Wiadomości | 18.05.20

Nowy Ford Ranger Thunder limitowana seria

Ekskluzywny nowy Ford Ranger Thunder w dramatycznym stylu i bogatej specyfikacji to aktualnie najbardziej popularny pick-up w Europie.

Nowy Ford Ranger Thunder wprowadzi dramatyczny styl i ulepszoną specyfikację do najlepiej sprzedającego się pick-upa w Europie. Dostawy rozpoczną się późnym latem.

Ograniczony do zaledwie 4500 egzemplarzy w całej Europie, Ranger Thunder dodaje ekskluzywny projekt wnętrza i nadwozia jako zwycięzca Międzynarodowej Nagrody Pick-up w 2020 roku, a także popularne praktyczne opcje w standardzie, aby zapewnić styl i komfort podobny do SUV-a, a także duże możliwości przenoszenia i holowania .

Ranger Thunder, napędzany 2,0-litrowym silnikiem wysokoprężnym EcoBlue Forda o mocy 213 KM i momencie obrotowym 500 Nm, jest również standardowo wyposażony w 10-biegową automatyczną skrzynię biegów Forda, zapewniającą płynną zmianę biegów i bezproblemowe osiągi na drodze iw terenie.

Pochodzący z bardzo popularnej serii Ranger Wildtrak, Ranger Thunder łączy bogatą specyfikację ze zoptymalizowanym przenoszeniem ładunku i mocnymi napędami na cztery koła.

„Ze względu na ostrzejszy wygląd, dla klientów, którzy nie boją się zostać zauważonym, nowy Ranger Thunder będzie niezaprzeczalną obecnością na drodze lub poza nią”, powiedział Hans Schep, dyrektor generalny ds. Pojazdów użytkowych w Ford of Europe. „Ten sprawny, wygodny i stylowy dodatek do bestsellerowej oferty pick-upów w Europie jest tak mocny i wszechstronny, jak charyzmatyczny”.Elektryczny Hummer zostanie pokazany tej jesieni
Elektryczne | 30.07.20

Elektryczny Hummer zostanie pokazany tej jesieni

Całkowicie elektryczna super ciężarówka zadebiutuje jesienią tego roku, a produkcja rozpocznie się jesienią 2021 roku. Wideo

Rozpoczęcie sprzedaży nowego Audi RS 3 LMS
Tuning | 02.09.21

Rozpoczęcie sprzedaży nowego Audi RS 3 LMS

Druga generacja Audi RS 3 LMS jest gotowa dla klientów dostępna na zamówienie. Rozwiązania zorientowane na klienta, wysoka opłacalność ekonomiczna i pierwszorzędne bezpieczeństwo.

Całkowicie nowy luksusowy SUV Lincoln Nautilus
Premiery | 19.04.23

Całkowicie nowy luksusowy SUV Lincoln Nautilus

Najnowszy model marki zadebiutował z udoskonaloną stylistyką, dostępnym hybrydowym układem napędowym i nowymi funkcjami łączności, w tym technologią bezdotykowego wspomagania kierowcy.