Wiadomości | 19.04.23

Nowy Hyundai Elantra N

Hyundai aktywnie wzmacnia swoją konkurencyjność na rynku chińskim, prezentując zaawansowane technologie swojej wysokowydajnej marki N na targach Auto Shanghai 2023.

Nowa Elantra N, której wygląd zewnętrzny został zaprezentowany po raz pierwszy na świecie, jest sedanem o wysokich osiągach, opartym na zmodyfikowanym, nowym, standardowym modelu Elantry, wprowadzonym na rynek w Korei w marcu. Charakteryzuje się wyrafinowanym wzornictwem samochodu podstawowego i dynamicznymi właściwościami jezdnymi inspirowanymi postępem technologicznym Hyundai Motorsports.

 

Przód nowej Elantry N ma obniżoną sylwetkę z powiększonymi czarnymi wykończeniami i kolorowymi dodatkami w porównaniu z modelem podstawowym, a odważniejsze detale zderzaka nadają jej dynamiczny i agresywny wygląd, który ucieleśnia wysokie osiągi.

 

Po bokach charakterystyczne dla N czerwone paski na przednim i tylnym zderzaku, w tym na listwach progów, dopełniają charakterystyczny wygląd pojazdu o wysokich osiągach. Ponadto, czarny anodowany emblemat, który będzie nową tożsamością projektową marki N, począwszy od nowej Elantry N, podkreśla sportowy wizerunek modelu.

 

Z tyłu powiększono czarny zderzak i dodano detal w kształcie łódki, aby podkreślić sportowy wizerunek samochodu, jednocześnie poprawiając aerodynamikę.Całkowicie nowy Nissan Rogue prowadzi odrodzenie oferty Nissana w USA
Wiadomości | 19.10.20

Całkowicie nowy Nissan Rogue prowadzi odrodzenie oferty Nissana w USA

Zupełnie nowy crossover Nissan Rogue z 2021 roku pojawi się w salonach w całych Stanach Zjednoczonych pod koniec tego miesiąca, w ramach globalnego planu transformacji firmy Nissan NEXT.

Zenvo TSR-GT wyprzedany jeszcze przed oficjalną premierą
Tuning | 26.11.22

Zenvo TSR-GT wyprzedany jeszcze przed oficjalną premierą

Zenvo Automotive ujawniło zdjęcia i specyfikacje techniczne swojego modelu TSR-GT o zwiększonej mocy do 1360 KM, z których zrobi tylko trzy sztuki.

Nissan ulepsza NV300 Combi
Wiadomości | 10.02.21

Nissan ulepsza NV300 Combi

Nissan zaprezentował dziś najnowszą aktualizację swojej gamy lekkich samochodów dostawczych.