Premiery | 17.05.20

Kicks e-POWER Nissan pokazał w Tajlandii całkiem nowego SUV-a

Całkowicie nowy kompaktowy SUV po raz pierwszy w Tajlandii oferuje nagradzaną technologię e-POWER jako innowacyjny pomost techniczny dla klientów tajlandzkich w stosunku do pojazdów elektrycznych.


Kicks e-POWER Nissan pokazał w Tajlandii całkiem nowego SUV-a

Nissan Kicks e-POWER, zupełnie nowy kompaktowy SUV, który daje kierowcom moc i osiągi samochodu elektrycznego, zadebiutował w Tajlandii. Jest to regionalna impreza premierowa Nissana oraz światowy debiut nowego modelu Nissana: Nissan Kicks e-POWER. Wyposażony w e-POWER, rewolucyjny zelektryfikowany układ napędowy po raz pierwszy wprowadzony przez Nissana w Japonii, nowy Nissan Kicks jest produkowany w Tajlandii i doskonale dostosowany do stylu życia klientów miejskich.

 Wielokrotnie nagradzana technologia e-POWER firmy Nissan zapewnia w pełni elektryczny napęd silnika, co oznacza, że ??koła napędzane są całkowicie przez silnik elektryczny. Moc z wysokowydajnego akumulatora jest dostarczana do kompaktowego zespołu napędowego e-POWER zawierającego silnik benzynowy, generator prądu, falownik i silnik.

Charakterystyczny model został zaprojektowany z myślą o potrzebach singli, par lub młodych rodzin, które szukają wyjątkowej stylizacji, przestronności, najnowocześniejszej technologii, inteligentnej funkcjonalności i zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa w przystępnej cenie.

Tajlandia jest pierwszym krajem, który wyprodukował technologię e-POWER Nissana po Japonii i jednym z pierwszych, który ją wprowadził, zapewniając tajlandzkim klientom techniczny pomost do przyjęcia pojazdów elektrycznych - zużywających mniej energii, z lepszym zużyciem paliwa, a jednocześnie silnymi osiągami i przyspieszeniem.Zupełnie nowy Ford F-150
Premiery | 26.06.20

Zupełnie nowy Ford F-150

Zupełnie nowy F-150 został specjalnie zaprojektowany od podstaw - przeprojektowany, aby był najtwardszym, najbardziej produktywnym F-150 w historii, a celem była najmocniejsza ciężarówka w swojej klasie.

Nowe Lamborghini V10
Wiadomości | 13.11.20

Nowe Lamborghini V10

Z toru na drogę przybywa nowe dzieło Automobili Lamborghini.

Światowa premiera zupełnie nowego Lexusa LM
Premiery | 18.04.23

Światowa premiera zupełnie nowego Lexusa LM

Podczas targów Auto Shanghai 2023 Lexus świętował premierę zupełnie nowego flagowego minivana, Lexusa LM drugiej generacji, który zostanie wprowadzony na rynek w ponad 60 krajach.