, którą można dostosować do obsługi szerokiej gamy zastosowań w pojazdach dla konsumentów i przedsiębiorstw.

 

Pickup Canoo został zbudowany z kilkoma unikalnymi funkcjami, aby pomóc klientom zrobić więcej ze swoimi pojazdami.

 

Wysuwane przedłużenie części ładunkowej: ta częśc pickupa ma sześć stóp długości i może rozciągać się do ośmiu stóp, dzięki czemu duże przedmioty, można łatwo zmieścić w środku.

 

Składany stół roboczy + schowek na ładunek: pickup posiada przedni schowek, który może pomieścić narzędzia lub sprzęt, a także składany stół roboczy z gniazdkami elektrycznymi.

 

Odchylane stoły boczne: po obu stronach pojazdu znajduje się składany stolik o dwóch rozszerzalnych głębokościach. Odchylany stolik boczny wbudowany w boczny panel platformy ciężarówki staje się stołem warsztatowym z wielofunkcyjnymi źródłami zasilania w bliskiej odległości.

 

Stopień boczny + przechowywanie: Z boku pojazdu znajduje się ukryty stopień, umożliwiający szybki i łatwy dostęp do platformy ciężarówki. Pod stopniem znajduje się elastyczny schowek na przedmioty, w tym: apteczkę, lodówkę na przekąski i napoje, zamykany schowek na laptopa i nie tylko. Ta funkcja oszczędzająca miejsce jest możliwa tylko dzięki ultrapłaskiej platformie Canoo.

 

Część ładunkowa z przegrodami: z wykorzystaniem systemu podziału przestrzeni Canoo, zaprojektowanego w celu oddzielenia i zabezpieczenia przedmiotów. Zawiera również modułowe kliny pod koła, aby zabezpieczyć rowery i konfigurowalne mocowania do drabin, dużego sprzętu i innych materiałów.

 

Bagażnik dachowy: ma opcjonalne bagażniki dachowe w różnych rozmiarach, które zapewniają dodatkowe miejsce do przechowywania ładunku.

 

Pick-up został zaprojektowany tak, aby pomieścić różnorodne obudowy kamperów, aby zmieścić się w jak największej liczbie możliwości użycia.Innowacyjny sposób podróżowania, światowy debiut studium projektowego GEN.TRAVEL
Concept Cars | 23.09.22

Innowacyjny sposób podróżowania, światowy debiut studium projektowego GEN.TRAVEL

24 września Grupa Volkswagen zaprezentuje innowacyjne studium projektowe, które na nowo zdefiniuje długodystansową mobilność przyszłości.

Nowe BMW M2 drugiej generacji, czysta przyjemność z jazdy
Wiadomości | 12.10.22

Nowe BMW M2 drugiej generacji, czysta przyjemność z jazdy

Kompaktowe wymiary, 6-cylindrowy silnik rzędowy, manualna skrzynia biegów, napęd na tylne koła i zaawansowana technologia to kluczowe elementy jego atrakcyjności.

McLaren Artura premiera nowego modelu potwierdzona
Super Cars | 10.02.21

McLaren Artura premiera nowego modelu potwierdzona

Ponad pięć dekad doświadczenia i wiedzy McLarena w zakresie superlekkiej inżynierii i technologii wyścigowej skupione w jednym supersamochodzie nowej generacji.