Premiery | 07.12.20

Nowy Nissan Armada premiera online

Nowy wygląd zewnętrzny oraz wnętrze, ulepszone funkcje bezpieczeństwa, potężny silnik V8 o pojemności 5,6 litra, przeznaczony dla rodzin żądnych przygód, które tego wszystkiego oczekują, zwłaszcza od SUV-ów.

Armada zyskała reputację prawdziwie rodzinnego pojazdu gotowego na przygody do użytku codziennego i weekendowego - z wygodnymi siedzeniami dla maksymalnie ośmiu osób i elastyczną przestrzenią ładunkową. W nowej Armadzie 2021 Nissan oferuje jeszcze wyższy poziom autentycznych możliwości, zaawansowaną technologię i styl premium, komfort i łączność z flagowym SUV-em marki.

 

Armada 2021 ma gruntownie przeprojektowany wygląd zewnętrzny, który obejmuje nową kratkę, maskę, przednie błotniki, przednie i tylne zderzaki, nowe reflektory LED i tylne światła oraz jeden nowy kolor nadwozia. Jest to również pierwszy pojazd z nowym logo Nissana.

 

Wewnątrz, nowoczesne przeprojektowane wnętrze oferuje uproszczone codzienne użytkowanie i lepsze wrażenia dla kierowcy i pasażerów. Przeprojektowana konsola centralna jest zakotwiczona w nowym, standardowym 12,3-calowym wyświetlaczu kolorowym - największym w klasie3 - z płynną technologią zapewniającą łączność, taką jak standardowe Wi-Fi, standardowe bezprzewodowe Apple CarPlay® i dostępne bezprzewodowe ładowanie smartfonów.

 

Nowa Armada jest wyposażona w wiele standardowych technologii bezpieczeństwa, w tym Nissan Safety Shield® 360 oraz takie funkcje, jak inteligentna interwencja na pas ruchu, inteligentne ostrzeganie przed kolizją i interwencja w martwym polu.

 

Napędzany sprawdzonym 5,6-litrowym silnikiem Endurance® V8, Armada 2021 oferuje najlepszą w swojej klasie1 standardową moc 400 koni mechanicznych i najlepszą w swojej klasie2 standard 8500 funtów. maksymalna zdolność holowania. Po raz pierwszy dodaje zintegrowany kontroler hamulca przyczepy z odbiornikiem haka holowniczego i kontrolą kołysania przyczepy.Nowe Polo GTI nowoczesny samochód sportowy z tradycją
Wiadomości | 30.06.21

Nowe Polo GTI nowoczesny samochód sportowy z tradycją

W kwietniu Volkswagen zaprezentował najnowszy etap ewolucji szóstej generacji Polo. Teraz pojawia się jego najbardziej sportowa wersja: nowe Polo GTI.

Cała prawda o wyjątkowych i zaawansowanych technologicznie materiałach we wnętrzu McLarena GT
Wiadomości | 16.05.20

Cała prawda o wyjątkowych i zaawansowanych technologicznie materiałach we wnętrzu McLarena GT

Filozofia designu McLarena wszystko ma swój cel napędza nowe rozwiązania stosowane we wnętrzach samochodów, m.in. wykorzystanie kaszmiru, tkaniny SuperFabric oraz różnych rodzajów skór

Limitowana edycja Bugatti Baby czyli coś dla kolekcjonerów
Wiadomości | 24.07.20

Limitowana edycja Bugatti Baby czyli coś dla kolekcjonerów

Limitowana edycja Bugatti 500 sztuk trafia teraz do produkcji seryjnej i ma większe tempo, niż można by się spodziewać.