Premiery | 05.11.20

Nowy Nissan Navara światowa premiera online

Poznaj nowego Nissana Navarę. Dzięki zaawansowanym funkcjom Nissan Intelligent Mobility pickup zapewnia wyższy poziom bezpieczeństwa, komfortu i przyjemności z jazdy.

Nowy Nissan Navara jest wyposażony w najnowsze technologie i świeżą stylistykę. Opierając się na tradycji pickupów Nissana, nowy model to najbardziej zaawansowana Navara w historii.

Nissan zaprezentował dziś nowego pickupa - Nissan Navara, który zapewnia wyższy poziom bezpieczeństwa, komfortu i przyjemności z jazdy, a jednocześnie zapewnia trwałość, niezawodność i wszechstronność.

Pickup, znany jako Nissan Frontier w Meksyku i Ameryce Południowej, stanowi kolejny kamień milowy w planie transformacji NEXT firmy.

Przez wiele dziesięcioleci, od kiedy pierwszy pickup Nissana wyjechał na drogi, Nissan Navara nadal towarzyszy klientom i wspiera ich w wielu aspektach ich życia.

Opierając się na ponad 80-letnim doświadczeniu Nissana w pickupach, pozostaje wierny przekonaniu firmy, że dostarcza zaawansowane technologie jak największej liczbie klientów.

Nowy Nissan Navara, niezawodny partner w pracy i podróży, jest wyposażony w wiele najlepszych w swojej klasie technologii, w tym szereg funkcji Nissan Intelligent Mobility i systemów bezpieczeństwa, dzięki czemu jest to najbardziej zaawansowana Navara.

Wśród funkcji Nissan Intelligent Mobility, które będą dostępne w globalnej gamie Navara i Frontier, jest inteligentne ostrzeganie przed kolizją, które monitoruje drugi pojazd z przodu oraz pojazd bezpośrednio z przodu, aby zmniejszyć ryzyko wypadków z udziałem wielu samochodów. Inteligentne hamowanie awaryjne aktywuje hamulce, aby uniknąć kolizji, zmniejszając stres związany z jazdą w ruchu ulicznym lub na ruchliwych ulicach.BMW wprowadza na drogi samochody wodorowe
Wiadomości | 27.02.23

BMW wprowadza na drogi samochody wodorowe

Po czterech latach prac rozwojowych projekt rozwojowy BMW iX5 Hydrogen wchodzi w kolejną kluczową fazę.

Całkowicie przeprojektowany F-150 Raptor
Premiery | 03.02.21

Całkowicie przeprojektowany F-150 Raptor

Ford, amerykański lider w dziedzinie ciężarówek, stworzył ikonę off-roadu w 2009 roku. A dziś zaprezentował nowego F-150 Raptor trzeciej generacji.

Całkowicie elektryczny, nowy Citroen C3 czwartej generacji
Premiery | 17.10.23

Całkowicie elektryczny, nowy Citroen C3 czwartej generacji

Pierwszy europejski niedrogi samochód elektryczny oferuje najlepszy w swojej klasie komfort, wyjątkowy poziom wyposażenia i będzie jeszcze bardziej przystępny cenowo, począwszy od 19 990 euro.