Premiery | 17.05.20

Kicks e-POWER Nissan pokazał w Tajlandii całkiem nowego SUV-a

Całkowicie nowy kompaktowy SUV po raz pierwszy w Tajlandii oferuje nagradzaną technologię e-POWER jako innowacyjny pomost techniczny dla klientów tajlandzkich w stosunku do pojazdów elektrycznych.


Kicks e-POWER Nissan pokazał w Tajlandii całkiem nowego SUV-a

Nissan Kicks e-POWER, zupełnie nowy kompaktowy SUV, który daje kierowcom moc i osiągi samochodu elektrycznego, zadebiutował w Tajlandii. Jest to regionalna impreza premierowa Nissana oraz światowy debiut nowego modelu Nissana: Nissan Kicks e-POWER. Wyposażony w e-POWER, rewolucyjny zelektryfikowany układ napędowy po raz pierwszy wprowadzony przez Nissana w Japonii, nowy Nissan Kicks jest produkowany w Tajlandii i doskonale dostosowany do stylu życia klientów miejskich.

 Wielokrotnie nagradzana technologia e-POWER firmy Nissan zapewnia w pełni elektryczny napęd silnika, co oznacza, że ??koła napędzane są całkowicie przez silnik elektryczny. Moc z wysokowydajnego akumulatora jest dostarczana do kompaktowego zespołu napędowego e-POWER zawierającego silnik benzynowy, generator prądu, falownik i silnik.

Charakterystyczny model został zaprojektowany z myślą o potrzebach singli, par lub młodych rodzin, które szukają wyjątkowej stylizacji, przestronności, najnowocześniejszej technologii, inteligentnej funkcjonalności i zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa w przystępnej cenie.

Tajlandia jest pierwszym krajem, który wyprodukował technologię e-POWER Nissana po Japonii i jednym z pierwszych, który ją wprowadził, zapewniając tajlandzkim klientom techniczny pomost do przyjęcia pojazdów elektrycznych - zużywających mniej energii, z lepszym zużyciem paliwa, a jednocześnie silnymi osiągami i przyspieszeniem.KTM X-BOW Odkryj zupełnie nowy concept car
Concept Cars | 24.10.20

KTM X-BOW Odkryj zupełnie nowy concept car

GTX & GT2 concept to pierwsze samochody wyścigowe GT, w których połączono homologowaną kabinę typu monocoque z homologowaną klatką bezpieczeństwa GT i fotelem wyścigowym z włókna węglowego. Wideo

VW Nivus zmiksowany nowy model samochodu prosto z Brazylii
Wiadomości | 17.04.20

VW Nivus zmiksowany nowy model samochodu prosto z Brazylii

(Aktualizacja 28.05.2020. Pełna premiera pod tym linkiem: https://autoshow.media/news/volkswagen-nivus-swiatowa-premiera-nowego-modelu-prosto-z-brazylii ) Brazylijski MIX. Nowe miejskie coupé? Crossover? SUV coupe? Nowy projekt samochodu? Nivus to wszystko po trochu. Brazylijski oddział Volkswagena przygotował kolejną zapowiedź nowego modelu. Nowy Volkswagen Nivus zainauguruje nowy segment, oferując innowacyjne wzornictwo i technologie z segmentu premium. Model jest w końcowej fazie testów i zostanie wprowadzony na rynek w pierwszej połowie tego roku w Brazylii. Od drugiego semestru dotrze do innych krajów w regionie Ameryki Południowej.

Uderzający nowy projekt wnętrza Acura MDX pokazany przed światowym debiutem
Wiadomości | 09.10.20

Uderzający nowy projekt wnętrza Acura MDX pokazany przed światowym debiutem

Nowy flagowy SUV Acura to milowy krok naprzód w zakresie projektowania wnętrz, najwyższej jakości wykonania i technologii, wirtualna premiera w środę 14 października