Premiery | 05.11.20

Nowy Nissan Navara światowa premiera online

Poznaj nowego Nissana Navarę. Dzięki zaawansowanym funkcjom Nissan Intelligent Mobility pickup zapewnia wyższy poziom bezpieczeństwa, komfortu i przyjemności z jazdy.

Nowy Nissan Navara jest wyposażony w najnowsze technologie i świeżą stylistykę. Opierając się na tradycji pickupów Nissana, nowy model to najbardziej zaawansowana Navara w historii.

Nissan zaprezentował dziś nowego pickupa - Nissan Navara, który zapewnia wyższy poziom bezpieczeństwa, komfortu i przyjemności z jazdy, a jednocześnie zapewnia trwałość, niezawodność i wszechstronność.

Pickup, znany jako Nissan Frontier w Meksyku i Ameryce Południowej, stanowi kolejny kamień milowy w planie transformacji NEXT firmy.

Przez wiele dziesięcioleci, od kiedy pierwszy pickup Nissana wyjechał na drogi, Nissan Navara nadal towarzyszy klientom i wspiera ich w wielu aspektach ich życia.

Opierając się na ponad 80-letnim doświadczeniu Nissana w pickupach, pozostaje wierny przekonaniu firmy, że dostarcza zaawansowane technologie jak największej liczbie klientów.

Nowy Nissan Navara, niezawodny partner w pracy i podróży, jest wyposażony w wiele najlepszych w swojej klasie technologii, w tym szereg funkcji Nissan Intelligent Mobility i systemów bezpieczeństwa, dzięki czemu jest to najbardziej zaawansowana Navara.

Wśród funkcji Nissan Intelligent Mobility, które będą dostępne w globalnej gamie Navara i Frontier, jest inteligentne ostrzeganie przed kolizją, które monitoruje drugi pojazd z przodu oraz pojazd bezpośrednio z przodu, aby zmniejszyć ryzyko wypadków z udziałem wielu samochodów. Inteligentne hamowanie awaryjne aktywuje hamulce, aby uniknąć kolizji, zmniejszając stres związany z jazdą w ruchu ulicznym lub na ruchliwych ulicach.Citroen przedstawia nowego C3 opracowanego i wyprodukowanego w Ameryce Południowej
Premiery | 16.09.21

Citroen przedstawia nowego C3 opracowanego i wyprodukowanego w Ameryce Południowej

Citroen wzmacnia swój międzynarodowy wymiar, prezentując nowego C3, wszechstronnego hatchbacka, który przyczyni się do umocnienia obecności marki w Ameryce Południowej.

Co wiemy o nowej Toyocie GT86?
Wiadomości | 02.04.20

Co wiemy o nowej Toyocie GT86?

Najpierw powrót Supry, teraz hot hatch GR Yaris ? ostatnimi laty w sportowym dziale Toyoty dzieje się wyjątkowo dużo. I wygląda na to, że w przyszłości będzie działo się jeszcze więcej.

Toyota prezentuje nowego Yarisa Cross Adventure Premiere Edition
Wiadomości | 29.03.21

Toyota prezentuje nowego Yarisa Cross Adventure Premiere Edition

Toyota po raz pierwszy prezentuje ten model, która podkreśla jego charakter prawdziwego SUV-a.