Premiery | 07.12.20

Nowy Nissan Armada premiera online

Nowy wygląd zewnętrzny oraz wnętrze, ulepszone funkcje bezpieczeństwa, potężny silnik V8 o pojemności 5,6 litra, przeznaczony dla rodzin żądnych przygód, które tego wszystkiego oczekują, zwłaszcza od SUV-ów.

Armada zyskała reputację prawdziwie rodzinnego pojazdu gotowego na przygody do użytku codziennego i weekendowego - z wygodnymi siedzeniami dla maksymalnie ośmiu osób i elastyczną przestrzenią ładunkową. W nowej Armadzie 2021 Nissan oferuje jeszcze wyższy poziom autentycznych możliwości, zaawansowaną technologię i styl premium, komfort i łączność z flagowym SUV-em marki.

 

Armada 2021 ma gruntownie przeprojektowany wygląd zewnętrzny, który obejmuje nową kratkę, maskę, przednie błotniki, przednie i tylne zderzaki, nowe reflektory LED i tylne światła oraz jeden nowy kolor nadwozia. Jest to również pierwszy pojazd z nowym logo Nissana.

 

Wewnątrz, nowoczesne przeprojektowane wnętrze oferuje uproszczone codzienne użytkowanie i lepsze wrażenia dla kierowcy i pasażerów. Przeprojektowana konsola centralna jest zakotwiczona w nowym, standardowym 12,3-calowym wyświetlaczu kolorowym - największym w klasie3 - z płynną technologią zapewniającą łączność, taką jak standardowe Wi-Fi, standardowe bezprzewodowe Apple CarPlay® i dostępne bezprzewodowe ładowanie smartfonów.

 

Nowa Armada jest wyposażona w wiele standardowych technologii bezpieczeństwa, w tym Nissan Safety Shield® 360 oraz takie funkcje, jak inteligentna interwencja na pas ruchu, inteligentne ostrzeganie przed kolizją i interwencja w martwym polu.

 

Napędzany sprawdzonym 5,6-litrowym silnikiem Endurance® V8, Armada 2021 oferuje najlepszą w swojej klasie1 standardową moc 400 koni mechanicznych i najlepszą w swojej klasie2 standard 8500 funtów. maksymalna zdolność holowania. Po raz pierwszy dodaje zintegrowany kontroler hamulca przyczepy z odbiornikiem haka holowniczego i kontrolą kołysania przyczepy.Wycieczka online po fabryce Audi w Ingolstadt
Wiadomości | 06.04.20

Wycieczka online po fabryce Audi w Ingolstadt

W ramach internetowego projektu AudiStream, wszyscy zainteresowani mogą zarezerwować wycieczkę online po fabryce i cieszyć się doświadczaniem Audi bez konieczności wychodzenia z domu.

Ford F-150 Lightning
Premiery | 20.05.21

Ford F-150 Lightning

Najlepiej sprzedająca się ciężarówka w Ameryce od 44 lat, teraz zupełnie nowa w pełni elektryczna, wyposażona w najnowocześniejsze technologie. Premiera wideo.

Nissan Magnite Concept kolejna premiera stylowego crossovera
Premiery | 16.07.20

Nissan Magnite Concept kolejna premiera stylowego crossovera

Nissan India zaprezentował swoją kolejną premierę nowego stylowego B-SUVa. Auto dedykowane specjalne na rynek indyjski, które prawdopodobnie zadebiutuje pod koniec 2020 roku.