Elektryczne | 11.03.21

Nowy Pickup Canoo

Całkowicie elektryczny, całkowicie amerykański - gotowy do pracy i na weekend. Debiut nowej ciężarówki.

Canoo to firma z siedzibą w Los Angeles, która opracowała przełomowe pojazdy elektryczne, które na nowo odkrywają świat motoryzacyjny dzięki odważnym innowacjom w projektowaniu, pionierskim technologiom i unikalnemu modelowi biznesowemu, który przeciwstawia się tradycyjnej własności, stawiając klientów na pierwszym miejscu. Wyróżniający się doświadczonym zespołem - w sumie ponad 350 pracowników z wiodących firm technologicznych i motoryzacyjnych - Canoo zaprojektował modułową platformę elektryczną, zbudowaną specjalnie w celu zapewnienia maksymalnej przestrzeni we wnętrzu pojazdu, którą można dostosować do obsługi szerokiej gamy zastosowań w pojazdach dla konsumentów i przedsiębiorstw.

 

Pickup Canoo został zbudowany z kilkoma unikalnymi funkcjami, aby pomóc klientom zrobić więcej ze swoimi pojazdami.

 

Wysuwane przedłużenie części ładunkowej: ta częśc pickupa ma sześć stóp długości i może rozciągać się do ośmiu stóp, dzięki czemu duże przedmioty, można łatwo zmieścić w środku.

 

Składany stół roboczy + schowek na ładunek: pickup posiada przedni schowek, który może pomieścić narzędzia lub sprzęt, a także składany stół roboczy z gniazdkami elektrycznymi.

 

Odchylane stoły boczne: po obu stronach pojazdu znajduje się składany stolik o dwóch rozszerzalnych głębokościach. Odchylany stolik boczny wbudowany w boczny panel platformy ciężarówki staje się stołem warsztatowym z wielofunkcyjnymi źródłami zasilania w bliskiej odległości.

 

Stopień boczny + przechowywanie: Z boku pojazdu znajduje się ukryty stopień, umożliwiający szybki i łatwy dostęp do platformy ciężarówki. Pod stopniem znajduje się elastyczny schowek na przedmioty, w tym: apteczkę, lodówkę na przekąski i napoje, zamykany schowek na laptopa i nie tylko. Ta funkcja oszczędzająca miejsce jest możliwa tylko dzięki ultrapłaskiej platformie Canoo.

 

Część ładunkowa z przegrodami: z wykorzystaniem systemu podziału przestrzeni Canoo, zaprojektowanego w celu oddzielenia i zabezpieczenia przedmiotów. Zawiera również modułowe kliny pod koła, aby zabezpieczyć rowery i konfigurowalne mocowania do drabin, dużego sprzętu i innych materiałów.

 

Bagażnik dachowy: ma opcjonalne bagażniki dachowe w różnych rozmiarach, które zapewniają dodatkowe miejsce do przechowywania ładunku.

 

Pick-up został zaprojektowany tak, aby pomieścić różnorodne obudowy kamperów, aby zmieścić się w jak największej liczbie możliwości użycia.Dodge Hemi Challenger R/T SE z 1970 roku, który na ulicach Detroit zyskał przydomek „Czarny Duch”
Wiadomości | 14.04.23

Dodge Hemi Challenger R/T SE z 1970 roku, który na ulicach Detroit zyskał przydomek „Czarny Duch”

Ten Challenger jest jednym z zaledwie 23 wyprodukowanych w 1970 roku edycji specjalnej z czterobiegową manualną skrzynią biegów i jednym z zaledwie czterech z dachem ze skóry aligatora.

Rolls-Royce La Rose Noire Droptail
Super Cars | 22.08.23

Rolls-Royce La Rose Noire Droptail

Pierwsza z czterech wyjątkowych zamówień Rolls-Royce Droptail o nazwie „La Rose Noire”, mroczne, odważne i dramatyczne arcydzieło.

12 egzemplarzy McLaren 600LT Spiders docierają na rynek amerykański
Super Cars | 20.05.20

12 egzemplarzy McLaren 600LT Spiders docierają na rynek amerykański

Wszystkie egzemplarze McLarena 600LT Spider w unikalnej edycji Segestria Borealis, które przybywają do Ameryki Północnej zostały już w pełni zamówione - z wyjątkiem jednego egzemplarza o uderzającym motywie projektowym McLaren Special Operations (MSO). Zainspirowany jadowitym pajęczakiem, Segestria Borealis. 12 sztuk McLaren 600LT Spider Segestria Borealis firmy MSO - które już zyskały przydomek Spider Spider - przybyły do USA w tym miesiącu i docierają teraz do wybranych sprzedawców, którzy będą oferować je za sprzedaż.