Wiadomości | 18.05.20

Nowy Ford Ranger Thunder limitowana seria

Ekskluzywny nowy Ford Ranger Thunder w dramatycznym stylu i bogatej specyfikacji to aktualnie najbardziej popularny pick-up w Europie.

Nowy Ford Ranger Thunder wprowadzi dramatyczny styl i ulepszoną specyfikację do najlepiej sprzedającego się pick-upa w Europie. Dostawy rozpoczną się późnym latem.

Ograniczony do zaledwie 4500 egzemplarzy w całej Europie, Ranger Thunder dodaje ekskluzywny projekt wnętrza i nadwozia jako zwycięzca Międzynarodowej Nagrody Pick-up w 2020 roku, a także popularne praktyczne opcje w standardzie, aby zapewnić styl i komfort podobny do SUV-a, a także duże możliwości przenoszenia i holowania .

Ranger Thunder, napędzany 2,0-litrowym silnikiem wysokoprężnym EcoBlue Forda o mocy 213 KM i momencie obrotowym 500 Nm, jest również standardowo wyposażony w 10-biegową automatyczną skrzynię biegów Forda, zapewniającą płynną zmianę biegów i bezproblemowe osiągi na drodze iw terenie.

Pochodzący z bardzo popularnej serii Ranger Wildtrak, Ranger Thunder łączy bogatą specyfikację ze zoptymalizowanym przenoszeniem ładunku i mocnymi napędami na cztery koła.

„Ze względu na ostrzejszy wygląd, dla klientów, którzy nie boją się zostać zauważonym, nowy Ranger Thunder będzie niezaprzeczalną obecnością na drodze lub poza nią”, powiedział Hans Schep, dyrektor generalny ds. Pojazdów użytkowych w Ford of Europe. „Ten sprawny, wygodny i stylowy dodatek do bestsellerowej oferty pick-upów w Europie jest tak mocny i wszechstronny, jak charyzmatyczny”.Hyundai opublikował pierwsze zdjęcia Elantry N
Wiadomości | 22.06.21

Hyundai opublikował pierwsze zdjęcia Elantry N

Elantra N to szósty model serii N, sedan o wysokich osiągach, który dzięki ekscytującym ulepszeniom marki N ujawnia bardziej sportową stronę.

Pożegnanie stalowej ramy podwozia w Morgan Motor Company czas na aluminium
Wiadomości | 09.07.20

Pożegnanie stalowej ramy podwozia w Morgan Motor Company czas na aluminium

W 2020 roku, po 84 latach produkcji, Morgan Motor Company zbudował swój ostatni czterokołowy samochód na tradycyjnym podwoziu z ramą stalową, co oznacza koniec ery firmy.

Tylko 500 sztuk BMW X7 Edition Dark Shadow
Tuning | 24.07.20

Tylko 500 sztuk BMW X7 Edition Dark Shadow

Edycja specjalna pierwszego SAV-a w segmencie luksusowym zachwyca wysokiej jakości stylistyką i wyposażeniem BMW Individual produkcja w limitowanej edycji około 500 sztuk w zakładzie BMW w Spartanburgu .