Wiadomości | 19.04.23

Nowy Hyundai Elantra N

Hyundai aktywnie wzmacnia swoją konkurencyjność na rynku chińskim, prezentując zaawansowane technologie swojej wysokowydajnej marki N na targach Auto Shanghai 2023.

Nowa Elantra N, której wygląd zewnętrzny został zaprezentowany po raz pierwszy na świecie, jest sedanem o wysokich osiągach, opartym na zmodyfikowanym, nowym, standardowym modelu Elantry, wprowadzonym na rynek w Korei w marcu. Charakteryzuje się wyrafinowanym wzornictwem samochodu podstawowego i dynamicznymi właściwościami jezdnymi inspirowanymi postępem technologicznym Hyundai Motorsports.

 

Przód nowej Elantry N ma obniżoną sylwetkę z powiększonymi czarnymi wykończeniami i kolorowymi dodatkami w porównaniu z modelem podstawowym, a odważniejsze detale zderzaka nadają jej dynamiczny i agresywny wygląd, który ucieleśnia wysokie osiągi.

 

Po bokach charakterystyczne dla N czerwone paski na przednim i tylnym zderzaku, w tym na listwach progów, dopełniają charakterystyczny wygląd pojazdu o wysokich osiągach. Ponadto, czarny anodowany emblemat, który będzie nową tożsamością projektową marki N, począwszy od nowej Elantry N, podkreśla sportowy wizerunek modelu.

 

Z tyłu powiększono czarny zderzak i dodano detal w kształcie łódki, aby podkreślić sportowy wizerunek samochodu, jednocześnie poprawiając aerodynamikę.Grecale tak nazywa się nowy SUV Maserati
Wiadomości | 11.09.20

Grecale tak nazywa się nowy SUV Maserati

Zgodnie z najlepszą tradycją przyszły SUV Maserati ma nazywać się Grecale, po północno-wschodnim wietrze znad Morza Śródziemnego i ma odegrać kluczową rolę dla marki.

Hyundai Kona Electric w programie Zielony Samochód
Elektryczne | 22.07.20

Hyundai Kona Electric w programie Zielony Samochód

Hyundai przygotował specjalną ofertę na model Kona Electric przystosowaną do rządowych dopłat programu ?Zielony Samochód?

Unikalny Hyperscreen w nowych modelach Mercedes
Wiadomości | 10.01.21

Unikalny Hyperscreen w nowych modelach Mercedes

Imponujący wizualnie, wyjątkowo łatwy w obsłudze i niezwykle chętny do nauki: MBUX Hyperscreen to jeden z najważniejszych elementów EQS-a ? nowego elektrycznego modelu klasy wyższej.