Wiadomości | 11.09.20

Grecale tak nazywa się nowy SUV Maserati

Zgodnie z najlepszą tradycją przyszły SUV Maserati ma nazywać się Grecale, po północno-wschodnim wietrze znad Morza Śródziemnego i ma odegrać kluczową rolę dla marki.


Grecale tak nazywa się nowy SUV Maserati

Maserati ma wieloletnią praktykę nazywania swoich samochodów na podstawie najsłynniejszych wiatrów na świecie.

 

Wszystko zaczęło się w 1963 roku od legendarnego Mistrala. To było po Ghibli, Bora, Merak i Khamsin. A w 2016 roku Levante, pierwszy SUV w historii Maserati.

 

Teraz Grecale, silny śródziemnomorski wiatr, który wieje wszystko przed sobą, podobnie jak nowy rewolucyjny model.

 

Grecale powstanie w Cassino i ma odegrać kluczową rolę dla Maserati. W realizację nowej linii produkcyjnej zostanie zainwestowanych około 800 milionów euro.Używane auto elektryczne, czy to dobry pomysł?
Wiadomości | 22.03.22

Używane auto elektryczne, czy to dobry pomysł?

Najczęstszymi powodami, dla których kierowcy wybierają właśnie ten rodzaj auta są m.in. kwestie ekologiczne, wysoki komfort jazdy oraz znacznie niższe koszty eksploatacji.

Volkswagen Beetle GSR, klasyk w żółto-czarnym kolorze
Tuning | 19.12.20

Volkswagen Beetle GSR, klasyk w żółto-czarnym kolorze

GSR to efektowny, sportowy samochód w kolorze trzmiela, który był odpowiedzią na wieloletnie prośby fanów Beetle o bardziej sportową wersję klasycznego coupe.

Crossover Suzuki Ignis Hybrid 2020 po liftingu
Wiadomości | 12.08.20

Crossover Suzuki Ignis Hybrid 2020 po liftingu

Kompaktowy crossover Ignis został wprowadzony na rynek w Wielkiej Brytanii na początku 2017 r. W sierpniu 2020 r. Ignis przeszedł lifting, z kilkoma uderzającymi ulepszeniami stylistycznymi, aby uzyskać bardziej wytrzymały, ultra kompaktowy wygląd SUV-a. z ulepszonym napędem hybrydowym.