Premiery | 07.12.20

Nowy Nissan Armada premiera online

Nowy wygląd zewnętrzny oraz wnętrze, ulepszone funkcje bezpieczeństwa, potężny silnik V8 o pojemności 5,6 litra, przeznaczony dla rodzin żądnych przygód, które tego wszystkiego oczekują, zwłaszcza od SUV-ów.

Armada zyskała reputację prawdziwie rodzinnego pojazdu gotowego na przygody do użytku codziennego i weekendowego - z wygodnymi siedzeniami dla maksymalnie ośmiu osób i elastyczną przestrzenią ładunkową. W nowej Armadzie 2021 Nissan oferuje jeszcze wyższy poziom autentycznych możliwości, zaawansowaną technologię i styl premium, komfort i łączność z flagowym SUV-em marki.

 

Armada 2021 ma gruntownie przeprojektowany wygląd zewnętrzny, który obejmuje nową kratkę, maskę, przednie błotniki, przednie i tylne zderzaki, nowe reflektory LED i tylne światła oraz jeden nowy kolor nadwozia. Jest to również pierwszy pojazd z nowym logo Nissana.

 

Wewnątrz, nowoczesne przeprojektowane wnętrze oferuje uproszczone codzienne użytkowanie i lepsze wrażenia dla kierowcy i pasażerów. Przeprojektowana konsola centralna jest zakotwiczona w nowym, standardowym 12,3-calowym wyświetlaczu kolorowym - największym w klasie3 - z płynną technologią zapewniającą łączność, taką jak standardowe Wi-Fi, standardowe bezprzewodowe Apple CarPlay® i dostępne bezprzewodowe ładowanie smartfonów.

 

Nowa Armada jest wyposażona w wiele standardowych technologii bezpieczeństwa, w tym Nissan Safety Shield® 360 oraz takie funkcje, jak inteligentna interwencja na pas ruchu, inteligentne ostrzeganie przed kolizją i interwencja w martwym polu.

 

Napędzany sprawdzonym 5,6-litrowym silnikiem Endurance® V8, Armada 2021 oferuje najlepszą w swojej klasie1 standardową moc 400 koni mechanicznych i najlepszą w swojej klasie2 standard 8500 funtów. maksymalna zdolność holowania. Po raz pierwszy dodaje zintegrowany kontroler hamulca przyczepy z odbiornikiem haka holowniczego i kontrolą kołysania przyczepy.Rolls Royce Uriel od West Coast Customs
Tuning | 19.02.21

Rolls Royce Uriel od West Coast Customs

Justin Bieber właśnie odebrał jedyny egzemplarz samochodu, który wymagał 3 lat pracy.

Toyota bZ4X Concept
Concept Cars | 19.04.21

Toyota bZ4X Concept

Światowa premiera koncepcyjnego elektrycznego SUV-a opracowanego razem z Subaru Corporation.

Nissan NEXT 10 nowych modeli w 20 miesięcy
Wiadomości | 05.02.21

Nissan NEXT 10 nowych modeli w 20 miesięcy

Nissan świętował światowy debiut dwóch swoich najbardziej kultowych modeli w USA.