Elektryczne | 11.03.21

Nowy Pickup Canoo

Całkowicie elektryczny, całkowicie amerykański - gotowy do pracy i na weekend. Debiut nowej ciężarówki.

Canoo to firma z siedzibą w Los Angeles, która opracowała przełomowe pojazdy elektryczne, które na nowo odkrywają świat motoryzacyjny dzięki odważnym innowacjom w projektowaniu, pionierskim technologiom i unikalnemu modelowi biznesowemu, który przeciwstawia się tradycyjnej własności, stawiając klientów na pierwszym miejscu. Wyróżniający się doświadczonym zespołem - w sumie ponad 350 pracowników z wiodących firm technologicznych i motoryzacyjnych - Canoo zaprojektował modułową platformę elektryczną, zbudowaną specjalnie w celu zapewnienia maksymalnej przestrzeni we wnętrzu pojazdu, którą można dostosować do obsługi szerokiej gamy zastosowań w pojazdach dla konsumentów i przedsiębiorstw.

 

Pickup Canoo został zbudowany z kilkoma unikalnymi funkcjami, aby pomóc klientom zrobić więcej ze swoimi pojazdami.

 

Wysuwane przedłużenie części ładunkowej: ta częśc pickupa ma sześć stóp długości i może rozciągać się do ośmiu stóp, dzięki czemu duże przedmioty, można łatwo zmieścić w środku.

 

Składany stół roboczy + schowek na ładunek: pickup posiada przedni schowek, który może pomieścić narzędzia lub sprzęt, a także składany stół roboczy z gniazdkami elektrycznymi.

 

Odchylane stoły boczne: po obu stronach pojazdu znajduje się składany stolik o dwóch rozszerzalnych głębokościach. Odchylany stolik boczny wbudowany w boczny panel platformy ciężarówki staje się stołem warsztatowym z wielofunkcyjnymi źródłami zasilania w bliskiej odległości.

 

Stopień boczny + przechowywanie: Z boku pojazdu znajduje się ukryty stopień, umożliwiający szybki i łatwy dostęp do platformy ciężarówki. Pod stopniem znajduje się elastyczny schowek na przedmioty, w tym: apteczkę, lodówkę na przekąski i napoje, zamykany schowek na laptopa i nie tylko. Ta funkcja oszczędzająca miejsce jest możliwa tylko dzięki ultrapłaskiej platformie Canoo.

 

Część ładunkowa z przegrodami: z wykorzystaniem systemu podziału przestrzeni Canoo, zaprojektowanego w celu oddzielenia i zabezpieczenia przedmiotów. Zawiera również modułowe kliny pod koła, aby zabezpieczyć rowery i konfigurowalne mocowania do drabin, dużego sprzętu i innych materiałów.

 

Bagażnik dachowy: ma opcjonalne bagażniki dachowe w różnych rozmiarach, które zapewniają dodatkowe miejsce do przechowywania ładunku.

 

Pick-up został zaprojektowany tak, aby pomieścić różnorodne obudowy kamperów, aby zmieścić się w jak największej liczbie możliwości użycia.Nowy PEUGEOT 408 pierwszy tak dynamiczny fastback w historii marki
Wiadomości | 22.06.22

Nowy PEUGEOT 408 pierwszy tak dynamiczny fastback w historii marki

Peugeot nowej ery oferuje kocią postawę i niepowtarzalny urok, doskonałość inżynieryjną skoncentrowaną na wydajności i inteligentnej elektryfikacji.

Kia zaprezentowała dziś wszystkie szczegóły dotyczące nowego modelu EV3
Premiery | 23.05.24

Kia zaprezentowała dziś wszystkie szczegóły dotyczące nowego modelu EV3

Odważny design, innowacyjna technologia i przełomowe funkcje, EV3 wyznaczają nowe standardy, które nigdy wcześniej nie były spotykane w kompaktowych elektrycznych SUV-ach.

Najpiękniejszy kabriolet na świecie wg Lexusa, LC Convertible
Wiadomości | 21.04.20

Najpiękniejszy kabriolet na świecie wg Lexusa, LC Convertible

Zespół odpowiedzialny za projekt Lexusa LC Convertible miał jasno określoną misję: stworzyć najpiękniejszy na świecie samochód z otwartym dachem. Deklaracja brzmiała jednoznacznie, ale takie zadanie to przecież ogromne wyzwanie. Lexus zdecydował, że nowy samochód powinien zachować istotne motywy stylistyczne modelu LC coupe, zdobywcy wielu międzynarodowych nagród za przyciągającą spojrzenia, wyrafinowaną stylistykę.