Premiery | 18.02.21

Nowy Nissan Qashqai premiera

14 lat po stworzeniu segmentu crossoverów, Qashqai powraca z całkowicie odnowiony. Obejrzyj cyfrową premierę nowego Nissana Qashqai.

Całkowicie nowy Qashqai debiutuje w Europie.

 

14 lat po stworzeniu segmentu crossoverów, Qashqai powraca z całkowicie odnowioną konstrukcją wewnątrz i na zewnątrz, innowacyjnymi technologiami i zelektryfikowanymi układami napędowymi. Pionierski Crossover wyznacza nowy standard w segmencie dzięki atrakcyjnej stylistyce, zaawansowanej technologii i dwóm zelektryfikowanym układom napędowym zapewniającym dynamiczne wrażenia z jazdy.

 

Nissan zaprezentował dziś całkowicie nowy kompaktowy crossover SUV Nissan Qashqai przeznaczony na rynek europejski, który trafi do sprzedaży latem tego roku.

Jako trzecia generacja od debiutu w 2007 roku, nowy Qashqai po raz kolejny ma na celu ustanowienie nowego standardu w segmencie, który był pionierem. Qashqai odkrywa się na nowo, od wewnątrz na zewnątrz, z myślą o dzisiejszych klientach poszukujących niezwykłej atrakcyjności, komfortu, wyrafinowania, wydajności oraz najnowszych, wygodnych i intuicyjnych technologii. Jako najlepiej sprzedający się samochód Nissana na rynku europejskim, Qashqai jest najnowszym pojazdem wprowadzonym w ramach planu transformacji Nissan NEXT, który stawia na zrównoważony rozwój i rentowność w całej globalnej działalności firmy.

 

Dwa dostępne układy napędowe

Całkowicie nowy Qashqai jest wyposażony w 12-woltowy łagodny układ hybrydowy, składający się z 1,3-litrowego silnika turbo i akumulatora litowo-jonowego. System umożliwia wykorzystanie energii odzyskanej podczas zwalniania podczas jazdy, co przyczynia się zarówno do oszczędności paliwa, jak i redukcji emisji CO2.

 

Sprzedaż rozpocznie się od wersji mild-hybrid, a później do wersji e-POWER.Pierwszy samochód na świecie, który osiągnął osiągi hipersamochodu o zerowej emisji
Super Cars | 15.03.23

Pierwszy samochód na świecie, który osiągnął osiągi hipersamochodu o zerowej emisji

Pininfarina Apricale. Radykalnie nowy projekt doskonale uzupełnia hiperwydajny układ napędowy uzyskany dzięki rewolucyjnej, wodorowej architekturze układu napędowego firmy Viritech.

W pełni elektryczny EX30, najmniejszy SUV w historii Volvo Cars
Wiadomości | 17.05.23

W pełni elektryczny EX30, najmniejszy SUV w historii Volvo Cars

Dzięki Volvo EX30 marka przenosi bezpieczeństwo w mieście na wyższy poziom, tworząc małego SUV-a, który jest idealnym towarzyszem zapewniającym komfortową jazdę.

Pierwsze Bugatti Chiron Super Sport 300+ gotowe do premiery
Super Cars | 23.09.21

Pierwsze Bugatti Chiron Super Sport 300+ gotowe do premiery

Arcydzieło inżynierii, każdy w cenie netto od 3,5 miliona euro. które na nowo przepisuje zasady prędkości i aerodynamiki - najszybsze Bugatti, jakie kiedykolwiek wyprodukowano.