Premiery | 17.05.20

Kicks e-POWER Nissan pokazał w Tajlandii całkiem nowego SUV-a

Całkowicie nowy kompaktowy SUV po raz pierwszy w Tajlandii oferuje nagradzaną technologię e-POWER jako innowacyjny pomost techniczny dla klientów tajlandzkich w stosunku do pojazdów elektrycznych.


Kicks e-POWER Nissan pokazał w Tajlandii całkiem nowego SUV-a

Nissan Kicks e-POWER, zupełnie nowy kompaktowy SUV, który daje kierowcom moc i osiągi samochodu elektrycznego, zadebiutował w Tajlandii. Jest to regionalna impreza premierowa Nissana oraz światowy debiut nowego modelu Nissana: Nissan Kicks e-POWER. Wyposażony w e-POWER, rewolucyjny zelektryfikowany układ napędowy po raz pierwszy wprowadzony przez Nissana w Japonii, nowy Nissan Kicks jest produkowany w Tajlandii i doskonale dostosowany do stylu życia klientów miejskich.

 Wielokrotnie nagradzana technologia e-POWER firmy Nissan zapewnia w pełni elektryczny napęd silnika, co oznacza, że ??koła napędzane są całkowicie przez silnik elektryczny. Moc z wysokowydajnego akumulatora jest dostarczana do kompaktowego zespołu napędowego e-POWER zawierającego silnik benzynowy, generator prądu, falownik i silnik.

Charakterystyczny model został zaprojektowany z myślą o potrzebach singli, par lub młodych rodzin, które szukają wyjątkowej stylizacji, przestronności, najnowocześniejszej technologii, inteligentnej funkcjonalności i zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa w przystępnej cenie.

Tajlandia jest pierwszym krajem, który wyprodukował technologię e-POWER Nissana po Japonii i jednym z pierwszych, który ją wprowadził, zapewniając tajlandzkim klientom techniczny pomost do przyjęcia pojazdów elektrycznych - zużywających mniej energii, z lepszym zużyciem paliwa, a jednocześnie silnymi osiągami i przyspieszeniem.Wkrótce premiera Gordon Murray T.50
Wiadomości | 19.02.21

Wkrótce premiera Gordon Murray T.50

Oczekiwanie na premierę supersamochodu dobiega końca, T.50 wkrótce zostanie pokazane.

KIA Carnival wkrótce premiera nowego minivana
Wiadomości | 15.02.21

KIA Carnival wkrótce premiera nowego minivana

Całkowicie nowy, wielofunkcyjny model. Trzyrzędowy, siedmio- lub ośmioosobowy z silnikiem V6 o mocy 290 KM.

Ford Mustang MACH-E o mocy 1400 KM w pełni elektryczny prototyp od Ford Performance i RTR
Tuning | 22.07.20

Ford Mustang MACH-E o mocy 1400 KM w pełni elektryczny prototyp od Ford Performance i RTR

Jedyny w swoim rodzaju prototyp opracowany we współpracy z RTR Vehicles w celu zademonstrowania możliwości napędu elektrycznego. Wideo