Premiery | 07.12.20

Nowy Nissan Armada premiera online

Nowy wygląd zewnętrzny oraz wnętrze, ulepszone funkcje bezpieczeństwa, potężny silnik V8 o pojemności 5,6 litra, przeznaczony dla rodzin żądnych przygód, które tego wszystkiego oczekują, zwłaszcza od SUV-ów.

Armada zyskała reputację prawdziwie rodzinnego pojazdu gotowego na przygody do użytku codziennego i weekendowego - z wygodnymi siedzeniami dla maksymalnie ośmiu osób i elastyczną przestrzenią ładunkową. W nowej Armadzie 2021 Nissan oferuje jeszcze wyższy poziom autentycznych możliwości, zaawansowaną technologię i styl premium, komfort i łączność z flagowym SUV-em marki.

 

Armada 2021 ma gruntownie przeprojektowany wygląd zewnętrzny, który obejmuje nową kratkę, maskę, przednie błotniki, przednie i tylne zderzaki, nowe reflektory LED i tylne światła oraz jeden nowy kolor nadwozia. Jest to również pierwszy pojazd z nowym logo Nissana.

 

Wewnątrz, nowoczesne przeprojektowane wnętrze oferuje uproszczone codzienne użytkowanie i lepsze wrażenia dla kierowcy i pasażerów. Przeprojektowana konsola centralna jest zakotwiczona w nowym, standardowym 12,3-calowym wyświetlaczu kolorowym - największym w klasie3 - z płynną technologią zapewniającą łączność, taką jak standardowe Wi-Fi, standardowe bezprzewodowe Apple CarPlay® i dostępne bezprzewodowe ładowanie smartfonów.

 

Nowa Armada jest wyposażona w wiele standardowych technologii bezpieczeństwa, w tym Nissan Safety Shield® 360 oraz takie funkcje, jak inteligentna interwencja na pas ruchu, inteligentne ostrzeganie przed kolizją i interwencja w martwym polu.

 

Napędzany sprawdzonym 5,6-litrowym silnikiem Endurance® V8, Armada 2021 oferuje najlepszą w swojej klasie1 standardową moc 400 koni mechanicznych i najlepszą w swojej klasie2 standard 8500 funtów. maksymalna zdolność holowania. Po raz pierwszy dodaje zintegrowany kontroler hamulca przyczepy z odbiornikiem haka holowniczego i kontrolą kołysania przyczepy.Nissan i NISMO ujawnia Nissana Z GT4
MotorSport | 28.09.22

Nissan i NISMO ujawnia Nissana Z GT4

Kontynuując historię i legendę legendarnego samochodu sportowego, Nissan Motorsports zaprezentował dzisiaj Nissana Z GT4, opartego na zupełnie nowym Nissanie Z.

Mitsubishi prezentuje nową stylizację Eclipse Cross
Wiadomości | 15.10.20

Mitsubishi prezentuje nową stylizację Eclipse Cross

Nowy model benzynowy ECLIPSE CROSS pojawi się po raz pierwszy w Australii i Nowej Zelandii w listopadzie, a wariant PHEV będzie dostępny w 2021 r. Zarówno wersje benzynowe, jak i PHEV rozpoczynają się dziś w Japonii w przedsprzedaży i będą dostępne jeszcze w tym roku. W Ameryce Północnej model benzynowy zadebiutuje w pierwszym kwartale 2021 roku; Obecnie nie ma planów dodania modelu PHEV na ten rynek.

100% elektryczny Citroen AMI
Wiadomości | 29.04.20

100% elektryczny Citroen AMI

27 lutego Citroën zaprezentował Ami, 100% electric, przełomowe i innowacyjne rozwiązanie mobilności w mieście dostępne dla wszystkich. Ami jest drugim pojazdem ofensywy elektrycznej rozpoczętej przez Citroëna w 2020 roku. Dzięki Ami Citroën oferuje wyjątkową odpowiedź na wyzwanie mobilności w mieście, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców miast. Ami to indywidualne rozwiązanie mobilności, jest w 100% elektryczny i dostępny dla wszystkich.