Premiery | 18.02.21

Nowy Nissan Qashqai premiera

14 lat po stworzeniu segmentu crossoverów, Qashqai powraca z całkowicie odnowiony. Obejrzyj cyfrową premierę nowego Nissana Qashqai.

Całkowicie nowy Qashqai debiutuje w Europie.

 

14 lat po stworzeniu segmentu crossoverów, Qashqai powraca z całkowicie odnowioną konstrukcją wewnątrz i na zewnątrz, innowacyjnymi technologiami i zelektryfikowanymi układami napędowymi. Pionierski Crossover wyznacza nowy standard w segmencie dzięki atrakcyjnej stylistyce, zaawansowanej technologii i dwóm zelektryfikowanym układom napędowym zapewniającym dynamiczne wrażenia z jazdy.

 

Nissan zaprezentował dziś całkowicie nowy kompaktowy crossover SUV Nissan Qashqai przeznaczony na rynek europejski, który trafi do sprzedaży latem tego roku.

Jako trzecia generacja od debiutu w 2007 roku, nowy Qashqai po raz kolejny ma na celu ustanowienie nowego standardu w segmencie, który był pionierem. Qashqai odkrywa się na nowo, od wewnątrz na zewnątrz, z myślą o dzisiejszych klientach poszukujących niezwykłej atrakcyjności, komfortu, wyrafinowania, wydajności oraz najnowszych, wygodnych i intuicyjnych technologii. Jako najlepiej sprzedający się samochód Nissana na rynku europejskim, Qashqai jest najnowszym pojazdem wprowadzonym w ramach planu transformacji Nissan NEXT, który stawia na zrównoważony rozwój i rentowność w całej globalnej działalności firmy.

 

Dwa dostępne układy napędowe

Całkowicie nowy Qashqai jest wyposażony w 12-woltowy łagodny układ hybrydowy, składający się z 1,3-litrowego silnika turbo i akumulatora litowo-jonowego. System umożliwia wykorzystanie energii odzyskanej podczas zwalniania podczas jazdy, co przyczynia się zarówno do oszczędności paliwa, jak i redukcji emisji CO2.

 

Sprzedaż rozpocznie się od wersji mild-hybrid, a później do wersji e-POWER.Światową premierą zupełnie nowego kompaktowego SUV-a smarta #1
Premiery | 09.04.22

Światową premierą zupełnie nowego kompaktowego SUV-a smarta #1

Nowy design, nowa technologia i nowe podejście do stworzenia miejskiego towarzysza kształtują formę smarta #1.

Mercedes-EQ zaprezentuje w pełni elektryczną luksusową limuzynę EQS
Wiadomości | 31.03.21

Mercedes-EQ zaprezentuje w pełni elektryczną luksusową limuzynę EQS

EQS zostanie wprowadzony na rynek późnym latem i wyznaczy nowe standardy w ofensywie modelowej Mercedes-EQ.

Mitsubishi prezentuje nową stylizację Eclipse Cross
Wiadomości | 15.10.20

Mitsubishi prezentuje nową stylizację Eclipse Cross

Nowy model benzynowy ECLIPSE CROSS pojawi się po raz pierwszy w Australii i Nowej Zelandii w listopadzie, a wariant PHEV będzie dostępny w 2021 r. Zarówno wersje benzynowe, jak i PHEV rozpoczynają się dziś w Japonii w przedsprzedaży i będą dostępne jeszcze w tym roku. W Ameryce Północnej model benzynowy zadebiutuje w pierwszym kwartale 2021 roku; Obecnie nie ma planów dodania modelu PHEV na ten rynek.