Premiery | 05.11.20

Nowy Nissan Navara światowa premiera online

Poznaj nowego Nissana Navarę. Dzięki zaawansowanym funkcjom Nissan Intelligent Mobility pickup zapewnia wyższy poziom bezpieczeństwa, komfortu i przyjemności z jazdy.

Nowy Nissan Navara jest wyposażony w najnowsze technologie i świeżą stylistykę. Opierając się na tradycji pickupów Nissana, nowy model to najbardziej zaawansowana Navara w historii.

Nissan zaprezentował dziś nowego pickupa - Nissan Navara, który zapewnia wyższy poziom bezpieczeństwa, komfortu i przyjemności z jazdy, a jednocześnie zapewnia trwałość, niezawodność i wszechstronność.

Pickup, znany jako Nissan Frontier w Meksyku i Ameryce Południowej, stanowi kolejny kamień milowy w planie transformacji NEXT firmy.

Przez wiele dziesięcioleci, od kiedy pierwszy pickup Nissana wyjechał na drogi, Nissan Navara nadal towarzyszy klientom i wspiera ich w wielu aspektach ich życia.

Opierając się na ponad 80-letnim doświadczeniu Nissana w pickupach, pozostaje wierny przekonaniu firmy, że dostarcza zaawansowane technologie jak największej liczbie klientów.

Nowy Nissan Navara, niezawodny partner w pracy i podróży, jest wyposażony w wiele najlepszych w swojej klasie technologii, w tym szereg funkcji Nissan Intelligent Mobility i systemów bezpieczeństwa, dzięki czemu jest to najbardziej zaawansowana Navara.

Wśród funkcji Nissan Intelligent Mobility, które będą dostępne w globalnej gamie Navara i Frontier, jest inteligentne ostrzeganie przed kolizją, które monitoruje drugi pojazd z przodu oraz pojazd bezpośrednio z przodu, aby zmniejszyć ryzyko wypadków z udziałem wielu samochodów. Inteligentne hamowanie awaryjne aktywuje hamulce, aby uniknąć kolizji, zmniejszając stres związany z jazdą w ruchu ulicznym lub na ruchliwych ulicach.Pininfarina TEOREMA Virtual Concept Car
Concept Cars | 14.07.21

Pininfarina TEOREMA Virtual Concept Car

Pierwszy całkowicie opracowany przy użyciu technologii VR futurystyczny samochód koncepcyjny.

Toyota Gazoo Racing przedstawia GR GT3 Concept
Concept Cars | 14.01.22

Toyota Gazoo Racing przedstawia GR GT3 Concept

Tokyo Auto Salon 2022. GR GT3 Concept to samochód dla pasjonatów wyścigów oparty na doświadczeniu Toyoty w motorsporcie.

Wirtualny spacer z marką Volkswagen podczas targów w Genewie
Wiadomości | 10.04.20

Wirtualny spacer z marką Volkswagen podczas targów w Genewie

Po odwołaniu tegorocznej wystawy samochodowej w Genewie (GIMS 2020), marka Volkswagen zdecydowała się udostępnić projekt własnego stoiska w internecie.