Premiery | 18.02.21

Nowy Nissan Qashqai premiera

14 lat po stworzeniu segmentu crossoverów, Qashqai powraca z całkowicie odnowiony. Obejrzyj cyfrową premierę nowego Nissana Qashqai.

Całkowicie nowy Qashqai debiutuje w Europie.

 

14 lat po stworzeniu segmentu crossoverów, Qashqai powraca z całkowicie odnowioną konstrukcją wewnątrz i na zewnątrz, innowacyjnymi technologiami i zelektryfikowanymi układami napędowymi. Pionierski Crossover wyznacza nowy standard w segmencie dzięki atrakcyjnej stylistyce, zaawansowanej technologii i dwóm zelektryfikowanym układom napędowym zapewniającym dynamiczne wrażenia z jazdy.

 

Nissan zaprezentował dziś całkowicie nowy kompaktowy crossover SUV Nissan Qashqai przeznaczony na rynek europejski, który trafi do sprzedaży latem tego roku.

Jako trzecia generacja od debiutu w 2007 roku, nowy Qashqai po raz kolejny ma na celu ustanowienie nowego standardu w segmencie, który był pionierem. Qashqai odkrywa się na nowo, od wewnątrz na zewnątrz, z myślą o dzisiejszych klientach poszukujących niezwykłej atrakcyjności, komfortu, wyrafinowania, wydajności oraz najnowszych, wygodnych i intuicyjnych technologii. Jako najlepiej sprzedający się samochód Nissana na rynku europejskim, Qashqai jest najnowszym pojazdem wprowadzonym w ramach planu transformacji Nissan NEXT, który stawia na zrównoważony rozwój i rentowność w całej globalnej działalności firmy.

 

Dwa dostępne układy napędowe

Całkowicie nowy Qashqai jest wyposażony w 12-woltowy łagodny układ hybrydowy, składający się z 1,3-litrowego silnika turbo i akumulatora litowo-jonowego. System umożliwia wykorzystanie energii odzyskanej podczas zwalniania podczas jazdy, co przyczynia się zarówno do oszczędności paliwa, jak i redukcji emisji CO2.

 

Sprzedaż rozpocznie się od wersji mild-hybrid, a później do wersji e-POWER.Światowa premiera nowej kolekcji Maserati Trofeo
Premiery | 12.08.20

Światowa premiera nowej kolekcji Maserati Trofeo

Dzięki nowej kolekcji Trofeo Ghibli i Quattroporte zmieniają się w super-sedany Maserati

Mercedes-Benz EQC 4x4 ekstremalne auto elektryczne
Elektryczne | 19.10.20

Mercedes-Benz EQC 4x4 ekstremalne auto elektryczne

EQC 4x4? to elektryczny samochód ekstremalny. Mercedes-Benz chce przetestować ograniczenia w tym pojeździe i pokazać, że e-mobilność to nie tylko miejski, ale także możliwy do wyobrażenia off-road.

Światowa premiera modelu Kia EV6
Premiery | 30.03.21

Światowa premiera modelu Kia EV6

EV6 to wizytówka przemian w marce Kia i pierwszy samochód elektryczny typu BEV skonstruowany na nowej platformie podłogowej.