Premiery | 17.05.20

Kicks e-POWER Nissan pokazał w Tajlandii całkiem nowego SUV-a

Całkowicie nowy kompaktowy SUV po raz pierwszy w Tajlandii oferuje nagradzaną technologię e-POWER jako innowacyjny pomost techniczny dla klientów tajlandzkich w stosunku do pojazdów elektrycznych.


Kicks e-POWER Nissan pokazał w Tajlandii całkiem nowego SUV-a

Nissan Kicks e-POWER, zupełnie nowy kompaktowy SUV, który daje kierowcom moc i osiągi samochodu elektrycznego, zadebiutował w Tajlandii. Jest to regionalna impreza premierowa Nissana oraz światowy debiut nowego modelu Nissana: Nissan Kicks e-POWER. Wyposażony w e-POWER, rewolucyjny zelektryfikowany układ napędowy po raz pierwszy wprowadzony przez Nissana w Japonii, nowy Nissan Kicks jest produkowany w Tajlandii i doskonale dostosowany do stylu życia klientów miejskich.

 Wielokrotnie nagradzana technologia e-POWER firmy Nissan zapewnia w pełni elektryczny napęd silnika, co oznacza, że ??koła napędzane są całkowicie przez silnik elektryczny. Moc z wysokowydajnego akumulatora jest dostarczana do kompaktowego zespołu napędowego e-POWER zawierającego silnik benzynowy, generator prądu, falownik i silnik.

Charakterystyczny model został zaprojektowany z myślą o potrzebach singli, par lub młodych rodzin, które szukają wyjątkowej stylizacji, przestronności, najnowocześniejszej technologii, inteligentnej funkcjonalności i zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa w przystępnej cenie.

Tajlandia jest pierwszym krajem, który wyprodukował technologię e-POWER Nissana po Japonii i jednym z pierwszych, który ją wprowadził, zapewniając tajlandzkim klientom techniczny pomost do przyjęcia pojazdów elektrycznych - zużywających mniej energii, z lepszym zużyciem paliwa, a jednocześnie silnymi osiągami i przyspieszeniem.Zupełnie nowy PEUGEOT 308 SW
Wiadomości | 22.06.21

Zupełnie nowy PEUGEOT 308 SW

Wyrazista stylistyka o rasowych kształtach oraz wyrafinowanym designem tyłu. Jest funkcjonalny oraz nadzwyczaj nowoczesny.

Długa tradycja samochodów elektrycznych marki Opel.
Wiadomości | 07.04.20

Długa tradycja samochodów elektrycznych marki Opel.

Historia ponad pięciu dekad badań nad elektrycznymi systemami napędu. Opel stawia na elektryczność: cała gama modelowa zelektryfikowana do 2024 roku.

Polestar przedstawia kolejne zdjęcie modelu Polestar 3 i potwierdza plany rozwoju
Wiadomości | 03.12.21

Polestar przedstawia kolejne zdjęcie modelu Polestar 3 i potwierdza plany rozwoju

Polestar 3, który zostanie wprowadzony na rynek w 2022 r. na nowo zdefiniuje SUV-y w erze elektrycznej i będzie produkowany w USA.